Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kawaler USA

Poznam kobiete po 30stce gotową dla związku wyjechać do USA

Polecane posty

Gość gość
Kuźwa, jaki desperat...Szukać kobiety na kafeterii. Ale podejrzewam, że znajdziesz. Jak widać wpisach, idiotek nie brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem singielką po 30 i nie "jara" mnie oferta wyjazdu do usa zaserwowana na portalu plotkarskim. nikogo nie szukam. jak poznam mężczyznę, który mi się spodoba, to się z nim zwiążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego na kafe to desperacja a na potralach to już nie ? a tak na marginesie co tu robicie,skoro na kafe sami desperaci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie po 30stce ( i nie tylko ) raczej poznają się obecnie głównie w necie, z wielu powodów. Pozatm nigdy nie wiadomo kto i skąd coś czyta i kim jest, dlatego to najlepsze miejsce znaleść kogoś pasującego bo nie jesteśmy ograniczeni tylko do poznawania ludzi w bezpośrednim otoczeniu. Nie jest to desperacja tylko mądre podejście do życia dla ludzi inteligentnych i myślących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawaler USA
Jak jest tu jakaś kobieta po 30stce która już mieszka w Chicago lub okolicach to jeszcze lepiej. Podaj kontakt i poznajmy się. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiatrak się kręci
strata czasu, te po 30 chcą narzekać że są starymi pannami, sympatii szukają nie faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 34latkaaaaaaaaa
Mam 34 lata,z chęcią bym kogoś poznała, na początek do normalnych rozmów przez gg,maile.Czas pokaże co z tego będzie.Ale na tym etapie znajomości chyba głupotą jest pisać,że się wyjedzie.A jeszcze większą jest oczekiwać tego od nieznajomej:Pnie uważasz, autorze?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawaler USA
34latkaaaaaaaaa dziś >>> Zgadzam się. Chce tylko aby było jasne że nie mieszkam w Polsce i raczej nie zamierzam mieszkać. Bardzo chętnie Cię poznam, porozmawiam, emaile, skype, może z biegiem czasu telefon itp itd, jestem otwarty w tym temacie. Myśle że początkowy brak fizycznego kontaktu jest bardzo dobry dla każdego związku bo osoby mogą się poznać bardziej od strony wewnętrznej. Po co martwić się na zapas co i jak to będzie? Nieraz trzeba po prostu zaryzykować. Podaj kontakt i poznajmy się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naiwniak :D musze to pokazac kumpeli, szuka sposobu jak znalezc start za oceanem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 34latkaaaaaaaaa
Napisać możesz:) mergii82@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche z innej bajki
gość wczoraj >> nie rozumiesz że świat stał się "mały", i tak naprawde odległości przestają odgrywać role, a ludzi można poznać wszędzie na całym świecie zamiast tylko na własnym podwórku, choć dla niektórych to ciągle jak kosmos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziom wiedzący wszystko
Jak nie masz willi z basenem i floty aut z wyższej półki to zapomnij, one prawie wszystkie szukają bogatego biznesmena, on do roboty a one do kosmetyczki, fryzjerki, masażystki, i na zakupy do galerii, a jak księżniczka wróci limuzyna do domu to służba ma podać obiad. Ona ma tylko leżeć i pachnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj znać jak poznasz
Problem taki że kobiety boją się ryzyka, zawsze tak było, a jak już poznawanie na odległość to już wogóle dla nich kosmos. Chyba że jakaś która szuka przygód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, wywieź do USA z dala od rodziny, i tam sprzedaj do jakiegoś bur.del.u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa... od razu babe po 30stce do burdelu, no bo niby co innego można z nią zrobić, hahaha... oj durna babo, wiem że logika to nie mocna strona waszej płci ale nie rób z siebie kretynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×