Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pozytonkaa

Mamy na Październik 2016

Polecane posty

Gość sepik
Ja też dopiero się kładę. Lezelismy sobie z mezem i rodzinka w ogrodzie. Teraz jest przyjemnie chłodno. W dzień było tragicznie. Może trzeba będzie na nocne życie się przestawić haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania0527
My wstalysmy przed 6 dzis i mala z dziadkiem juz po dworzu chodzi a ja sie delektuje kawka w spokoju poki mam czas. Moj maly tez kopie tak bardzo nisko ze czasem sie boje ze wyleci he he . Wieczorem po deszczu bylo fajnie ale z godz pozniej juz znowu bylo goraco. Teraz jest fajnie ale juz sie cieplo robi. Od jutra ma byc troche chlodniej jakies 25-28 stopni:-) Ja dla malenstwa mam juz wszystko oprocz pampersow i vit. ale prac i prasowac to bede jakos w sierpniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Jadzia a to jak tak dlugo siedzisz wieczorem to do ktorej rano spisz? I czy w dzien nie chce Ci sie juz spac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To szkoda że nie ma pessarowej mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozostałym życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Wczesniej kilka stron jest opisane co dziewczyny w szpitalu przezywaly po krazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K25i nie śpię rano długo. Zazwyczaj 9 i jestem na nogach. W dzień bardzo rzadko śpię bo mi się nie chce. Teraz mam taki okres, że zasnąć nie mogę. Coś u mnie zapowiada się na burzę :). Ale duszno jak diabli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ktoras z mam pisała ze ma hemoroidy. Jak to sie objawia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
W końcu chlodniej :D mieliśmy zamiar jechać z siostra jej mężem i corka nad morze w sierpniu, ale wiecie co? Po tych kilku dniach naprawdę mi się odechcialo. I chyba będziemy sobie robić jakies gora dwudniowe wypady podczas tych wakacji gdzieś bliżej. Ktos tu pisał o hemoroidach ale nie wiem ktora dziewczyna. Wydaje mi się ze boli przy oproznianiu i pojawia się krew. Moja koleżanka jest 4 lata po porodzie i meczyly ja jeszcze do niedawna hemoroidy. Nie wiem jak teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sepik przy hemoroidach niekoniecznie pojawia się krew. Miałam długo spokój i teraz się pojawiły. K25i to nic innego jak żylaki o***tu. Ja czuję podczas podcierania bo mi wychodzą na zewnątrz. Sorki, że tak szczegółowo. Od wczoraj pogoda idealna jak dla mnie. Tylko niech nie pada deszcz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
niestety ja mam hemoroidy :( po pierwszej ciązy wyszły na wierzch ale były takie jakby puste bezobjawowe a czasem napełniały się krwią jak coś się działo niestety teraz jest coraz gorzej są napuchnięte, chyba wychodzą nowe boli nie tylko przy załatwianiu ale też jak siedzę chodzę czuję je po prostu:( czasem jest krew przy załatwianiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
To chyba mnie dopadly:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
przeczytałam zaległości:) k25i córka urodziła się 1 lipca więc cieplutko także często była właśnie w samym kaftaniku czy koszulce nóżki tylko pieluszką owinięte - już nie pamiętam dokładni ale jako tak w trójkąt zawijałam owijałam lekko, cesarka była w środę a sobotę rano wychodziłyśmy do domu jeśli chodzi o infekcje to mnie też dopada jakieś swędzenie a mój lekarz na urlopie - nie mam upławów normalną wydzielinę ratuje się lacibios Femina i invagiem dopochwowo oraz kremem clotrimazolum mój dzidziuś też tak nisko kopał i zawsze na usg był ułożony pupą w dół ostatnio czuję ruchy wyżej pewnie się przekręcił:) no i mam takie bóle w kroczu tak mnie ciągnie na dole i jeszcze jakby kości tam gdzie wargi sromowe lekko bolą:(w czwartek zaczynam 3 trymestr:) będzie równo 27tyg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Aniala masz takie uczucie jakby Ci te wargi sromowe drgaly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Moj doktorek tez na urlopie a chyba man te hemoroidy:( kurde! Kiedys pracowalam na wysepce w centrum handlowym a obok pracowala jakies 7lat starsza ode mnie dziewczyna i ciagle wychodzila pogadac bo mowila ze ma hemoroidy i siedziec bie moze i zawsze mowila bedziesz w ciazy urodzisz to tez bedziesz miec. Co ją widzialam w pracy to sluchalam o jej hemoroidach i ze tez bede miec. Mojemu mezowi sie to wczoraj przypomnialo ze tak mi gadala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
k25i jeśl ije masz to w ciąży i tak za wiele nie zrobisz mi lekarz kazał smarować maścią procto glyvenol a na ulotce napisane, że niezalecane w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
wyczuwasz takie guzki jakby? i są bolesne? jeśli tak to zapewne hemoroidy a mam na zewnątrz ale w środku tez trochę czuję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
mi wargi raczej nie pulsują ale za to w pochwie często czuję takie pulsowanie:/ ale wszystko jest ukrwione bardziej więc możliwe, ze czujesz pulsujące wargi sromowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Aniala Twój brzuszek też piękny:) pępek który wystaje w ciazy jest przecież fajny :D mi jeszcze nie wystaje. Kurcze te hemoroidy to faktycznie uciazliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola684
Aniala - ale masz malutki brzuszek w 3 miesiacu mialam taki. ja porownalam sobie zdjecia z poprzedniej ciazy i mam 8 - 9 miesiac na oko. a dzis to tak mi ciezko ! ledwo czlapie. chyba niedlugo pozaluje ze nie kupilam wszytskie wczesniej. musze sie pospieszyc z wyprawka. bo pozniej to tylko online zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Bolalo mnie i swedzialo. To mi sie dzialo jakos po wyjsciu ze szpitala . A wczoraj sie zalatwilam z krwią i nysle ze to ten hemoroid mi pękł:/ w aptece ni cos doradza? Czytalam o zelach do mycia z korą dębu. Po tym zalatwieniu sie jakis mi ten ból znikl i pieczenie. Przed kilka dni nie moglam sie zalatwic a czulam ze ni sie chce a tu nie moglam zrobic. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Mnie pępek na wierz nie wyszedl ale tak batdzo sie juz otworzyl a kazdy mi mowi ze wyjdzie na wierzch:) jestem zaskiczona tym ze brzuch jest w stanie sie tak naciągnąc:) Czytalam troche o laktatorach, bylam nastawiano na elektryczny ale niektorzy piszą ze to im sie w ogole nie przydalo i zeby kupic po. Siostra mi chce dac reczny. To wziasc od niej a jak sie okaze potrzebny to kupic elektryczny. Kurde nie wiem. I mysle tez o termometrze tez są tysiace chyba kupie taki do czólka. Wszystko do lozeczka zamierzam kupic i mysle co jeszcze? Zadna niania elektryczna mi potrzebna nie jest w mieszkaniu 60metrów. Wyczytalam jeszcze o monitorze oddechu, kupujecie? Kurde tyle wszystkiego, potem sie nie dziwie ze nowi sie ze w pierwszej ciazy kupuje sie duzo niepotrzebnych rzeczy. A jeszcze są jakies pieluszki bambusowe, tetrowe i flanelowe mam, a te bambusowe? Nosidelko mam od siostry bedzie na wyjscie ze szpitala a potem kupie wozek jedbak 3w1 bo sie napalilam:) co jeszcze potrzebne z takich gadzetow dziecku? Aspirator mam, butelki, podgrzewacz, do paznokci zestaw, szczotke, smoczki. Ooo ten plyn jakis do mycia butelek z nuka chyba, jakis do dezynfekcji z tego nuka widzialam i co jeszcze? Bo artykuly higienieczne to pamietam ale co z takich pierdól?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania0527
W aptece napewno cos ci doradza na te hemoroidy. A mi pepek tez juz wyszedl dawno a dzis mi pekla skora do krwi nad pepkiem tam gdzie kiedys mialam kolczyk. I boli cholernie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ania wow przerazilas mnie tym pęknieciem po kolczyku. To musi strasznie bolec skoro mnie boli samo naciaganie brzucha a jak juz sie mala ukozy pod pępkiem to tak ciagnie ze szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ania 05 Ty chyba pisalas ze juz masz wszystko dla dziecka to doradz cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zapomnijcie o majtkach poporodowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam laktator firmy Avent ręczny przy 1 dziecku jeździłam wtedy 60 km dziennie na studia więc praktycznie cały dzień poza domem i sprawdził się rewelacyjnie pokarm miałam i karmilam do 3 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz to moja 3 ciąża ,przy 2 nie potrzebowałam laktatora . Jeżeli masz możliwość to pożycz ,na razie bym nie kupowała, jeżeli jest ok to w wyjątkowych sytuacjach się odciaga gdy trzeba na chwilę wyjść i zostawić trochę mleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×