Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak masaż działa na organizm?

Polecane posty

Gość gość

Jak masaż działa na organizm? Jestem ciekawa czy to wszystko prawda co ludzie mówią na ten temat. Że po kilku takich zabiegach skóra jest bardziej jędrna i samopoczucie się poprawia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klementyna78
Przede wszystkim poprawia się krążenie krwi, a co za tym idzie, cały organizm jest lepiej dotleniony. Poza tym skóra staje się bardziej jędrna (choć żeby to zauważyć, trzeba więcej niż jeden czy dwa zabiegi). Jeśli stosuje się do tego jakieś specjalne kosmetyki, olejki czy np. czekoladę, tak jak to robi między innymi gabinet kosmetyki francuskiej Wyspa Piękna czy niektóre inne punkty spa, to dodatkowo człowiek zyskuje ciekawe doznania i się relaksuje. Taki zabieg stanowi fajne zakończenie stresującego tygodnia. Zwłaszcza teraz, zimą, kiedy chce nam się ogrzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sensualmassagetenerife
witam, dwa wolne miejsca w salonie masazu zmysłowego na teneryfie. Darmowe kursy masażu. Uczciwa praca za granicą. zainteresowanych prosze o kontakt. deeppleasuremassage@yahoo.com whatsapp 5174107782 pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio marzę o masażu czekoladą! Podobno działa regenerująco i bardzo odżywczo na skórę i całe ciało. Już upatrzyłam sobie miejsce,gdzie go wykonują - http://www.solpark-kleszczow.pl/ i w wakacje planuję się tam wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubię foot job, podobno w kleszczowie jest najlepszy foot job, albo masaż z połykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×