Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak kobieta może brac używanego faceta do związku

Polecane posty

Gość gość

nie wyobrażam sobie to kompletnie brak szacunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
który sypiał z kobietami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dorośniesz to zrozumiesz ze pierdoły o uzywaniu itp bzdurach sa zwyczajnie głupie. Do tego czasu jakos musisz sobie radzić ze swoimi ograniczeniami intelektualnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadna nie chce takiego,który nie miał nikogo,sprawdzone i przetestowane przeze mnie. Bo ja nie miałem,nie chce byle jakiej a jak wiadomo każda leci tylko na kase teraz. Zrobilem na 1 stronie ankiete taką, 94 % dziewczyn dało odp, że nie chcą chłopaka mieć który nie miał dziewczyny, a 6 % ,że chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dorosłem i dalej tak myślę :) a powinno się oceniac ludzi czy są prawiczek/dziewica bo to bardzo ważne w związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzi ci o nieużywaneg penisa czy też o inne częsci ciała, np zęby, stopy, o***t, dłonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tu chodzi czy sypiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam, obserwuję, słucham, nawet jak mówią dziewczyny zdradzane przez chłopaków o księciu z bajki to i tak lecą do tamtego, jak jest się nie używanym to na d***** i jest już ok, żona, dziecko to w niedalekiej przyszłości przychodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to bardzo ważne w związku w zwiazku to jest ważna umiejętność dogadywania się, miłość, szacunek, to czy o kimś myslisz, czy masz o czym pogadac a nie czy z kimś spałeś. Przespisz sie kiedyś z kimś to uwierzysz ze to nie jest zadna relikwia i nic ci sie nie staje w psychikę jak przestajesz zaciskać nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>jak kobieta może brac używanego faceta do związku<<< x Normalnie :P. x Po co ma go tresować sama :P ? x Inna już wycierpiała jego dwuminutowy, prawiczkowy seks :P i "pieszczoty", po których zostawały siniaki :P. x Normalna kobieta :) woli oszlifowany diament :), w pięknej oprawie :), zamiast kanciaka, dobrego do cięcia szkła najwyżej :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzdura nie jest ważne w związku dlatego powinno się wstrzymać z seksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc 15.22 - juchaaa chucha ! - dokladnie TAK ,znam malzenstwo ktore - on tylko jeden raz a ona podobno jeszcze oni razu, wierzcie mi nie sa szczesliwi, sa ze soba bo musza i aby nie dzielic sie bo sa dzieci , ale czy to jest prawdziwa milosc ? Nie chciala bym przespac tak zycia jak oni, ja kocham naprawde i nikt i nic mnie nie zmusi DO MILOSCI , taka tez milosc spodkalam chociaz kosztowalo mnie to kilka straconych latek, nic to w porownaniu z tym co mam , ma ktos tez tak ??? paweluss- nie moge jakos" zajazyc" oco ci chodzi ,jakos nie jasno piszesz, albo nie wiesz sam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pojedyncze przypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiekszosc par ktore trzymaly cnote do slubu sa szczesliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JEST SZCZĘŚLIWA drogi kmiotku :P, x a i to, dopiero po śmierci :P :P :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×