Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćolka

Mineta na spiocha

Polecane posty

Gość gośćolka

Miałyśćie tak ? Mi kumpela dziś zrobiła . Udałam że śpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes lesbijka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćolka
Nie . Chyba nie ale było fajnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie mój chłopak bardzo często tak budzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty tez go tak czasem budzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella  86
Nie pozwolilabym zrobić sobie minety bez wcześniejszego umycia, tak samo Nie zrobię loda jeśli facet wcześniej się nie umyje. Czyli śpioch odpada bo i tak się obudzę i lecę do łazienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Ja też na śpiocha bym nie umiała, bo przecież człowiek jest cały spocony i tak dalej. Moim zdaniem takie "zabawy" są mocno przereklamowane i fajnie wyglądają tylko na http://redtube.net.pl albo podobnych stronkach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogolony h
bella masz racje. Raz zrobilem mojej znajomej tak minete, i nie bylo to zbyt przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogolony h
Chociaz na imprezie bylem w takiej sytuacji ze dziewczyna robila mi loda w kibelku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula80
Mój sobie użył ,troszkę przesadziłam z alkoholem na sekwestrze.Robił co chciał.Mało co pomiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bardzo lubię ją dopaść z rana, podnieca mnie ten zapaszek... feromony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z rana to wolę inne rozbudzanki - jak na wypiętym tyłeczku poczuję znaną i miłą twardość to prężę się wypinam na maksa, szuka wilgotną szparką jego główki. Powoli się zagłębia we mnie, drobne poprawki pozycji żeby najmocniej mnie wypełnił. Często wtedy obydwoje udajemy że jeszcze śpimy. Jak jest już głęboko na dłużej pozostajemy w bezruchu. Uwielbiam te jego prężenia, drobne poprawki. Wtedy mięknę tak że pośladki otwierają się coraz bardziej i może w tej samej pozycji być coraz głębiej. Nie często ale zdarza mi się zdrzemnąć w takiej sytuacji. Ponowne rozbudzenie jest cudowne - niecierpliwy k***s zaczyna się energiczniej kokosić i za chwilę następują mocne pchnięcia. Do końca zostajemy w tej pozycji - komfortowej i leniwej łyżeczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dajjal
Dnia 17.01.2016 o 10:00, Gość gośćolka napisał:

Miałyśćie tak ? Mi kumpela dziś zrobiła . Udałam że śpię

Wyglada to raczej na fantazje niz prawdziwa sytuacje. Ewentualnie ktos obczaja sytuacje bo ma ochote pomolestowac kumpele 😛

 

Dnia 17.01.2016 o 12:41, Gość bella 86 napisał:

Nie pozwolilabym zrobić sobie minety bez wcześniejszego umycia, tak samo Nie zrobię loda jeśli facet wcześniej się nie umyje. Czyli śpioch odpada bo i tak się obudzę i lecę do łazienki.

Jesli sie myjesz conajmniej codziennie (i do tego prawidlowo, bo wbrew pozorom nie jest to powszechna wiedza) i nie masz jakiejs infekcji, to robiac w ten sposob tylko pogarszasz doswiadczenie obu stron.
Gdyby facetowi przeszkadzal zapach/smak to by tego nie robil, ewentualnie zabieralby sie za to (przypadkowo) po tym jak wzielas prysznic. Jednym z fajniejszych aspektow seksu oralnego jest sprawienie ze druga strona (dziewczyna) czuje sie akceptowana, dodatkowo dochodzi kwestja komfortu gdzie twoje podejscie jest zaproszeniem tysiecy powodow przez ktore "sie nie podobalo", bo niedokladnie, bo sie lepi, bo zle wygladasz od dolu, bo w stopki zimno itp. itd. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×