Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jest tu ktoś...

Polecane posty

To teraz dotarł:) Nie Ty jedna.Też nieźle oberwałem.Dziś oberwałem drugi raz,od Ciebie.Ale to może dobrze,że tak się stało.Wyciągnę wnioski by było już tylko lepiej.By był to ostatni mój raz wobec Ciebie.Podjąłem wyzwanie ,bo powiedzialas ,,tak" Nawet nie wiesz jak chciałbym Cię przytulić.Pozwolisz już teraz..czy mam jeszcze czekać?:(Pocałujesz? Czy mm wciąz na to zasługiwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clairs
Jeszcze chwila i zacznę mieć rozdwojenie jaźni;) Tu, tam...:) Już nie wiem gdzie mam przytulać a gdzie całować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu i teraz.Tam juz nie pisz bo tu szybciej:D Muszę Cię stąd zabrać,jak najprędzej:D Jakki ja jestem wariat,dlaczego tak piszę???:D Coś Ty mi zrobiła dziewczyno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clairs
Pocałunek tutaj to prosta sprawa👄a przytulenie? Jak wygląda wirtualne przytulenie? A tak w ogóle to chyba Ty bardziej przytuliłbyś mnie bo na pewno jesteś ode mnie wyższy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję ,że lubisz tego wariata we mnie?:D Lubisz?To pocałuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clairs
Lubię Twoją spontaniczność, to fakt:) Ok, to jeszcze jeden żeby nie było, że z musu tamten był👄:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę Cię tulić,chcę całować Twe niebieskie oczy,chcę całować ten nosek zagniewany,te pachnące blond włosy,całą Ciebie,szczegóły tulenia zobaczysz tam:) gdy częsciej Cię będę ściskał i tulił,jak się oczywiście mi dasz?a jak nie dasz to wezmę silą:Dbo jestem wyższy?: 😘 😘😘 i połóż je tam gdzie chcesz:)*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zobaczysz ,że w pracy będziesz o mnie myslala a w domu do mnie biegla:)i mam nadzieję ,że nie pożałujesz;) choć może załączniki nie przypadną do gustu;):P a moze z nich już zrezygnowałaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clairs
Bo pewnie jesteś. Takie tam założenia zrobione same z siebie:) No ładnie, chcesz mnie rozpraszać w pracy ? O ja biedna:D Hmm raczej przypadną bo domyślam się natury tych załączników:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clairs
A może ja zachłanna jestem? Może będę chciała więcej i więcej i nie tylko załączników;) Uważaj, bo wpadniesz w moje sidła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tratatatata,akurat się domyślasz:P a jak nie jestem ciacho? jak powiesz za mały,za chudy,a może a guby itd?Co wtedy.Powiesz mi pędź chłopie i listy będą już krótkie,krotsze aż wreszcie ucichną na zawsze? a co do sideł cóż zazwyczaj je widziałem,umialem ominąć,czasem wdeptywując w coś co smierdziało,a dziś poczułem ,że wdepnąłem prosto w sidło,zabolało,ale nie chcę się z niego uwolnić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clairs
Wiesz jak ja to mówię.....czy jestem ładna, atrakcyjna? Ocena zawsze jest subiektywna:) Się okaże z obydwu stron:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clairs
Albo Ty stwierdzisz, że powinnam wyrzeźbić to i owo i wyślesz mnie do klubu gdzie mięśniaki wyciskają 100 kg bez żadnego wysiłku. To by dopiero była jazda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łał,to Ty też wyślesz załączniki?łałTo umówmy się w tym samym dniu dobrze?;) Wiesz niegdy nie wiadomo co kobiecie wyda się atrakcyjne a co mężczyźnie w kobiecie.Czasem są to niespodziewane rzeczy;)Nie gładkość skóry ,brak zmarszczek,polakierowane, prosto od kosmetyczki paznokcie,wydepilowane brwi,twarz i ciało jak u modelki.Wystarczy czasem jeden gest,lub ta iskra ,która zaważy o wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clairs
To teraz wypadło na mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clairs
W każdym? Jesteś pewien?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm,lubisz mięśniaków? To jestem bez szans:P Jakoś ludzie bez szyi nigdy mi nie imponowali.Powalam ich intelektem:D Za to brzuchol piwny ,chociaż póki co niewielki, chyba mi rośnie:)Ale spalę jak wrócę a Ty m w tym pomożesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clairs
Ciało jak u modelki, o raju to jednak wyślesz mnie na siłownię. Chociaż z drugiej strony to by było ciekawe doświadczenie życiowe, bo tego jeszcze nie próbowałam. Szeroki wachlarz wyboru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co? Przeczytaj to jeszcze raz!Bo ja to wlaśnie zanegowałem:):D Nigdzie Cię nie wyślę w takim razie.Nie lubię wieszaków na ubrania:D Marynarze noszą wszystko w worku;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clairs
Przecież wiem, że zanegowałeś. Droczę się:) W worek to się zmieszczę bez problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikrutka jesteś?:D To bedę Cię szukał pod kołdrą:D Wiesz zabrałbym Cię po kryjomu na łajbę i trzymał w kajucie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clairs
Mam koleżankę, która chodzi na siłownię głównie po to by przyciągnąć oko facetów gdy biega na bieżni. Też sposób na facetów. Podobno sprawdzony i niezawodny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clairs
Powiedzmy, że średnia:) Apropo średnich to mi się zawsze przypomina taka scenka....pokazuje mi znajomy zdjęcie kobiety, z którą był na Sylwestra. Mówię, że fajna:) Na co on....wiesz, taka "średnia", no wiesz w czym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clairs
Ciekawe co by było jakby Twoi koledzy wyczaili, że mnie tak ukrywasz:D Chyba lepiej nie wiedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przeczę:D,ale wolałbym orbitrek lub stepper niż bieżnię:P szczegolnie patrząc na ćwiczące od tyłu:D chociaż jak któraś ćwiczy na atlasie to moze być i od przodu:D Szczególnie jednak przypadly mi do gustu przysiady w pozycji klęcznej z rozsuniętymi udami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×