Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pozytonkaa

Mamy na Październik 2016

Polecane posty

Gość k25i
Ach i poszlo pierwsze pranie samych pieluszek na 60stopni w dzidziusiu z odrobinką cocolino. Przed pranie puscilam pustą pralke na 90zeby sie odswierzyla:) ten proszek to mi bardziej przypomina platki mydlane niz proszek. Jajvy platki drobno posiekane i w skladzie mydlo jest. A no coz pewnie moment ten proszek sie zuzyje. To najwyzej przezuce sie na zachwalaną tu lovele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie mamy. Poradźcie który laktator lepszy elektryczny czy ręczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogi Mamy! Poradźcie laktator elektryczny czy ręczny jest lepszy, wygodniejszy? Rożnica w cenie jest spora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z pewnością lepszy elektryczny. Ręczny miałam po pierwszym porodzie. Ręka bolała przy odciąganiu. A pokarmu miałam sporo. Z jednej piersi odciągałam całą dużą butelkę. Dlatego gdy wylądowałam w szpitalu to odciągając pokarm beczałam. Chciałam jak najdłużej karmić piersią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Gosc napewno lepszy bo wygodniejszy w użyciu elektryczny. Ja mam elektryczny, ale jeszcze nie uzywalam :D wiec to tylko moje przypuszczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
A ja zapomnialam o laktatorze!!! I mysle ze elektrtczny lepszy po co sie meczyc? A ta roznica to jaka ze sto zl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
K25i może nie będzie potrzebny. Ja swoj kupilam 4 miesiace po porodzie. Dziewczyny ale mialam straxha dwa dni temu. Spadlam z takiego schodka u babci przed domem. Prawie zemdlalam z bolu bo chyba nadciagnelam noge w kostce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka2710
Dziewczyny może mi pomożecie! Od wczoraj zaczynają mnie swedziec wargi sromowe boję się że to zbliżającą się infekcja. Uplawow żadnych nie nam tym bardziej'typowych dla grzybicy no ale mega swedzi. Weekend się zbliża do lekarza ciężko się dostać. Myślicie ze moge profilaktycznie tabletki takie jak gynomed albo illadian żeby się dalej nie rozwinęło? Może mialyscie podobna sytuację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ile przytylyscie jak dotąd? SZCZERZE.... JA w pierwszej ciąży miałam 25kg na plus...schudlam 2 mies po ale fakt faktem jadlam zdrowo i biegalam.... A teraz mam juz 10kg na plus..hhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość ja 10 kg 26 tc. Nie martwię się bo widzę ze to głównie brzuch i piersi. Nóżki dalej jak patyczki. Schudniemy spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ja 29tc mam 2,7kg no powiedzmy ze 3kg na pluse. Od ostatniej wizyty przytylam tylko 2kg w dwa tyg. Wiec zaczynam tyc. Dopadla mnie tez chyba ciazowa bezsennosc, nie spie w nocy. Jeszcze teraz te upaly. Po lezeniu bolą mnie biodra z ktorymi od zawsze mialam problem a w ciazy przez te pierwsze pol roku nic mnie nie bolaly. I bola mnie zebra z rana jak chce wstac. No i ta okropnosc w jelitach jak sie obudze, co rano musze pryknac. Wstaje ruszam sie bolami, prykne i moge zejsc z lozka dopiero. Brzuch to mi sie chyba rozerwie kolo pępka, wystrzele jak balon. Wczoraj kolo pępka to mialam tak twardo az sie balam.Dzis to mam gdzies, przeleze wiekszosc dnia bo wczoraj troche porobilam i zle sie czulam wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Mnie nogi schudly ale stopy puchna. Nogi mam straszne, bo mialam mocno umiesnione a teraz chude flaczki jak ja to mowie. Jak nie moje nogi. Bardzo lubilam letnie buty klapki sandaly na koturbie a teraz pokupilam na takim lekkim spodzie zeby nie zupelnie plaskie bo boje sie chodzic w koturnach. Mysle ze to wieksze obciazenie dla kregoslupa czy cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Milka swędziec hmm ja przeczytalam siwiec. A moze sobie podraznilas depilacja? Ja smaruje co jakis czas provag zelem przed wyjsciem.z domu jak wiem ze bede sikac nie u siebie i po depilacji. Nie pomoge nie znam sie co sie bierze na prawdopodobna infejcje jest cos takie jak ten clotrimazolum czy jakos tak ale ja to na zupelnie cos innego uzywalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Sepik jak wchodze na Twoj link to mi drugi raz otwiera nasza strona kafeterii. Ja kupilam pampersy new baby 1 i mam tez kilka pakowanych bo dwie sztuki pampersow newborn1. Bo kazdy mowi zeby jedynek tylko paczke kupic bo moze bobasek juz w 3dobie przejsc na 2. I nawilzane chusteczki pampers sensitive.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Rety po raz pierwszy czuje sie ciezkawa. Ten brzuch to byl zwykly flaczek a teraz z dnia na dzien wiekszy jakbym calego arbuza polknela. A ja mnie boli cos, wczoraj wieczorem bolal to mowilam do dzidziusia ze mnie boli ale zeby ona sie nie martwila itd to zaczela kopac i jakos sie przemiescila i troche przestalo uciskac:) kochana kruszynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
K25i nie wiem o co chodzi z tym linkiem. Wyswietla się na szaro tylko czesc. Może trzeba go skopiowac i wkleic w wyszukiwarce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta znowu p******i z tym prykaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola8912
K25i mogłabyś mi podać namiar na endokrynologa u któego byłaś? Jak z terminami? potrzebuję dla koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ja mialam wizyty tydzien po dzwonieniu bo mowilam ze pilne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
509440869 dr Waligorski Przecznica 6 tj kolo galerii korona. Pierwsza wizyta 150 kolejne 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Sepik no cos nie tak z tym linkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Sepik weszlam na e tesco bo sie nie dalo z linka i w pampersy to jak dobrze widze to w promo sa wieksze rozmiary a jedynki z tego co mi sie wydaje normalna cena. Ja bralam w rossmannie 43szt 22zl jedynki to byla cena z karta rosne. A te chusteczki pampers sensitiv to 4pak 50cos zeta i to chyba przeplacilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
K25i chusteczki sensitive dla niemowląt 6x56 sztuk - 22.99 zl Pieluszki 1 newborn 88 sztuk - 45.99 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
To pieluchy wychodza normalnie a chusteczki przeplacone ze chocho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Przeplacone w sensie ze ja przeplacilam w tym rossmannie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusie jak dajecie radę w te upały? Bo ja ledwo żywa :(. Jak całe wakacje będzie taki upał to ciężko to widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Jadzia na bank nie bedzie takich upalow cale lato, bo gdyby tak bylo to chyba tylko na zlosc nam:) nigdy nie ma takiego goraca cale lato:) ja licze ze po niedzieli sie juz ochlodzi tak wzglednie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×