Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy któraś niedawno remontowała łazienkę?

Polecane posty

Gość gość

Proszę o doradzenie - gdzie zamówić meble, które nie będą bylejakie, ale jednak nie będą kosztować fortuny... marketowe typu castorama itp. raczej odpadają, czy któraś z Was coś fajnego wykombinowała i ma dzięki temu ładną łazienkę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja meble łazienkowe kupowałam właśnie w castoramie i jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enka4
Niedawno skończyliśmy remont łazienki. Kosztowało nas to sporo- wyposażenie kupowaliśmy w kilku sklepach. Remont wykonaliśmy z pomocą znajomych, a sprzątaniem zajęli się oni: http://wywozgabarytow.pl/ Jesteśmy zadowoleni z rezultatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego odpadają ja kupowałam w meble w Bokaro i kiedy trzeba było szafki wieszać szafek nie było a w sklepie dość że drogo to jeszcze nie dojechały mąż się wkurzył odebrał za nie kasę i takie same o 400zł taniej kupił w castoramie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lunka30
Bardzo fajne meble mają w Agata Meble. W sumie na stronie jeszcze nie mają mebli łazienkowych bo to nowość, wyboru też dużego nie mają ale fajne wzory, dobra jakość i przystępna cena. Polecam. Ja do swojej łazienki długo szukałam i w sumie w tych marketach to nie było szału a ceny wcale nie takie małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , ja miałam własnie remont łazienki i zamawiałam meble do łazienki z łazienkaplus. pl . Jedną szafke to mam taką wysoką kolumnę w kolorze białym ( bo tak mi pasuje do łazienki ) na jakies takie kosmetyki itd . oraz szafke wiszącą pod umywalke , na jakieś doadtkowe rzeczy typu grzebienie , pasty do zębów .Towar jest dobrze zabezpieczony takze moze pomyśl o tym sklepie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie planuję remont łazienki. Ostatnio widziałam bardzo fajne meble łazienkowe w Jysku. Niestety ja mam małą łazienkę i nie mogę się na nie zdecydować ale polecam też rozejrzenie się po Ikei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam meble na wymiar ale mój mąż jest stolarzem i robił u siebie w firmie, więc sporo taniej nam jego szef policzył ale może warto poszukać jakiejś takiej właśnie niedużej firmy i zrobić sobie jakie się chce i jakich nam potrzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetne rzeczy tego typu ma sklep Domeko w Warszawie - http://www.domeko.com.pl/promocje - zakupiłam w nim dużo porządnych i niedrogich akcesoriów łazienkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kupiłam na allegro. Niezła jakośc za przyzwoitą kasę. Jeden komplet biały, a drugi w kolorze limonki. Po wędrówkach po castoramie, LM i innych, gdzie nic fajnego nie znalazlam, padlo na internet, i nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak i to, co polecam teraz kazdemu to zabudowa meblowa w kuchni - super wygoda i funkcjonalne zagospodarowanie miejsca, mi robili meble na wymiar ludzie z firmy Kuchrem.pl - bardzo fajnie wyszło i materaily widac, ze solidne, bo ani nie łapie wilgoci ani nic zlego sie nie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja meble do łazienki (w zabudowie pod blat) zamawiałam w Kuchrem.pl - robili mi też kuchnię i byłam bardzo zadowolona z jakości i podejscia tej ekipy. Na stronie jest do nich kontakt, śmiało można zapytać o wycenę itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świat Łazienek ma największy wybór jaki kiedykolwiek widziałam, więc polecam zdecydowanie przejrzeć ich ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ida

Jeżeli szukasz mebli łazienkowych to gorąco polecam firmę Widax Meble z Kielc! Szybka realizacja i super wykonanie! Dodatkowo ceny są bardzo atrakcyjne! Każdy znajdzie tam coś dla siebie! <3

______________________
Podaję adres jakby ktoś chciał odwiedzić sklep firmowy:
ul. Zagnańska 27
25-528 Kielce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×