Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rajstopy pod spodnie z dziurami

Polecane posty

Gość gość

Czy uważacie, że zakładanie czarnych rajstop pod jeansy z dziurami (dość dużymi) jest dziwne i źle wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałem dzisiaj taką dziewczynę i powiem że ładnie to wyglądało pasowało do niej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ika_1
Uważam, że czarne cienkie rajstopy pod spodnie z dziurami jak najbardziej pasują. I mogą być nie tylko czarne, bo jasnoszare i beżowe też fajnie wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiutka    1999
lepiej szorty, no ale to na wiosnę i lato. Jaką miała do tego kurtkę, buty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z wietrzeniem ci/py?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam, że można np.założyć cieliste rajstopy wtedy nie widać,że się ma rajtuzy pod spodniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem po co się z tym ukrywać, że ma się rajstopy pod spodniami?? przecież właśnie o to chodzi, że rajstopy mają być widoczne przez dziury w dżinsach, to fajne i seksowne połączenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często widziałam też dziewczyny w jeansach z dziurami a pod spodem kabaretowe rajstopy. Niektóre noszą te rajstopy naciągnięte na brzuch, tak że jest je widać, do tego krótkie bluzki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi też się to niezbyt podoba, zresztą kabaretki pod spodnie z dziurami to jak już ewentualnie tylko na wiosnę-lato, a teraz na zimne dni normalne rajstopy z lajkry albo z cienkiej mikrofibry 20-40 den, np. w kolorze jeans albo granatowe. Fajnie wyglądają też do spodni z dziurami jakieś cienkie rajstopy z deseniem w małe kropeczki, czarne albo cieliste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja noszę różne rajstopy pod jeansy z dziurami, zależy na jakie mam ochotę i jaka jest akurat pogoda. Nie widzę w tym niczego dziwnego i nie uważam, że źle to wygląda, a wręcz przeciwnie. Zresztą to rzecz gustu i co się komu podoba ;-) Najczęściej zakładam cienkie czarne i cieliste opalone, czasem też wzorzyste w różne desenie i kropki. A kabaretek nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z wantylacja ci/py?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spodnie z dziurami + rajstopy to mega sexi zestawienie i super to wygląda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka258
Ja tak chodzę i w sumie dużo komplementów już słyszałam. Czasami zakładam nawet czarne, grube rajstopy, a i tak to ładnie wygląda. Najczęściej wybieram te od marki Gabriella, teraz moimi ulubionymi są Comfort 50 den - super wytrzymałe i idealne grubością na taką pogodę bez śniegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem chłopakiem i nieraz zdarzyło mi się założyć rajstopy pod takie spodnie i nie widzę w tym nic złego, nikt mi nie wytykał myślę że taki zestaw jest super nawet i dla chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako chłopak bardzo często zakładam rajstopy do jeansów z dziurami oraz do innych spodni i wygląda to bardzo seksownie i nawet nie kryję się z tym. Bardzo polecam rajstopy Gatta nero czyli czarne prześwitujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×