Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pozytonkaa

Mamy na Październik 2016

Polecane posty

Gość luiza8004
Gościu odpuść już sobie bo to żenujące jeżeli Cię irytują komentarze K25i to po cholerę tu wchodzisz i komentujesz ?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza8004
Gościu odpuść już sobie bo to żenujące a jeżeli Cię irytują jej wpisy to po jaką cholerę tu wchodzisz i czytasz . Denerwuje Cię a z drugiej strony wszystko o niej wiesz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
na ostatniej wizycie wspominałam lekarzowi właśnie o bólach w kroczu o bolach kości w kroczu i zastanawiał się czy nie wysłać mnie do ortopedy, żeby ocenił czy to własnie nie rozchodzenie się spojenia łonowego i co w takim razie z porodem ale w koncu na razie nie wysłał bo ja nie mam bólu po nocy i nie muszę tego rozchodzić, na Twoim miejscu powiedziałabym o tym lekarzowi a najpierw idę na konsultację do neurologa co z porodem wiec może dlatego od razu mnie nie wysłał do ortopedy. Dziewczyny u mnie ten ból dziąsła koło ósemki tak się dawał we znaki - bolały już mnie węzły ciężko było przełykać, że pojechałam wczoraj do dentysty i efekt jest taki, że mam usuniętą 8. Myślałam, że wczoraj umrę taki ból jak puściło znieczulenie, wzięłam dwa razy paracetamol, dziś lepiej czuję trochę ciągnięcie i dziś zaczynam przeżywać co jeśli znieczulenie zaszkodziło dziecku. Lekarz mówił, ze antybiotyk może pomóc na chwilę - bo osemka wyszła tylko do połowy (mam już tak dlugo już miałam z nią problem)ze pod spodem bakterie wchodzą, że każdy następny atak może być gorszy. Że znieczulenie jest tylko miejscowe i lożysko chroni dziecko ale nie wiem już co mam myśleć. A Ty k25i też miałaś jakieś znieczulenie miejscowe przy szwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Aniala jeśli chodzi o znieczulenie mój stomatolog mówił, ze nie ma żadnego zagrożenia dla dziecka. Tym bardziej w ciazy jest to ostatni dzwonek, bo późnej jak się karmi to właśnie wtedy nie można. Ja też ide w przyszłym tygodniu i zamierzam wziac znieczulenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Aniala ja mialam PP w kregoslup. Znieczulenie nie dochodzi do dzidziusia nie ma sie co bac. A jak bardzo boli to moze rob dodadkowo oklad z lodu przykladaj. To szybciej sie obkurczy po wyrwaniu dziąslo. Dobrze ze szybko interweniowalas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
A co do goscia to jestem przekonana ze to ktos stad tylko nie podpisuje sie nickiem odpisujac mnie. I nie umie czytac ze zrozumiem bo przeciez nie cisnelam Zosi o jej bulach tylko napisalam co pisza nety a co mowi lekarz i ze kobiety wyolbrzymiaja, zame sie leczą zamiast isc do lekrza. Ale nie kazdy umie czytac ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Aniala to moje bylo takie jak do cesarki. Aniala a to noe Ty mialas cesarke? Ty czy jakas inna z Ania w nicku? Dobrze ze juz poszlas bo jakbys znow miala miec cesarke to chyba nie mozna znieczulen tak czesto dawac bo mnie pierwsze co anestezjolog pytala kiedy mialam ostatnio znieczulenie u dentysty. Nie wiem czy to ma zwiazek ale przypomnialo ze taka sytuacja miala miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny z innej beczki na odstresowanie... czy wam też chce się tak seksu? Cały czas o tym myślę jak jakaś nimfomanka i cały czas bym się tylko bzykała. Mój mąż nie chce bo boi się że uszkodzi coś dziecku. A ja nie spełniam się dostatecznie bo nie mogę osiągać takich orgazmów jak przed ciążą. I pewnie dlatego ciągle mi się chce. Już myślałam o tym żeby sobie jakiś wibrator kupić :P sama masturbacja mi nie wystarcza. Już sama nie wiem z jednej strony jestem zła a z drugiej ciągle mam chcice :P jak tam u was z tym tematem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
Dzięki Dziewczyny za info o znieczuleniu, stomatolog też zapewniał, że nie zagraża dziecku ale zawsze głupie myśli się pojawiają. Wczoraj przykładałam co chwilę lód, lekarz mówił, że dziś już sensu nie ma zwłaszcza, że dziś już bez paracetamolu i jest całkiem ok. Jedynie czuje ciągnięcie, gorzej się je trochę szczypie i swędzi - mam nadzieję, że to oznaki gojenia się rany. No i mam szwy w piątek mam mieć zdejmowane a w środku opatrunek biologiczny z własnej krwi - nie wiedziałam, że tak się robi. K25i ja właśnie miałam cesarkę i prawdopodobnie będę miała teraz tez bo u mnie były wskazania neurologiczne i pewnie nie będą ryzykować. Dlatego w ciągu 3 tyg mam iść na konsultację do neurologa i na następnej wizycie u ginekologa już mu powiedzieć co zaleca neurolog, na dzień dzisiejszy i tak byłaby cesarka bo dziecko ciagle ułożone miednicowo - już było bokiem a dziś znów czuje kopniaki bardzo nisko więc girki pupa znów na dole:P a c odo seksu to ja mam często ochotę i czasem jest ale boję się bo mi się brzuch później mocno stawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Z tymi bolami to chyba roznie bywa. Jak mówiłam swojej gin ze mnie boli wcpachwinach i krocze z lewej strony tak jakbym się uderzyla to pierwsze co to sprawdzała szyjke czy się nic nie dzieje no i teraz mówiła ze to od szyjki moga byc te bole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Karola a moze na roznych etapach ciazy innaczej lekarze patrza na te bole? U mnie juz 32tc z usg a z miesiaczki 34tc wiec moze w tym czasie przychodzą te bóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Nie wiem ale w pierwszej ciąży też miałam problemy z szyjka i tez mnie bolało krocze. Mam nadzieję że uda mi sie jeszcze wytrzymać te 10 tyg chociaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza8004
Dziewczyny mnie też boli krocze,szczególnie spojenie łonowe tak jakbym miała je poobijane , a kłucie też ale bardzo rzadko a na pewno to nie czkawka dziecka bo to zupełnie inaczej czuje,jest regularne i zawsze ok pachwin . Ale przypominam sobie ze w poprzedniej ciąży w tym okresie też tak miałam więc wydaje mi się to normalne . W piątek mam wizytę to na pewno o tym wspomnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ja mysle ze to juz ten etap ze bóle przychodzą. Wlasnie za pierwszym razem to mi sie skojarzyl ten ból z poobijaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
K25i ja też nie pisałam tego przeciwko Tobie,lekarz może mówić żeby nie czytać ale my i tak będziemy szukać w necie ;-) I nie myślcie ze to ja pisze bo zauważyłam że zaraz po moim wpisie to było,ja nie mam nic do nikogo ;-) Dziś byliśmy w Parku w Inwaldzie,super mała się wybawila,ja zmęczona Nogi bolą. Polecam Wam tam jechać ;-) A jutro znów szary normalny dzień. Gość mi się nie chce,jestem tak zmęczona ze nawet myśleć mi się nie chce,zupełnie inaczej niż w pierwszej ciąży. Dobrej nocy dziewczyny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza8004
Mam pytanko, czy macie też tak jak ja ,ze wkładkę musicie w ciągu dnia zmieniać bo zbyt wilgotna ? Macie przy szwie albo krążku jakieś probiotyki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ja przy tym szwire nie mam zadnych priobiotykow a wszedzoe pisza ze latwo o infekcje ze szwem czy krazkiem. Ja wczesniej to nawet spalam w bieliznie z wkladka bo sie balam czy czegos nie przeocze a teraz juz normalnie w koszuli nocnej lub pizamie. W dzien bardzo czesto zmieniam wkladke nawet jak nic na niej nie ma. A czasem mam tak ze czuje jak mi leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Luiza Ty stosujesz cos przy tym krazku? Ponoc przy krazku duzo cieknie bo w szpitalu to prawie kazda tak mowila ta z krazkiem lub po wyjeciu przez infekcje lub skorcze. Ale zaraz masz wizyte to sie dowiesz, bo chyba w pt masz tak cos mi sie zdaje. Ja jak mam na koniec tygodnia wizuty w czwartki to mi sie dluzy:/ wole we wtorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
A nie Ty chyba nie masz krążka chyba cos mi sie pomylilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza8004
Tak mam krążek , jem dużo kwaśnego i jak narazie nic mnie nie piecze , nie wiem czy ma to kwaśne jakieś znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola8912
luiza ja jak miałam krążek w pierwszej ciąży to co 2 czy 3 dni miałam jakąś tabletkę dopochwową brać tylko że nie pamiętam co to było bo mi wyjęła krążek po 8 godz więc nie stosowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Wlasnie wrocilam z wizyty. Mały waży prawie 1200 :) podobno wagowo - rewelacja. Tak stwierdził lekarz :) ogólnie wszystko ok. Aż się dziwie, że wszystko idzie tak gładko. odpukac :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza8004
Sepik to extra , który masz tydzień, 30 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Luiza zaczal mi sie 28 tydzień :) chociaż mógłby być juz 30 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza8004
To naprawdę dużo dzidzia waży o ile się nie mylę to taka waga jest ok 29tc SUPER ja w piątek mam nadzieję że się dowiem ile ma mój gin niezbyt chętny zeby często robić usg bez potrzeby, ostatni pomiar Miałam na prenatalnych 20 tc a tak to tylko szyjke sprawdza dopochwowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
No wlasnie ja się martwię żeby dziecko nie bylo jakieś wielkie:/ ja jestem drobna raczej. Teraz waze 54kg. Sama wazylam ponad 4 kg jak się urodziłam. Mi lekarz na każdej wizycie co 3 tygodnie robi usg. Badanie szyjki też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Sepik nie martw się. Teraz dzieci rosna juz indywidualnie. Kurcze dziewczyny martwię sie troche bo czuje od popoludnoa tak jisko malego nie wiem czy się odwrocil i co chwile chodze sikac. Z Werka jak tak było to na drugi dzień urodzilam ale teraz to trochę za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Karola ja mam wrazenie jakby mi sie dzidzius pchal w krok a czasem czuje strzal w rzebra to juz sama nie wiem co ta mala tam robi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Sepik ponoc drobne kobiety rodzą duze dzieci. Jak lekarz mówi ze jest ok to jest ok:) ciekawe ile moja Mala wazy pod koniec miesiaca sie dowiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
O matko :D k25i mam nadzieje, ze to co napisałaś nie sprawdzi się u mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×