Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pozytonkaa

Mamy na Październik 2016

Polecane posty

K25i ja leżałam od lutego do maja. Mogłam wstać tylko do toalety. I u osoby której ciężko usiedzieć na miejscu to była masakra. Jednak dla dzidziusia wszystko się zrobi. No ale nie powiem byłam szczęśliwa gdy lekarka powiedziała iż mogę normalnie funkcjonować ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola8912
K25i pamiętasz może ile czekałaś na wynik badania różyczki? Bo nie moge znaleźć info na stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka2710
Dziewczyn może było już to pytanie ale zadam je raz jeszcze. Ile na początek kupić pampersow W rozmiarze 1 i 2 ja nie mam bladego pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola684
ktoras z was pisala, o mocno napietym brzuchu. ja tez sie czasem zastanawiam czy to brzuch taki napiety czy to ja sie za duzo najadlam. waga mi pogalopowala niestety :( malutkich papmersow to 2 opakowania mialam na poczatek ale pozniej musialam i tak jeszcze dokupic bo maluska moja byla. teraz to pewnie na 2 opakowaniach sie skonczy i kolejny rozmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Mnoe lazdy mowil ze jedynek pampersow jedno op. Bo czasem w 3dobie dziecko sie juz nie miesci i 2rozmiar potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Karola wyniki badan to jak robie rano to kolo 13 tej mam juz online. Z tego co mi babka w diagnostyce mowila to tylko na grupe krwi sie czeka trzy dni. Ale w koncu grupe krwi mi w szpitalu zrobili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ola brzuchy to juz nam sie chyba wszystkim napinają. Ostatnio pisalysmy na ten temat. Wlasnie jakvy wzdety i ciezki dolem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
A jeszcze dodam ze tych rzeczy co mamie potrzebne mialam w planach po wiecej opakowan brac ale pani w sklepie mi odradzila i tez ona polacela firmy. Co do wkladek laktacyjnych jestem juz na etapie 3ciej firmy i te są w koncu dobre co mi polecila w aresie. A tesciowa mi kupila wkladki laktycyjne wielorazowego uzytku, ja nie jestem jakas eko zeby prac takie rzeczy wile jednorazowki:) i ostatnio mi mowila ze kupila mi 4staniki do karmienia, rety ciekawe czy chociaz beda w dobrym rozmiarze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Doswiadczone mamy a kupowalyscie jakis preparat do czyszczenia uszu bobaskow? Slyszalam o takim czyms co sie nie wiem jak aplikuje i to wyplywa i to sie zbiera co wyplenelo i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola8912
Ja czyściłam tymi patyczkami z ogranicznikiem. O preparatach słyszałam, że swędzą po nich uszy więc nie brałam. Rany robiłam dziś obciążenie glukozą. Znów cały dzień zdychania. Nie wiem, czy przez to gorąco czy co poszło mi tyle krwi z prawej ręki, że aż się wystraszyłam. Żeby tylko wynik był ok. Pampersów 1 poszły mi 2 opakowania. Kupiłam jedno, a jak widziałam, że mało to mąż dokupił bo jeszcze w szpitalu to było, ale ja byłam 8 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola8912
Przez to też mnie ominęły ceregiele z pępkiem, bo w szpitalu to położne / pielęgniarki kąpały a pępek odpadł tego samego dnia jak wyszłyśmy do domu. Póxniej tylko trochę się nie goił, ale to przy każdej zmianie pieluszki kropelkę wody utlenionej aplikowałam i było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka2710
No to dziewczyny ja po wizycie U lekarza. Mam ostry stan zapalny i dobrze ze poszłam tak mi Pani doktor powiedziała. dostałam tabletki I miejmy nadzieję że będzie ok ..:) i chodzić w sukienkach a ja nie nam sukienek bo w żadnej się dobrze nie czuje. Czuje się jak wieloryb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola684
Milka2710 - trzymaj sie ! sukienki sa super, ja czuje sie jak wieloryb jak nie nosze sukienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Dziewczyny taka zolciutka wydzielina z sutkow to wlasnie siara? Dzisiaj zauwazylam, ze i z jednej i z drugiej piersi troszke jej wyplywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza8004
Tak to siara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Lepiej zaopatrzyć się we wkladki laktacyjne czy niekoniecznie będą już potrzebne? To chyba nie oznacza ze zaraz zacznie mi strasznie cieknac z piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Tak to siara. Wszedzie pisza ze ciezko sprac jak Ci pobrudzi biustonosz. Mi jedna koszulke pobrudzilo i sie nie spralo i czasem koszule nocna mi brudzi ale sie spiera:) na poczatku male kropki co jak zaschna to jest twarda plamka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno powiedzieć ja nie miałam potrzeby ale jedna osoba pisała tu ze od 25 tyg musi nosić wkładki więc może lepiej zaopatrzyć się w nie tym bardziej że i tak się później przedadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Sepik mi cieknie od 23tc co kilka dni czasem co 3 czasem co 5. Raz mniej raz wiecej raz z jednego za kilka dni drugi. Kup wkladki rzeby czuc sie pewniej. Mnie sie dopiero sprawdzily chicco 60 szt za 19zl to i sie oplaca i dobre. A od johnsona to mialam tak ze jak mialam je przez noc to mi sie skóra luszczyla na piersiach. Mialam z eleclerka jakies eco+ siostra mi kupila bo ja akurat nie moglam to tragedia i w didatku nie przyklejane. I rossmanowe mialam babydream niby z klejem ale tez nie mile dla piersi a po tych chicco nic mi sie nie dzieje. I w te chicco jak mi duzo pocieknie to nie czuje a tak to od razu musialam zmieniac np jak poszlam na wizyte do endokrynologa to spanikowalam ze mam mokro a nie wzielam wkladki do piersi z soba no bo sie nie spodziewalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Milka nie swiruj ze jak wieloryb w ciazy w sukienkach wyglada sie pieknie wiec wiesz:) chyba ze sukienkami ktos nazywa przyciasna tunike sprzed ciazy to faktycznie mozna byc wielorybem. Widzialam raz na zakupach pania w sukience/tunice wychodzil jej az pisladek ja to takiej dlugosci bluzki nosze do posladkow a ta kobieta wygladala tragicznie. Przeciez w ciazy tez trzeba byc ladnym. :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Dzieki dziewczyny. Kupie moze te chicco i wyprubuje. Mam jeszcze jakas probke wkladek z lansinoh, ale nie znam jeszcze tych wszystkich "ciazowych" firm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ja tez nie znam kupuje co mi wpadnie w rece a te mi babka polecila na ostatnich zakupach. I na noc to mam taki miekki stanik, topik z pepco dokladnie, a nie jakis nie wiadomo jaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałyście już o zzo? W sumie ja wiem, że będę rodzić bez, ale jestem ciekawa Waszych opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Ja nigdy nie miałam. To nasz pierwszy Dzidzius. Nigdy w życiu tez nie mialam żadnej operacji. Nawet w szpitalu nie byłam. A dlaczego Jadzia nie będziesz miała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) dawno mnie tu nie bylo.. ojej, ale tu naskrobalyscie... mam czytania na tydzien... widze, ze ostatnie pytanie padlo o znieczulenie... ja mialam podczas pierwzego porodu..o boze..to bylo jak zbawienie. Po podaniu lezalam sobie na lozku od 8.30 do 12...i nie czulam nic..rozmawialysmy z poloznymi jakbym przyszla w odwiedziny do kolezanki...a nie byla na porodowce.. Teraz tez jestem nastawiona na znieczulenie... ja mam niski prog bolu..i wyytrzymac do tych 4 cm rozwarcia to juz bylo dla mnie nie lada wyzwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To kibicujemy ale na spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie da się na spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
To znieczulenie to jest troche jak los na loterii czy sie zdazy czy nie:) ja to sie boje znieczulen:/ a bol z ktorego sa korzysci jest fajny:) mam nadzieje ze porod bedzie sprawny:) najwazniejsze trafuc na dobra polozna to jakos to dalej pojdzie:) i oby sie udalo zeby Maz byl ze mna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Jadzia a czemu juz wiesz ze bedziesz rodzic bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×