Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zapraszam normalnych

KURY NA RURY

Polecane posty

Gość gość
Gruba gdzie teraz pisuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Otulona, jedno ci powiem. Głupiaś jak but oczko.gif Nie było mnie na kafeterii ze dwa lata, może dłużej. Miałam przymusową, chorobową przerwę w robocie, weszłam sobie tu z totalnych nudów, trafiłam na top szatyna. Myślę sobie "dalej ta gnida (to o tobie) tu pisze, nieźle się konserwuje". Zaczęłam robić jakiś sztuczny dym, podczepiło się pod to parę orendżów, a ty się oburzyłaś, obraziłaś, zwaliłaś wszystko na szatyna (czyli zrobiłaś z siebie totalną kretynkę, ale o tym wiem tylko ja i szatyn, bo ja wiem że to JA pisałam, a on wie, że nie pisał tego ON smiech.gif ), porzuciłaś top, na którym pisałaś tyle lat.. Przez tyle czasu na kafe nie nauczyłaś się rozróżniać słabych prowokacji (a moja ewidentnie taka była w zamierzeniu) od prawdziwego gnębienia? smiech.gif Jak widać z wprawy się nie wychodzi cool.gif Tak czy siak - głupiaś jak but oczko.gif pozdro600 /alicja X Bo to głupia baba jest. Głupia, prymitywna i załosna w swoim alkoholizmie. Ty wiesz, ja wiem i Shatyn wie, a ten dekiel niech dalej biega po topikach i widzi wszędzie Edka. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn wie tyle co zje. A ze mało je bo go nie stac to nie wie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdź go. wciągnij go w dyskusję i udowodnij brak wiedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie trzeba, wystarczy to co pisał przez lata o Brunerze pieknej zonie i lotnisku w Berlinie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to ma wspólnego z jego wiedzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn nie ma wiedzy nie ma wykształcenia. Ot taki kafeteryjny dziadek wypisujacy pierdoły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wciągnij go w dyskusję i to udowodnij naocznie. zniszcz dziada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dokładnie jak przymulona. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otulona bez wiedzy, wykształcenia i wypisująca po pijaku brednie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziad sam sie niszczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepszy brak wyksztalcenia i brak woedzy niz bycie z natury puszczalska, pijacka, wyksztalcona kur/wa po dwoch rozwodach, ktora rodzi dziecko dziadowi z forum w wieku, w ktorym powinna byc za chwile babcia (a w ktorym ow dziad ma juz pelnoletnie dzieci) . Smutne fakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Lepszy brak wyksztalcenia i brak woedzy niz bycie z natury puszczalska, pijacka, wyksztalcona kur/wa po dwoch rozwodach, ktora rodzi dziecko dziadowi z forum w wieku, w ktorym powinna byc za chwile babcia (a w ktorym ow dziad ma juz pelnoletnie dzieci) . Smutne fakty. X Smutne, ale prawdziwe. O ile to nie jej wymysły, których było wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chociaż w jej wypadku nie wierzę w wyższe wykształcenie. Pani od prasówki w urzędzie miejskim i od kibli w Dortmundzie. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grodzka zapewnia: Nigdy nie wezmę pracy u Kurskiego x przecież Kurski nie prowadzi cyrku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy wywiad Arabskiego jest obrzydliwy. A to jego zdjęcie na krzesełku żenujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dodatku z nerwicą leczoną psychiatrycznie. Jej historia mówi sama za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież Kurski nie prowadzi cyrku X to ty też tam pracy nie dostaniesz iftar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ta Iftar jest chamówa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kadarka dziś Grodzka zapewnia: Nigdy nie wezmę pracy u Kurskiego x przecież Kurski nie prowadzi cyrku xxx Jesteś obrzydliwą, homofobiczną, ohydną, chamską babą, która dawno bolca porządnego nie miała między nogami (i która go długo mieć jeszcze nie będzie). Czuć to na 15km, obrzydliwy babsztylu. Dobraliście się tutaj wszyscy jak w korcu maku :D Ex-gruba Iftara ze zwisami do kolan, puszczalska - Otulina , która na wywiadówki będzie latać jako babcia (bo mąż już siły mieć nie będzie żeby wyjść spod respiratora) i Myr, którego okrada własny syn :D :D Cały parking Tesco bije wam brawo :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zaszczyt, że rozmawiacie o nas, orendżach, przy kolacji, Otulina :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'duszku cafe , czyli deszniku ' - też nadstawiałeś pośladki Grodzkiej stary pedale ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaloguj się otulina, interpunkcja cię zdradza :classic_cool: co, klawiatura pewnie niepolska, nie? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda że shatyn doprowadził do takiego syfu na topikach politycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie szatyn. To Otulina, Iftara. Swoim wyzywaniem, wiecznym "wiem najlepiej", wiecznym "bo u nas w de", wiecznym "wy lemingi". To przez jej egocentryzm, wszystkowiedzące spojrzenie na świat, to przez to, że nie potrafiła z nikim poza wami (tobą i myrem) podjąć żadnej konstruktywnej i merytorycznej rozmowy, bo albo podkulała ogon pod siebie i znikała, albo zaczynała się wyśmiewać z czyichś poglądów, szydząc przy tym niemiłosiernie. Cytaciki znowu mamy poprzytaczać? Czy już wystarczy tego co było? Dalej sobie rojcie w tych chorych łbach, że to szatyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda Iftara, to jest jak krowa w zboże wejdzie. Taka krowa, jak Ty. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kadarka dziś Szkoda że shatyn doprowadził do takiego syfu na topikach politycznych X Do jakiego syfu? Co ty bredzisz. Jego wypowiedzi są składne, konkretne i widać, że przemyślane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po tym syfie najlepiej widac, za kim smrod sie ciagnie. syf jest tutaj. tu gdzie otulina. u szatyna na wynorach jest spokoj. poza jakimis pomaranczowymi pierdkami raz na dwoe strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×