Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ninaaaaa

Początki ciąży

Polecane posty

Gość Ninaaaaa

Witajcie. Poraz pierwszy jestem w ciąży i objawy które mam bardzo mnie martwią. Ostatni okres miałam 2 grudnia 2015r. Test zrobiłam 6 stycznia mocne dwie grube kreseczki. 7 stycznia poszłam do ginekologa i potwierdził pęcherzyk ciążowy (bardzo wczesna 2-3 tygodniowa ciąża). Następną wizyte mam dopiero 4 lutego ale męczą mnie objawy. Ciągle boli mnie brzuch na dole, mam wciąż takie ssanie w żołądku że aż czasem boli już nie wiem co jeść bo zbiera mi sie na wymioty, oczywiście ból piersi i białe upławy. Czy wy też tak miałyscie?? Nie wiem czy iść wczesniej do lekarza, choć jeszcze żadnych badań nie robiłam jutro idę na wyniki. Wg moich obliczeń jest to 5 tydzień . Najbardziej martwi mnie ten ból brzucha i ssanie w żołądku od którego az mnie boli żołądek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w pierwszym trymestrze miałam silne bóle brzucha jak na okres. A co do ssania w żołądku, może jesteś głodna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćMilka
Nina , wszystko jest normalne , oprócz tego brzucha na dole , jaki on jest ? Mocny jak na okres czy jaki ? Reszta się nie przyjmij ja mam tez ssanie musisz jeść bo ciąża wola , i tez mniebola piersi bardzo i mam biały śluz , jestem w 8 tyg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninaaaaa
Ból jest dość dziwny tak rozchodzi się na całe podbrzusze jakby ciągnie. Na okres miałam bardzo silne bóle brzucha nawet ketonal nie pomagał. Teraz ten ból jest inny ciagly ale dziś np co minutę około bolał i przestawal i tak naprzemian. Jutro idę do ginekologa. Co do ssania w żołądku to jem tylko ze aż boli mnie żołądek jak zaczyna się ssanie heh jeśli tak to można nazwać. Najgorsze jest to ze nie mam na nic apetytu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak mialam i dostałam duphaston. Podobno to organizm jeszcze nie kojarzy ze jestes w ciazy w probuje pracowac jak przed ale skurczy trzeba przypilnowac. I tez chodzilam caly dzien glodna a najgorzej bylo w nocy. Spalam z kanpka przy lozku ale juz mo to przeszlo trochę:) a biale uplawy zwiekszone i uczucie ciaglej wilgotności na bieliznie mam do tej pory (18tydz) choc jak bedziesz to wspomnoj lekarzowi bo to moze byc tez infekcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bol brzucha jak na okres jest normalny we wczesnej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też tak miałam nie martw się. też chciałam wcześniej chodzić do lekarza, tak się tym martwiłam że za każdym razem wołałam zdjęcie dzidziusia bo nie wierzyłam, że wszystko jest ok. Będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, to nie jest nic nienormalnego, zdarza się bardzo często. Ja miałam tak samo, I trym przeleciałam na luteinie. Ale wszystko było ok, miałam nawet lekkie plamienia niewiadomego pochodzenia (byłam konsultowana przez 3 ginków). Głowa do góry, oszczędzaj się, nie dźwigaj, nie wykonuj ciężkich prac domowych, będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninaaaaa
dzięki dziewczyny dziś od rana juz mnie boli tak jak na okres ale nie do końca jest to ten sam ból. Zobaczymy co ginekolog powie mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×