Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
weroniqq

problem przy rozlace

Polecane posty

Dziewczyny ! Mam problem z moją corka, od grudnia zaczela chodzić do przedszkola i było wszytko w porządku, nie plakala i bawila sie z innymi dziecmi a teraz po swietach od stycznia urzadza mi cyrki... jak ja zaprowadzam to placze i krzyczy mowi ze chce zostac ze mna a o przedszkolu nie mowi zlych rzeczy bo ja o to pytalam. Co ja moge?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic kochana na to nie poradzisz trzeba przeczekać, będzie z czasem lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bądź cierpliwa, rozmawiaj z nią. Wracaj do sytuacji sprzed świąt, kiedy było wszystko dobrze. Myślę, że ta sytuacja jest przejściowa i na pewno minie. Faktycznie mogłaś się zaniepokoić, tym bardziej, że wcześniej było wszystko w porządku. Jednak uważam, że Twoja córka, będąc z Tobą i Twoją rodziną w domu przez te wolne dni, przyzwyczaiła się do tego, ze przebywa z Wami. Poświęcałaś jej dużo uwagi i czasu. Jeśli zachowanie Twojej córki nie ulegnie poprawie to poczytaj jej może bajki, w których znajdziesz podobna sytuacje, żeby córka się z nią utożsamiła. Możesz również wesprzeć się bajkami terapeutycznymi Marii Molickiej, w jednej z jej książek „Bajki terapeutyczne dla dzieci” znajdziesz bajkę dotyczącą separacji od matki: Zuzi-Buzi. Myślę, że to może okazać się kluczem do sukcesu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki dziewczyny, zobacze jak to bedzie dalej i czekam na dalsze komentarze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie to samo:-((( widac trzeba przeczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, ewelina.danielak napisał:

Takie są dzieci- porozmawiaj z nią, poczekaj to się uspokoi a jak nie to poprostu na to uwagi nie zwracaj

Myślisz, że dalej "zimuje" w przedszkolu ? 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×