Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Podrywa mnie facet który ma krzywe zęby

Polecane posty

Gość gość
Ja też mam brzydkie dlatego sobie odpuszczam kontakt z kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to dobrze, że jestem już po 30-tce i nie mam takich problemów jak te dzisiejsze 20-latki. W życiu nie chciałabym mieć znowu 20-tu lat. Krzywe zęby taaaa... to rzeczywiście poważna przeszkoda żal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątpię, czy autorka to 20-stka, takie młode nie zakładają desperacko kont na portalach dla odrzutków. Temat powinien brzmieć "dylematy raszpli szukającej księcia na białym koniu" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet ma być mądry, dobry i zaradny, to jak wygląda to pikuś. ale co prawda to prawda pustak z ciebie na cztery nogi kuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubię szczerbatych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedny facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Golodupca nie stać na dentystę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autora najpierw się pyta co ma zrobić, a jak odpowiedzi nie są po jej myśli, to przekonuje wszystkich do swojej jedynie słusznej decyzji. To po co się w ogóle pytać, skoro decyzja zapadła już przed zadaniem pytania? Gdzie tu sens i logika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można mieć małe cycki? Jak się z taką pokazać w towarzystwie? Jak kobieta 30-letnia może być płaska z przodu? Przecież to jest zaniedbanie. I taka kobieta jest gołodupcem, skoro nie stać jej na silikon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podrywa mnie laska która mam małe cycki. Spławić ją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krzywe zęby świadczą o człowieku i nie gadajcie głupot. dziewczyna ma racje ze widzi problem. 30 lat i mieć na telefon, internet , laptopa a nie zadbać o żeby? no ludzie czy wy nie widzicie ze on jest syfiarzem? rozumiem ze rodzice nie dali, nie mieli kasy na ortodontę ale jak się ma więcej lat, ma się pracę to to powinno być priorytetem dla młodego człowieka. jak tego nie rozumiecie to miejcie sobie brudne paznokcie, buty i zęby ale nie oczekujcie ze wejdziecie z takim stanem na półkę która wam się marzy. miejsce syfiarzy jest tam gdzie jest:-) i nie ma zmiłuj.Juz widzę lekarza, adwokata czy artystę z krzywym zgryzem:-) toz to abstrakcja ! nie wszystko jest dla wszystkich wiec taki z krzywymi zebami, który ma na laptopa a nie ma na aparat ort. niech spada na drzewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam się nie znam na zębach, ale o ile kojarzę to są przypadki, gdzie prostować się nie opłaca - w sensie medycznym, bo trzeba do tego celu wyrywać zdrowe zęby. może to jeden z takich przypadków? ludzie mają różne wady fizyczne, ty sama na pewno autorko też masz. skoro liczy się dla ciebie wyłącznie wygląd, to faktycznie możesz mieć problem ze spotkaniem kogoś sensownego, bo się okaże, że jakaś jego część ciała nie będzie "pasowała do twojego wizerunku". życie to nie koncert życzeń, panienko, a partner to nie kukła do chwalenia się przed znajomymi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laptop, na którym działa współczesne oprogramowanie można kupić za 600zł, natomiast koszt aparatu na zęby to 6000zł. Telefon komórkowy, to jest sprawa groszowa - 5zł/mc wystarczy na wykonanie kilkudziesięciu telefonów w miesiącu. Trzeba by telefonu używać 100 lat żeby się uskładało 6000 (5*12*100=6000). Internet można mieć za darmo - (Areo2, miejsca publiczne, np. bibloteka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Juz widzę lekarza, adwokata czy artystę z krzywym zgryzem toz to abstrakcja ! " Aktorzy (np. Tomasz Karolak) i modelki (Vanessa Paradis) są z krzywymi zębami. Choć mają kasę na ich zrobienie, to nie robią tego, tylko po to, żeby pustakom zrobić dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej mieć krzywe zeby niż skrzywiona psyche jak autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja dziewczyna ma rozjebaną pizdę. Spławić ją ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proste zęby są nudne jak flaki z olejem. Moja dziewczyna ma krzywe zęby i jest przez to urocza inna niż wszystkie. Nawet mi do głowy nie przyszło żeby jej zwrócić uwagę bo tak jak jest jest super. Znałem wcześniej taką co miała zęby równe jak klawiatura. Wyglądała jak ze sztuczną szczęką, straszne, nudne i pospolite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha zaraz się okaze ze proste zęby to wada a krzywe zaleta :D ja mam proste i uwazam ze krzywe szpeca ale jak nie sa jakos bardzo krzywe to sa do przyjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech założy u dr Iwony Gnach-Olejniczak sobie stały aparat ortodontyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umówilybyscie się z 40 latkiem który od lat nie ma dwóch gornych jedynek i prawej dwójki? Nie stać go na nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×