Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wincjusz

Nie szukam juz zadnej dziewczyny bo kobiety to same oszustki

Polecane posty

Gość wincjusz

wymagaja modeli do zwiazku mieszkania i auta, wiec lepiej zyc samemu znalezc hobby i nie dzielic sie z zadną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolega po fachu
nie szukaj,to same d***** i materialistki,jak jestes brzydki to tylko jedynie na kase polecą chociaz udają wielce zakochane,suki j****e,taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:17 Wiesz, że aby udowodnić prawdziwość twierdzenia, należy udowodnić ,że zawsze jest prawdziwe, a żeby obalić je wystarczy wskazać jeden przypadek, gdzie się to nie sprawdza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety są do niczego niepotrzebna mężczyźnie w zasadzie jedyne co mu mogą dac to seks ale to można mieć nie będąc w związku. kobiety ponadto są mniej inteligentne od facetów ciągle trzeba im wszystko tłumaczyć. Do tego nie mają żadnych pasji oprócz latania po sklepach. wchodzenie w związki zawsze ostatecznie odbija się negatywnie na meżczyźnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę nie obrażać kobiet. Jestem kobietą i mam swoje pasje, wcale nie uważam się gorsza od mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty nigdy nie czułeś prawdziwej miłości, uczucia, od kobiety. A kochałeś się z miłości kiedyś? czy zawsze to tylko potrzeba seksualna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks jest wg mnie tylko naturalną potrzebą którą mamy zapisaną w naszym instynkcie. Nigdy nie uprawiałem go z "miłości" ponieważ nie pchałem się w związki, bardzo duzo z tym roboty a korzyści dla mnie były by znikome. Musiał bym sie ciągle dla baby poświęcać a tak jestem wolny i robię co chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wincjusz
No to dla odmiany poszukaj sobie faceta. x Sam sobie poszukaj PEDALE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj To przerzuć się na małe szczeniaczki, i tak jesteś życiowym przegrańcem i zerem i będzie tak do końca, dzieciaku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba być zwyczajnie nieudacznikiem, żeby tak pisać o kobietach. Sam nie jesteś ideałem, ale tego nie widzisz. Masz mentalność radykalnego muslima. Oni też mają kobiety za nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem nieudacznikiem tylko rozsądnym człowiekiem a to zasadnicza różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie nie masz nic- ani wygladu, ani mieszkania ani auta, dlatego tak skowyczysz na babskim forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdziwiła byś się a na tym forum wyrażam swoje poglądy na wsz temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno nie masz znajomosci ortografii jezyka ojczystego :O zdziwilbys sie, ile taka znajomosc daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwnym trafem jeżeli krytykuje się tu mężczyzn to wszystko jest ładnie i pięknie ale jeżeli napisze się że kobiety nie są wspaniałe i idealne to zaraz zaczyna się burza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
51:51 Może dlatego, że większość tematów krytykujących kobiety brzmi "wszystkie kobiety to" ,a żeby obalić taką teorię wystarczy wskazać jeden przypadek, gdzie się to nie sprawdza. A pisząc, że "wszystkie", autor ma też na myśli matkę, siostrę, babkę, co wskazuje, jaki ma szacunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś no właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubię kobiety, pomimo tego, że nie chcą przede mną rozkładać nóg. Zdaję sobie sprawę z tego, że jestem zerem i nieudacznikiem i żadna kobieta na mnie nie spojrzy, więc może dlatego nie mam do kobiet żadnych pretensji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale przecież to prawda ze baby się do niczego nie nadają,nie umieją prowadzić domu,pracować a co najważniejsze nie umieją wychowywać swoich bachorów.I ci co tak ich bronia to kompletni stulejarze nieudacznicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenon j
gość 2016.01.16 Proszę nie obrażać kobiet. Jestem kobietą i mam swoje pasje, wcale nie uważam się gorsza od mężczyzn. Zgłoś makijaż, buty i ciuchy to nie pasje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de szlug
I bardzo dobrze. Lepiej dojść do takiego wniosku niż żyć jakiś rojeniami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie umieja wychowywac bachorow? Nie umieja prowadzic domu, pracowac? W tej wypowiedzi za cholere nie ma logiki. Bo pisze to pewnie dorosly fizycznie mezczyzna, mentalnie chlopczyk zapewne. Bo jakas pani wykarmila go, dupsko w pieluchach zmienila, wymyla obsrane dupsko, poslala do szkoly, przypilnowala, by nauczyl sie takie bzdury wypisywac. I jeszcze zapracowala, by do geby mial co wlozyc. To jak to sie ma do tego dziela napisanego na kafe? Chyba cos ta kobieta umiala. Tak mysle. Ell.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teppic   No1
Wyhodować nieudanego zgorzknialca umiała, Ell.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcialam byc taka obcesowa. Moze z niego kiedys ludzie beda. Dajmy mu szanse. Nie skreslajmy go. Skoro tyle matka wlozyla w niego troski, to i rozum moze znajdzie po drodze. Ell.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baba potrzebna jest jedynie do seksu i kuchni, za pierwsze można zapłacić,drugie umiem robić sam,wiec po cholere ci kobieta na głowie człowieku? Do tego taka któa tylko usiadzie na tobie i będzie żerować,daj sobie spokój,mniej problemów w zyciu gdy kobiety ni ma obok. Taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś no właśnie tamto pokolenie kobiet umiało wychowac dzieci i poza tym wiele innych rzeczy - a dzisiejsze kobiety to łamagi:)nic nie potrafią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×