Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zapraszam normalnych

KURY NA RURY

Polecane posty

Gość gość
poryczałam się oglądając ostatni, kurcze, ja twarda baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sobotę KOD będzie demonstrował w wielu miastach w proteście przeciwko najnowszemu sondażowi TNS Polska,dającemu PiS-owi miażdzącą przewagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otulona_snem wczoraj jutro jest Weiberfastnacht ,zatem pewnie beda kolejne napady jak w Nowy Rok,ile jeszcze trzeba przypadkow by w koncu zrobic tak jak ci Rosjanie na filmie powyzej X A co to jest szwabska ścierko Weiberfastnacht?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś poryczałam się oglądając ostatni, kurcze, ja twarda baba X Serio? Ten filmik, to jakiś gniot dla debili, serio. Jakiś kampanijny wyciskacz łez, teoretycznie, bo w praktyce tak sztuczny i żenujący, że mnie aż rozśmieszył. Nie mówię o problemie, bo tak jest w wielu rodzinach, ale poziom przekazu.... żenua. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myrek przy tej debilce, zidiociał do reszty. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
Kadarka dziś W sobotę KOD będzie demonstrował w wielu miastach w proteście przeciwko najnowszemu sondażowi TNS Polska,dającemu PiS-owi miażdzącą przewagę } oo To nie może być prawda... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to nie jest prawda. To tylko bzdury pisane przez iftare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś De gustibus non disputandum est. 🖐️))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barramek
taka Budka jest teraz jednym z najgwałtowniej i dość prostacko ujadającym posłem przeciwko PISowi ...kim ta Budka jest ? Okazuje się, że minister sprawiedliwości w rządzie Ewy Kopacz, tuż przed swoim odejściem z resortu zdecydował o podwyżkach opłat za usługi adwokatów i radców prawnych. Opublikowane w Dzienniku Ustaw rozporządzenia z 22 października 2015 roku wprowadzają 100-procentową podwyżkę minimalnych stawek wynagrodzeń radców prawnych i adwokatów, wypłacanych przez Skarb Państwa. Jak wynika z informacji serwisu niewygodne.info.pl na krótko przed wyborami parlamentarnymi Borys Budka – minister sprawiedliwości w rządzie Ewy Kopacz – podpisał dwa rozporządzenia, które radykalnie zmieniły stawki wynagrodzeń adwokatów i radców prawnych, które wypłaca Skarb Państwa. Z opublikowanych w Dzienniku Ustaw rozporządzeń wynika, że minister zatwierdził wzrost opłat za usługi adwokatów i radców prawnych aż o 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biorąc pod uwagę, że od 2002 roku stawki nie były zmieniane, jeszcze za Kurczuka wprowadzone chyba, to rzeczywiście straaaaaszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://www.rp.pl/Uslugi-ceny-zarobki/311099846-Nowe-stawki-adwokackie-i-radcowskie-Wygrany-otrzyma-wiecej-za-wynajecie-prawnika.html#ap-1 X Zapoznaj się najpierw dokładnie z problemem, a potem dopiero się wypowiadaj. Bo pieprzysz bez sensu jak przymulona. O, przymulona prawniczka powinna być zadowolona. Ale z niej taka prawniczka, jak z koziej du/py wór na mąkę. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z opublikowanych w Dzienniku Ustaw rozporządzeń wynika, że minister zatwierdził wzrost opłat za usługi adwokatów i radców prawnych aż o 100%. } oo S*******ny. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myrevin dziś gość dziś De gustibus non disputandum est. x Ups. No to cię szanowna małżonka nie zrozumie, bo jej to na studiach nie było potrzebne, jak sama przyznała :D :D :D :D (swoją drogą zdumiewa mnie to jak taki porządny gość jak Myr mógł się związać życiowo z taką miernotą jak Agata).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego są to stawki minimalne, a nie maksymalne ? To jakaś paranoja. Papuga to zawód wolny, a tu proszę, koledzy po fachu zadbali, żeby czasem ci biedacy nie zarobili zbyt mało. Jeśli ten p*****lnik to jest stan normalny, to znaczy, że ja mam nierówno pod sufitem. Idzie człowiek ze sprawą do prawnika, a ten z miną boleściwą mówi mu, że załatwiłby to za darmo, ale mu prawo nie pozwala i wbrew własnemu sumieniu musi walnąć klienta po kieszeni. Ktoś to rozumie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otulona znowu belkocze. Pisz pelnymi zdaniami, uzywaj znakow przestankowych, podmiot, orzeczenie, dopelniacz - mowi ci to cos, pani prawnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie pielęgniarki, to te panie, którym w pewnej kancelarii pewnego premiera zagłuszano telefony i zamknięto w pokoiku na kilka godzin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myrek tylko udawał na forum fajnego gościa. Przecież niemożliwe, żeby nagle przy tym parchu się odmienił. :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden myje ręce, drugi z********a kible, taki lajf. :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
która ku./rw/a pisała tutaj o matce kurce i kolejnym procesie wytoczonym Owsiakowi? Może teraz też coś napisze? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rączka rączkę myje?? NAPRAWDĘ?!? W tym fantastycznym, zachwalanym przez was pod niebiosa, nowym rządzie?!? O BosHe. JaK sHyć??? :( :( 😭 :o 🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obie siostry, obie Krysie, obie kur(w)y zdaje mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaajowy
Jakie są sądy wszyscy wiemy.Ja WIERZĘ P.Wielguckiemu.Dzisiaj jest wpis na ten temat u MK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To głupie c**y są. I ten myrek też cipcia, w kapciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem w tym, że Matka Kurka nigdzie nie twierdził. że Owsiak poleciał za pieniądze z WOSP. W taki sposób da się każdego skazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otulona, jedno ci powiem. Głupiaś jak but ;) Nie było mnie na kafeterii ze dwa lata, może dłużej. Miałam przymusową, chorobową przerwę w robocie, weszłam sobie tu z totalnych nudów, trafiłam na top szatyna. Myślę sobie "dalej ta gnida (to o tobie) tu pisze, nieźle się konserwuje". Zaczęłam robić jakiś sztuczny dym, podczepiło się pod to parę orendżów, a ty się oburzyłaś, obraziłaś, zwaliłaś wszystko na szatyna (czyli zrobiłaś z siebie totalną kretynkę, ale o tym wiem tylko ja i szatyn, bo ja wiem że to JA pisałam, a on wie, że nie pisał tego ON :D), porzuciłaś top, na którym pisałaś tyle lat.. Przez tyle czasu na kafe nie nauczyłaś się rozróżniać słabych prowokacji (a moja ewidentnie taka była w zamierzeniu) od prawdziwego gnębienia? :D Jak widać z wprawy się nie wychodzi :classic_cool: Tak czy siak - głupiaś jak but ;) pozdro600 /alicja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie bezustannie wzrusza glupota i obsesja otulonej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otulona, nikt Cię nie czci, tylko robi ku/pę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×