Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Podrywa mnie facet który ma krzywe zęby

Polecane posty

Gość gość
Laski z sympati to dno, już wole te z roksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem, jednego oczekujesz, wiec to drugie bardziej sie sprawdzi w twoim przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te z Roksy są bardziej porządne i uprawiają mniej sexu. Taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe tak, ona na pewno śliczna. Pustak. Zeby to coś takiego co da się zmienić, charakter średnio. I jego znajomi mogliby zapytać "co za debila bez mozgu przyprowadzil". Skoro facet się nie przejmuje znaczy ze mu lataja te zeby. Normalnym ludziom tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie wchodze w związek dla pokazywania sie w towarzystwie ale przebywanie wśród innych ludzi i znajomych jest nieodłączną czescią mojego zycia i sorry, ale nie chciałabym slyszec opinii "kogo ty sobie wybrałaś" lub jak facet unika uśmiechu do zdjecia bo wstydzi sie pokazać wadę zgryzu... I nie jestem pasztetem tylko atrakcyjną kobietą. " X Tu każda jest piękna i ma szalone powodzenia :D Piękne nie muszą szukać na portalach, tam siedzą tylko brzydkie desperatki. Ale wyobrażaj sobie dalej pasztecie, ze jesteś "atrakcyjna" "D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" gość dziś To właśnie ludzie z defektami szukają pięknych partnerów.... " X Każdy sądzi po sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci nie maja żadnego wstydu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie podrywa tania prostytutka, co robić? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzydale maja zawsze najwieksze wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzydule też. A faceci akceptuja np. rozstepy, małe cycki, wady wzroku i celulity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu deski nie powiększaja cycków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu psychopaci nie idą spać kur/fa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
syf syf syf syf syf syf syf syf syf syf syf syf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie podrywa bezzębny. troll czy przygłup? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci akceptuja male cycki? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
syfiarze do wyra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" gość dziś Faceci akceptuja male cycki? " X Brzydcy desperaci owszem. To twoja liga autorko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dość mam pustych lal
moja dziewczyna ma krzywe ząbki i TAK WIDAĆ TO, ale ma tyle zalet, których nie jestem wstanie zliczyć, że po kilku latach sam tego nie zauważam, obiecałem sobie, że zamiast pierścionka na zaręczyny, dostanie ode mnie nowe ząbki i też będzie mogła sie uśmiechać publicznie, robię to tylko dla niej, bo mnie to nie przeszkadza, a lodzika robi mistrzowskiego! o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka chyba szuka konia na wystawy, a nie partnera, skoro jej takie głupstwo przeszkadza, mój facet też ma krzywe zęby na dolnym łuku i szczerze mam to gdzieś, jest świetnym gościem i to sie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kumam tego , po co siedzą ładne dziewczyny na sympatii, czy na jakich kolwiek portalach , skoro się jest pewny swojej atrakcyjności , to nie powinno się mieć problemów ze znalezieniem drugiej połówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki_jeden_964
spławić go? xxxx Jak najszybciej Ja mam 36 lat i krzywe zęby i przez to wredny charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dość mam pustych lal dziś Taa, nie kaleczysz się o kant ząbków przy lodziku, nie ma jak czysta wspaniałomyślność :D brawo ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sedzia_pomylek
Ja można mieć krzywe zęby, to nie do pomyślenia, z takim facetem jest na pewno coś nie tak, wiem coś o tym bo sam mam krzywe i nigdy o zęby nie dbałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jesteś pusta. Na każdego patrzę indywidualnie bo każdy bez względu na kolor i długość włosów czy posturę może mieć w sobie coś pięknego. Mi serce bije szybciej przy człowieku a nie przy jego opakowaniu. I współczuję facetowi, że kobieta ocenia go za wygląd a w porządku charakter był chyba jedynie dodatkiem. Skoro małe wady w wyglądzie doprowadzają do żalenia się na forum na to, że chłopak nie chce się dostosować by wyglądać tak jakie widzimisię ma dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla lasek liczy się wyłącznie wygląd, a nie to, co sobą reprezentujesz. Zębów nikt sobie nie wybiera. Jak ma czyste, ładne, bez próchnicy to nie wiem, o co ci chodzi autorko. Wstyd to jest w młodym wieku mieć martwe zęby i leczenie kanałowe, bo się zaniedbało i wdała się próchnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona wybiera partnera pod publikę, że niby znajomym się ma podobać.Nom...chore. Obyś kiedyś nie została odrzucona w równie paskudny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, wstyd to żreć słodycze, nie myć zębów i mieć próchnicę, jak ostatnia fleja, a nie wrodzoną wadę. Może prostowanie u niego wymaga usuwania zdrowych? Nie każdy chce chodzić z implantami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tym z próchnicą śmierdzi z paszczy :( Lepiej mieć krzywe i zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×