Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Faceci są dziwni Miał ktoś podobnie

Polecane posty

Gość gość f
A to jednak był wart grzechu skoro w głowie namieszał i jeszcze to pamiętasz W takim razie nie było odpuszczać go sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość f dziś np chce się umowic dzwoni ,raz a potem cisza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko, znam podobne przypadki. sytuacja 1: student polityki napisal czy nie chce isc z nim grac w tenisa, opisalam: ok, mozemy. co u Ciebie? i juz nie odpisal. Wiec zapomnialam o nim. A za miesiac pyta o to samo: co u mnie i czy sie spotkamy by pograc. Odpisalam, ze tak, chetnie, a on... zamilkl do dzis. sytuacja 2: jestem na randce: uprawiam sport i mezcyzna sam proponuje, ze powinnismy sie umowic jeszcze na wspolne plywanie i bieganie, sam z siebie z tym wyszedl. Odpisalam po 2 dniach, ze ide biegac, czy chce sie dolaczyc i brak odezwu kompletnie. Brzmi znajomo? Naprawde zaczynam watpic, ze istnieja, inni ,,normalni´´ mezczyzni, bo ja trafiam tylko na takich. Tez mam wrazenie, ze probuja polachtac swoje ego, kosztem milej zwyklej dziewczyny/kobiety. Czy ja w ktoryms momencie popelniam blad? nie wiem, pewnie jak ty, mozemy mamy po prostu pecha do niewlasciwych mezczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam, ze takich przypadkow jest u mnie tez wiecej. Np. facet ktory mi sie podoba mowi, ze jestem inna niz wszystkie i ze chcialby ze mna zamieszkac. Ja na to, ze musielibysmy sie lepiej poznac. A on sie zniechecil. Nie zabiegal o mnie dlugo, bo moze tydzien, a kiedy okazalam juz oznaki zainteresowania od razu zamilk, naprawde nie wiem co z dzisiejszymi mezczyznami nie tk. Czy mam ich olewac i udawac zimna zolze, b miec szanse na zwiazek? chyba tak.. zwykla, normalna dziewczyna nie ma szans na zwiazek, trzeba byc chyba zimna suka, wtedy za taka lataja... co za czasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 15:18. Możemy sobie w taki razie podać ręce. faceci są p******i. Dochodze do wniosku, ze albo może my się za bardzo nie staramy, a oni chcą aby laska szalała za nimi i tylko nogi rozkładała, albo oni są już zajęcie, albo mają inne propozycj***ardziej chętnych i łatwych panienek. Jeśli ja bym zaczęła olewać takiego gościa to już w ogóle by się pewnie nie odezwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość f
15:23 jesteś tam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:29 dokladnie, moze o to chodzi, ze maja pelno innych chetnch panieniek ktore sa na ich zawolanie. A ja rowniez sie uwazam za porzadna i nie pojde na 1 2 czy nawet 3 randce do lozka z nowym facetem. Wiem, ze ten student wielu dziewczynom sie podoba, bo jest wysoki i przystojny. Widocznie za malo go wychwalalam, bo bylam tylko soba i urazilam tym ,,ksiecia´´. :) Swiat staje na glowie, i role sie odrwacaja, gdzie Ci mezczyzni prawdziwi tacy... oj gdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość f
Wg mnie on Ci się spodobał i Ty jemu też z tym,że z opisu jednoznacznie wynika,że on mieszkania a potem dziewczyny szuka. Jak postawiłaś jasno i wg mnie dobrze sprawę to widział nici ze swego planu Opcja 2 to liczył na szybki numerek u Ciebie a nie na poznawanie i bycie parą. Dla mnie jego zamiary były czytelne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie o to chodzi. Mnie się wydawało, aby nigdy nie narzucać się facetom, bo to ich odraża a z tego wynika, że niezupełnie. Obserwuję swoje znajome, jak one zachowują się w stosunku do nowopoznanych facetów a także tych z którymi są w związku. Otóż one strasznie mizdrzą się do nich, wchodzą w dupę, facet jak chce tak ma. Kiedy wystąpi nawet zdrada to od razu wybaczają, kiedy facet odchodzi do innej a potem chce wracać- nie ma problemu , jest przyjmowany z otwartymi ramionami. Facet w związku moich znajomych może wszystko - robi co chce i jak chce, może sobie życ jak kawaler , bujać się po imprezach, podrywać a nawet sypiać z innymi laskami - ona niestety musi siedzieć w domu i czekać z obiadem na księcia oraz prac jego brudne skarpetki. Może to o to chodzi... świat stoi na głowie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:43 moze tak, ale ja mam swoja gonosc i nie potrafie sie do kogos ,,mizdrzyc´´ i kleic. Nawet nie chodzi o emancypatie, bo moglabym tez kiedys zostac w domu i wychowywac dzieci, jak bedzie potrzeba i jesli sytuacja finansowa na to pozwoli. ,,Kariera´´ nie jest dla mnie na pierwszym miejscu. Ale do tego trzeba najpierw znalezc prawdziwego mezczyzne, ktory jest tego wart, a takich chyba ze swieczka szukac.:) Nie mowie, ze takich nie ma, ale chyba sie dobrze ukrywaja... Jako nastolatka, czy w wieku 20 lat tez, myslalam ze bedzie latwiej trafic na kogos wartosciowego. Ale zycie zyciem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
godnosc*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość f
Nie, nie o to chodzi . Opisywane znajome to skoro pozwalają to i same gdzieś dyskretnie na boki chodzą. A to,że narzucają się w taki nie przyzwoity sposób to co prawda mają facetów przy sobie za dawanie d......y na każde zawołanie. Nie myśl, że mają fajnie z nimi Bo taki facet nie szanuje kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość f, to w takim razie o co chodzi? BTW te znajome nie chodzą na boki. One siedzą w domu z dziećmi i nie w głowie im kochankowie, a przyzwalają na to bo boją się że je facet zostawi i zaraz się znajdzie jakaś na jej miejsce. Ja zauważyłam jednak, ze jak kobieta jest naturalna zwyczajna to facet olewa, a jak hihocze i się mizdrzy bez przerwysię kolo niej kręci.. Chore to jakieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość f
Imponuje Ci ,że facet się przy takiej kręci, ale już mówiłem w jakim celu. A chciała byś tego dla siebie co koło takiej się kręci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bym chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość f
Tak jest jedne wolą prawdziwych facetów i takich szukają a inne lubią mieć przelotne związki a potem narzekają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawy temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×