Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

scarlett.

bardzo duży 5 miesięczniak

Polecane posty

Mój syn ma 5 msc, waży 10 kg przy 75 cm wzrostu, ledwo mieści się w gondoli, ubranka kupuję na 80/ 86 cm. Czy jest tu mama, która ma równie "wielkie" dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ma 4 miesiące i waży 8 kg. Też zakładam mu ubranka na 80 cm, ale są lekko za duże. Dodam, że jest tylko na piersi, ale często budzi się w nocy i często je, więc to pewnie dlatego tyle waży. A czym karmisz swoje dziecko? Oprócz mleka coś jeszcze dajesz mu do jedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o boze ile wazył jak sie urodził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez pierwsze 2 msc był na samej piersi, potem zaczęłam dokarmiać mm, od 4 msc jest tylko na mm, po 4 msc zaczęłam wprowadzać kaszki i słoiczki - uwielbia jeść. Na szczęście nie budzi się już w nocy, czasem tylko raz, ale oszukuję go wodą :P gościu - co lekarz mówi na wagę Twojego dziecka? Jak duży się urodził? Mój miał 3900 i 56 cm w 37 tc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio oglądałam program o dzieciach z chorą przysadką, która powodowała nadmierny wzrost, wiem, że to rzadkie schorzenie ale mimo to się trochę martwię :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogromny jest... nie wiem czy nie przekarmiasz, bo jest naprawdę ciężki. mój miał prawoe tyle samo wzrostu 74cm i ważył 7,4kg. co wasz pediatra na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja z 17.28. Mój urodził się w 38 tyg, miał 54 cm i ważył 3220. Przez pierwsze dwa miesiące dokarmiałam go mm, bo miałam za mało swojego mleka, ale teraz jest tylko na piersi i do końca szóstego miesiąca chcę dawać mu tylko pierś. Lekarz przy szczepieniu powiedział mi tylko, że dziecko ładnie przybiera i że jest duży, ale nie mówił, że jest za duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U lekarza byłam 10. 12. na szczepieniu, mały ważył wtedy 8800 i lekarz mówił, że owszem duży, ale tak jego uroda. Na następną wizytę idę w przyszłym tygodniu. Wiem, że jest ogromny, starsze córki urodziły się z podobną wagą, a tyle co on teraz ważyły mając rok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże, ogromny. Lepiej go przebadaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
scarlett miałam podobny problem, zacznij dziecku sama gotować, podawaj dużo warzyw i owoców, powoli eliminuj kolejne karmienia butelką na rzecz np. obiadu i dziecko wyhamuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm wg mnie on jak na 5 msc i tak je dużo warzyw i owoców, na razie podaję mu słoiczki (to dla mnie wygodne) i zjada 2 dziennie - jeden warzywny, jeden owocowy (te mniejsze, oczywiście). Gościu 18:07 jeśli możesz, napisz ile ważyło i mierzyło Twoje dziecko w poszczególnych miesiącach i kiedy przestało tak gwałtownie rosnąć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestał gwałtownie rosnąć około 5 miesiąca, kiedy zaczęłam rozszerzać mu dietę (na polecenie pediatry), nie pamiętam już dokładnie, ale ważył wówczas chyba około 7-8 kg, jest też długi, w 5-6 m-cu nosił rozm 74/80, urodził się też duży, na początku kp, potem mieszanie, od 4 mm też jest tylko na mm (poza normalnym jedzeniem oczywiście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam jeszcze, że teraz ma 8 miesięcy, waży 10 kg i nosi ubranka na 86, ze strasznej pyzy zrobił się w końcu normalny na buźce i nie ma tak strasznie okrągłego brzuszka, jak miał, tylko już normalny, jak oglądam jego zdjęcia sprzed kilku miesięcy, to różnica jest diametralna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny musze zrobic dziecku morfologie skad sie pobiera krew dla 6 miesiecznego niemowlaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×