Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pozytonkaa

Mamy na Październik 2016

Polecane posty

Gość sepik
Kurcze albo wcale nie dodaje postow albo po kilka razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza8004
Masakra jakaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza8004
Oczywiście masakra z tym że tekst urywa. A literki piękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Hehe:D no, luiza bo już się zastanawialam :) cos się dzieje z tym forum to prawda. A ja nigdy nie miałam problemu z wpisami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola684
ale piekne zrobilas !!! profesjonalnie ze ohohohooh. recznie brzegi robilas czy maszyna? i czym wypelniane ze takie okraglutkie? ale ja leniwa jestem nawet nie pomyslalam o takim cudku. chyba musimy znalesc jakaies krotsze imie synkowi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
Sepik śliczne litery!!! Dlaczego ja nie mam takiego talentu? ;-) Ja dziś może jutro będę przebierala ciuchy po Wiki,chyba jako ostatnia bo Wy widzę już macie mniej więcej ogarnięte. Różowe ciuchy dam bratowej bo okazało się ze jednak dziewczyna będzie. Jedynie musze rozejrzeć się za wózkiem i chyba nosidelkiem. Wszystkie mierzą to i ja zmierzylam 26 tc 96 cm brzuszek https://zapodaj.net/36d4f811c90dd.jpg.html wybaczcie za jakość :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Sepik piekne:) !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Dziekuje Dziewczyny :* recznie szylam, wypchalam wata :) day and night brzusiu delikatny, ale widoczny :) pewnie teraz zacznie sie duzy przyrost centymetrow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola8912
Sepik super literki, może i ja coś zrobię dla Werki do pokoju. Ja nie kupowałam jeszcze nic z wyprawki. Wózek i łóżeczko mam po córce i pare ubranek dosłownie. Także nie jesteś sama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
Sepik aż natchnelas mnie do zrobienia tez takich literek,robiłaś na maszynie do szycia? Karola no to uff nie jestem sama,ale jakoś tak leniwie chce mi się to wszystko robić ze...szkoda gadać. Jeszcze żebym to miała uregulowana sprawę z mieszkaniem a tu też jedną wielką niewiadoma. Jeszcze dziś dowiedziałam się że Jakaś kobita która mnie tylko z placu zabaw kojarzy pytała znajomej czy w ciąży jestem i ze nie szczególnie wyglądam żebym się cieszyła....hmm musze pamiętać żeby po całym dniu (bo to wieczorem było) szczerzyc zeby i uśmiechać się sama do siebie :-P Hehe także pamiętajcie usmiechajcie się bo nie wiadomo co ktoś komuś :-P oczywiście po mnie to spłonęło ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
Sepik sorry gdzieś mnie zamroczylo,przeczytałam ze ręcznie szylas wiec nie wiem po co pytałam czy maszyna :-P jakoś mnie zamroczylo :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola8912
Day and night no tak, wspaniałe, mądre, przemyślane komentarze jakiś natrętnych bab. Ja od sąsiadki teściowej usłyszałam, że jestem coraz grubsza. No sorry, ale chyba noszę dziecko, tc przybywa więc to chyba oczywiste że brzuch rośnie. A nie wydaje mi się, żebym cała jakoś strasznie przytyła. Wiadomo tu i ówdzie jestem pełniejsza, ale nie ma tragedii. Szkoda., że nie powiedziała w prost, że jestem gruba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Dziwczyny ale ludzie to są moze im zal d**e sciska:) ja nie nosze obraczki to czasem w sklepie przy kasie mysle ze patrza na mnie z pogarda ze z brzuchem bez meza chodze. Zacofanie i sredniowiecze:) tym bardziej ze moj Mąż tez obraczki nie nosi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
Karola jedyne co nam zostaje to się zasmiac i olać ludzie są zawistni,widzą innych a swoich błędów nie widzą. Najważniejsze żeby dzidzia rosła zdrowo. K25i nie ma co się przejmować :-P Myślałam jednak ze w mieście mnie ominą spojrzenia innych ale się przeliczylam :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
sepik piękne literki:) mój brzuszek 28+1 92cm , 3,7 kg na plus kurcze dziś u nas płeć stanęła pod znakiem zapytania a już mam trochę ubranek typowo chłopięcych;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Aniala co sie przejmujesz ubrankami to ubierzesz ją w to raz po domu albo wcale:) ja mam rozne a wszystko nowo kupionr np szare body z narysowanymi wąsami to tez mozna powiedziec ze chlopiece:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
już się tak nastawiłam na chłopca ale co tm najważniejsze, żeby wszystko było ok, mam problem z dziąsłem bardzo boli przy 8 już tak kiedyś miałam i stomatolog kładł mi jakieś lekarstwo i było ok, umówiłam się dopiero na środę. Wiecie może Dziewczyny czy można używać pasty meridol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Mozna bo jak pytalam dentyski to polecala merodil i ajona! Ja uzywam ajobe bo ma delikatniejszy smak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniala
Dzięki:) akurat mam meridol może trochę pomoże na to dziąsło to czasu wizyty u dentysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Pomoze, pomoze bo ja tez rizbe przejscia z dziaslami mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki pozdrawiam:) U mnie leci 25tc i mam od jakis dwoch tygodni silne bole w kroczu i w ogole miedzy nogami...czasem jak dlugo siedze albo po spaniu to tak boli ze musze powolutku rozchodzic i jak pochodze to jest lepiej. Czy ktoras z was tak na? To taki bol miedzy nogami jakby kosci calych ze az przechodzi na wewnetrzna strone ud. Kilka dni temu dr sprawdzal szyjke i jest dluga i zamknieta niby. Czytalam gdzies o rozchodzeniu sie spojenia lonowego ale to chyba normalne? Czy to cos zlego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
2 tygodnie temu przechodziłam silne zapalenie dziąseł,bez antybiotyku niestety się nie obyło,lekarz kazał tez plukac płynem meridol. Ja mam cały czas taki ból w kroczu jakby kości się na boki rozschodzily jest to normalne niestety bolesne,mnie nie przestaje to bólec ani na chwilę. Taki objaw daje też rozschodzenie spojenia dlatego warto żeby lekarz to sprawdził,do pewnych cm jest to fizjologiczne a później już trzeba coś z tym zrobić. Pozdrawiam dziewczyny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
A mnie lrksrz powiedzial zebym nie czytala glupot o rozchodzeniu spojenia i skrscaniu szyjki. Bo mu mowilam ze tak wyczytytalam. Klucie i pulsowanie to nawet czkawka. Dziecko coraz wieksze i uciska w dol plus ten hormon co rozluznia. Stad kricze boli, biodra, mnie pod posladkami, czasem ide jak pingwin z bolu albo lerzakuje, ale nawet podczas lezenia boli. W czwartek na wizycue o to pytalam. Tylko ze u mnie 31/32tc i to sie zaczelo. A Ty Zosia o szyjce piszesz ja nie mialam zadnych objawow skracania a w niecale dwa tyg poleciala tak ze trzebabylo szyc. Zastanawiam sie co daje kobietom pisanie o tym ze kazdy bol to napewno tragedia i cos sie dzieje. Zamiast pisac prawde. Albo nie chodza do lekarzy i same diagnozy stawiaja i tak wypisuja ja juz sama nie wiem skąd tyle bzdur w necie. Przeciez lekarz czy polozna wiedzą lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Day and night
Ale Zosia nie pisała nic o kluciu i pulsowaniu,bolą ja kości i to pewnie okaże się normalne co nie oznacza żeby nie skonsultowala to z lekarzem, Ja pisze z doświadczenia bo to juz druga ciąża i te same bóle. Każdy pyta wujka Google co oznacza to q co oznacza to.... Tylko każdy powinien słuchać własnej głowy i pytać lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Nic nie zastąpi wizyty u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25i w akcji. J****a wszystko wiedząca teraz a niedawno płakała ze rano po przebudzeniu musi puścić bąka i dlaczego tak się dzieje. Zejdź ze swojego wysokiego konia debilko i zamknij ryj jak nie masz nic mądrego do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Nie zejde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×