Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość studniowkagirl

baleriny czy szpilki ???

Polecane posty

Gość studniowkagirl

Hej:) mam pytanie ... czy nie będzie wyglądać głupio jeśli na studniówkę przyjdę w balerinach ??? Głównie chodzi o to że jeste bardzo wysoką A nie chce być jeszcze bardziej (nie byłam by wyższa od partnera w szpilkach )tylko czy nie wyglądało by to śmiesznie jeśli wszystkie dziewczyny będą w szpilkach A ja nie ??? ( nie chce niskich obcasów itp ponieważ mi się takie buty nie podobają )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym założyła szpilki, i oparła wszystkich. Moźe nie mega wysokie, ale jednak obcas. Biodra do przodu, łopatki ściągnięte, wzrok przed siebie..:) super zabawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olała wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem obcasy wyglądają dużo bardziej elegancko, ale rozumiem Cię, bo sama jestem wysoka i do tego mój chłopak jest mojego wzrostu, więc gdy jestem na obcasie, to dziwnie wyglądamy :P Jedna rzecz - nie przejmować się tym, co ludzie powiedzą :) Jednak jeśli miałabyś się czuć niekomfortowo, to wybierz baleriny. Ja ostatnio na wesele ubrałam baleriny takie http://www.eccoshop.pl/damskie/buty/baleriny-owando/35624304466/Product.aspx, na szczęście sukienkę miałam raczej koktajlową, więc wyglądało to OK. jeśli kupisz ładne baleriny, które pasują do sukienki, powinno być spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idziesz tam po to, żeby się dobrze bawić, a nie przejmować opinią innych, więc jeśli uważasz, że lepiej Ci będzie w balerinach to je załóż;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ci baleriny na obcasie 5cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studniowkagirl
186 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka Maj

Wszystko zależy od gustu, jeżeli szukasz jakiś ciekawych, eleganckich szpilek to zajrzyj do nich, bo maja naprawdę szeroki wybór https://swiatobuwia.com/22-szpilki z drugiej strony na pewno warto mieć jedne i drugie, bo obydwie pary nadają się na inną okazję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna

Mam podobne zdanie, warto mieć zarówno baleriny które sprawdzą się przede wszystkim latem i wiosną, oraz szpilki które możesz zakładać niemal przez cały rok.  Ja buty zamawiam online na stronie Alfasan.pl mają szeroki wybór i wiele ciekawych, atrakcyjnych promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi się wydaje, że na niektóre okazje jednak ładniej wygląda się w butach na obcasach (niekoniecznie super wysokich szpilach), bo inaczej sylwetka się prezentuje. a w balerinach szczerze mało kto ładnie wygląda, robia nóżki kaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjfjgf

może coś w tym stylu?

https://www.deichmann.com/PL/pl/shop/damskie/damskie-buty-damskie/buty-damskie-czolenka/00006001659901/cz%C3%B3%C5%82enka*damskie.prod?positionInList=2&fromCategoryDetail=true

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka121223

polecam szpilki z multu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×