Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość KrebsJezdny

Egzamin teoretyczny na wozek widlowy juz jutro

Polecane posty

Gość KrebsJezdny

Właśnie ukończyłem kurs na wózek widlowy jutro mam egzaminy -Boje sie- czytam zagadnienia oglądam testy boooze tego jest MNÓSTWO ! to jakiś absurd! Człowiek chce robić jako zwykły pracownik a tego ma jak student na pierwsza sesje! Do tego zagadnienia o jakimś układzie hydraulicznym jakiś biegach, jakis układach hamulcowych,costam gdziestam sie może zapowietrzać a ja nawet niewiem co i gdzie... itp. ja sie na tym nie znam nie mam prawa jazdy nie interesuje mnie motoryzacja a tu jakieś informacje o silnikach napędach, jest tu może ktoś kto zdawał taki egzamin i powie mi jak to w praktycznie wygląda bo mnie to strasznie przytłacza jak patrze na ta "księgę wózków" z tymi informacjami gdzie nwet polowy opisów nie mogę zrozumieć, potrafię jezdzić wózkiem zachować bezpieczeństwo ale ta cała mechanika jest dla mnie abstrakcją.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ch/uja potrafisz po samym kursie, zobaczysz moze kiedys jak jezdza to ci szczena opadnie no ale moze nie zobaczysz bo moze pracy nie znajdziesz w Plu. A jak zobaczysz i ci dadza jezdzic to radze szybko ogarniac szybka jazde i operowanie widlami bo szybko robote stracisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Innymi p*****lami sie nie przejmuj, oprocz zmiany butli, wozki wszedzie sa sprawdzane przez udt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie rozjeb czegos :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrebsJezdny
co wy mi tu mowicie o jakiejs pracy jezdzie i roz******laniu... ja sie martwie tylko o jutrzejszy egzamin teoretyczny tutaj jest mnostwo zagadnien z typowej mechaniki o ktorej niewiem nic... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mario Candarelli
zapamiętaj raz na jutro i na zawsze , w butli gazowej jest LEWY GWINT , odkręcamy w lewo i smarujemy 'mydłem' albo 'pianką' aby sprawdzić , czy nie ma wycieków gazu , wskakujesz na wózek i za pomocą kluczyka odpalasz silnik a potem tak jak w aucie , sprzęgło , bieg i hamulec , podnoszenie widelca , załadunek na widły pod kątem prostym , wsteczny , odjazd do tyłu , lekko do góry z paletą i jedziesz do miejsca składowania , bardzo proste, małpa też to potrafi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja se zdalem w kilka minut :D przewiez palete pusta z miejsca na miejsce :D i finito a teoretyczny mozna bylo korzystac z notatek :D dopiero w Anglii nauczylem sie jezdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrebsJezdny
Ale czy a niewyraznie pisze? boje sie TEORI ... nie rozumiem tych mechanicznych zagadnien "jak w samochodzie" - nie prowadze samochodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mario Candarelli
no właśnie , do PL coraz więcej ludzi przybywa na chwilę aby zdobyć uprawnienia na 'wózek' , ponieważ takie uprawnienia w PL zdobywa się za 'grosze' , powiedzmy za 300 PLN , ciekawy jestem ile takie uprawnienia na 'wózek' kosztują w UK i czy wystarczy polskie uprawnienia na 'wózek' przetłumaczyć na angielski aby Angole honorowali nasze polskie uprawnienia, jak to jest w UK ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie fochy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie wkrecil Polak z agencji tylko z polskimi a w Pl zrobilem za darmo z UP, jeszcze mi zaplacili 200zl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrebsJezdny
nie fochy porostu pytam o teorie a dostaje odp o tym jak sie jezdzi albo jak pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mario Candarelli
KrebsJezdny dziś zdasz spoko egzamin nie mając pojęcia o hydraulice 'wózka' , NIE musisz posiadać uprawnień UDT aby pracować na 'wózku' , ludzie, którzy mają uprawnienia UDT to jest WYSOKA PÓŁKA , wystarczy jeżeli potrafisz zmienić butlę gazową do napędu wózka i to już jest WYSOKA PÓŁKA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrebsJezdny
tak to dlaczego materialy jakie dostalem to dosc grubawa ksiazka w formacie A4 opisujaca ten wozek nieml w czesciach pierwszych? :/ do tego testy przykladowe ktore doslownie o kazda p*****lke maja pytania nie rozumiem tego i tylko sie stresuje w cholere jutrem :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mario Candarelli
KrebsJezdny dziś nie marudź ! dzisiaj rano skoro świt pognaj do tej fabryki, gdzie dziewczyny i chłopaki śmigają na wózkach i zapytaj wprost , jak wyglądał egzamin teoretyczny i praktyczny na wózku , pokażą znak - nie przekraczaj prędkości powyżej 25 km/h i śmigaj z towarem na widelcu jak najszybciej, ponieważ kierownik patrzy i TIR czeka na załadunek , więc przestań się brandzlować na tym wózku i wio do przodu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po egzaminie mozesz zasiac za sterami i pojechac... mozesz wypozyczc sobie takina http::mondo.sklep.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kurs na wózek robiłam w Empire Training Services i nie mogę powiedzieć wyszkolili mnie jak należy. Egzamin zdany za pierwszym razem. I teraz śmigam sobie po magazynie jak należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×