Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

jakie auto do miasta

Polecane posty

Gość gość

Jaki samochód polecacie typowo do jazdy po mieście. Mąż coraz częściej zabiera samochód ze sobą, a mi chodzi o taki który był by tani w eksploatacji i typowo do wyjazdów do pracy/ na zakupy. Dzięki za wszelkie sugestie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja marzę o toyocie yaris. mamy duzy rodzinny wóz, ale dla mnie samej idealna byłaby yarisa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swój niedawno oddałam do złomowania w http://metland.suwalki.pl/, a teraz poluję na jakiegoś pięknego Mini Coopera! :D Jak dla mnie to idealne auto do miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w mieście dość fajnie sprawdzają się samochody z palety www.warszawa.smart-center.com - nie dość ,że rewelacyjnie to wychodzi pod względem utrzymania ( smart fortwo to moje autko od roku :D ) to jeszcze zaparkujesz nim wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fiat 500 idealny :) Nie jest tani, ale w mieście bezkonkurencyjny. Zobacz sobie może na http://mojeauto.pl/ są jakieś oferty sprzedaży w ich wyszukiwarce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziziz

idealnym modelem do miasta jest według mnie toyota aygo 🙂 mała i zwinna! Zerknij sobie czy w salonie Carolina Toyota Włochy nie mają przypadkiem jakiegoś używanego modelu i wypróbuj, serio warto 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosska

toyota dobry wybór. Ja jeżdzę skodą fabią i też sobie chwalę, bo jest  pakowna, więc mogę też się wybrać na większe zakupy i dobrze mi się nią jeździ po mieście. Autko kupiłam w auto loco, bo zależało mi na gwarancji, że auto jest w dobrym stanie, żebym bezpiecznie jeździła po mieście. A w tym salonie mają auta w dobrym stanie, uczciwie sprzedają nie kręca przebiegów itd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Ja mam yarisa dwójkę 1.0 w benzynie i do miasta jest świetny.  Mały, zwrotny, a do tego prawie nie ma usterek. A jak trzeba gdzieś dalej pojechać to jego 69 koni też daje radę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina

ja mam Suzuki Swift- zgrabne, nie duże autko, ekonomiczne idealne do miasta. Kupiliśmy okazyjnie w katowickim salonie Mm Cars,na ul.Lotnisko  miła obsługa, bardzo dobry salon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek

Mojej żonie dobrze się tivoli jeździ po mieście. Taki miejski suv dobrze się sprawdza w mieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś

Ja polecam VW Golfa są zwrotne, małe samochody. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Toyotę Yaris II lub III 😉 super się spisuje zarówno w mieście jak i w trasie 😉 ja mam 1.4 Diesel i jestem mega zadowolona, niska spalanie, komfortowy samochód i niezawodna marka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×