Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

weroniqq

problem przy rozlace

Polecane posty

Dziewczyny ! Mam problem z moją corka, od grudnia zaczela chodzić do przedszkola i było wszytko w porządku, nie plakala i bawila sie z innymi dziecmi a teraz po swietach od stycznia urzadza mi cyrki... jak ja zaprowadzam to placze i krzyczy mowi ze chce zostac ze mna a o przedszkolu nie mowi zlych rzeczy bo ja o to pytalam. Co ja moge?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic kochana na to nie poradzisz trzeba przeczekać, będzie z czasem lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bądź cierpliwa, rozmawiaj z nią. Wracaj do sytuacji sprzed świąt, kiedy było wszystko dobrze. Myślę, że ta sytuacja jest przejściowa i na pewno minie. Faktycznie mogłaś się zaniepokoić, tym bardziej, że wcześniej było wszystko w porządku. Jednak uważam, że Twoja córka, będąc z Tobą i Twoją rodziną w domu przez te wolne dni, przyzwyczaiła się do tego, ze przebywa z Wami. Poświęcałaś jej dużo uwagi i czasu. Jeśli zachowanie Twojej córki nie ulegnie poprawie to poczytaj jej może bajki, w których znajdziesz podobna sytuacje, żeby córka się z nią utożsamiła. Możesz również wesprzeć się bajkami terapeutycznymi Marii Molickiej, w jednej z jej książek „Bajki terapeutyczne dla dzieci” znajdziesz bajkę dotyczącą separacji od matki: Zuzi-Buzi. Myślę, że to może okazać się kluczem do sukcesu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki dziewczyny, zobacze jak to bedzie dalej i czekam na dalsze komentarze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie to samo:-((( widac trzeba przeczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, ewelina.danielak napisał:

Takie są dzieci- porozmawiaj z nią, poczekaj to się uspokoi a jak nie to poprostu na to uwagi nie zwracaj

Myślisz, że dalej "zimuje" w przedszkolu ? 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×