Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak duże macie mieszkania, domy i jak często sprzątacie? to dla mojego męża

Polecane posty

Gość gość
ja sprzatam kiedy jest potrzeba. czasem 2 x w tyg czasem 1 albo3. mam 140m i jakos dajemy rade. wydaje mi sie za na mniejszej powierzchni latwiej nad tym zapanowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te sprzątające raz na dwa tygodnie to pewnie na co dzień damy z wymalowanymi paznokciami pod którymi kupa brudu jest, mogę się założyć, że dzieci chowane w takim chlewie cały czas chorują i są zarobaczone. Fuj.... świntuchy i niechluje. Kawy u was to ja bym się nie napiła, ręka do stołu pewnie by się przykleiła a skarpetka do podłogi. Łeeee, jak się myć w łazience sprzątanej dwa razy w miesiącu. Robale zarobaczone ale gęba na sprzątające codziennie to jest, bo czasu niby dla dzieci nie mają. A wy co dzieciom fundujecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezzzuuu, skąd wy bierzecie czas na codzienne sprzątanie, odkurzanie itd.?? A gdzie czas na prace zawodowa, sport, hobby, dzieci??? My mamy dom o powierzchni 180m2 i w życiu bym nie wpadła na pomysł, zeby codziennie zapierniczac z mopem, nawet czasu na to nie mam. Co wy prowadzicie za życie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ich pasją jest mop a w wolnych chwilach czytają instrukcje odkurzacza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myję szybko podłogę co 2 dzień zazwyczaj rano lub wieczorem, ja mam nowe deski z exfloor, dopiero co zabezpieczane, kupione i chcę dbać o nie, żeby długo mi posłużyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd czas na codzienne porządki? Stad ze żaden normalny człowiek nie stawia sobie molochu do sprzątania skoro ma jedno dziecko. My mieszkamy na nowym osiedlu w apartamencie. 65m2 wystarcza w zupełności dla 2+1. Po co mi wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam mieszkanie 65 metrów. Mamy dużo ubrań swoich i dzieci. Dla tego zamówiliśmy garderobę z firmy http://www.agal.pl/. Teraz wszyscy mieścimy się w jednej szafie i każdy ma oddzielną półeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×