Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość napiszmejlawppl

wpływ stałego związku na życie erotyczne

Polecane posty

Gość gość30stka
Wilgoć jest jak najbardziej wskazana ale namiętność to chyba coś więcej ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość30stka
Kafemen zacząłeś namawiac i gdzie ty ? ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc30 podoba mi sie twoj tok myslenia szkoda ze Moja tak nie mysli. A mysle ze jak jest namietnosc to jest I wilgoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozesz ze mna popisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sami nie teges
Ciężki temat.:) seks, milosc, wilgoc, namiętność , a kafemen chyba już do wszystkich pisał kobiet z propozycją @ ale wydaje się inteligentnym facetem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Bo do Kafemena sie pisze 30-tka. ;) Czesc moja Sami-czko. 👄 Wilgoc, namietnosc, seks, wpychanie jezyczka do gardla, macanko, lizanko, pieprzonko. Oooochhh. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sami nie teges
Ruc /hanko imp😘:D nazywajmy rzecz adekwatnie do czasów obecnych😴 Ps nie cierpię słowa "dupczycz" ale g****ic językiem to już inna bajka ;) Oksymoron a ssiesz?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sami nie teges
Sutek kobiecych nie ssiesz? 😴 O kurdie. Jestem pod wrazeniem:) No to czym się zajmujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
A ja lubie pieprzne slowa i im bardziej jestem podniecona, tym bardziej staje sie wulgarna, dzika i szalona. :( Nie lubie tylko infantylizmu w seksie. Cycki- nie piersiatka, ci=pa- nie muszelka, ku=tas- nie pindolek albo pytong. :D Masakra. :O I moje ulubione: pieprzyc sie, pierd=olic, rznac. Mrrr. Po prostu zerznij mnie facet. ;) Wracam do pracu. Znowu podniecona. Ach dyskusje z siostra na Kafe... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sami nie teges
Sister:D Bo wiesz co, tak mi brakuje ostrego pieprzenia nie tylko słowem ,że wszystko mnie podnieca ostatnio:D nie jestem miłośniczka sensualnego pitolenia w łóżeczku pod kocykiem bawiąc się ptoszkiem i szpareszka 😴 :classic_cool: A rozmowy z Tobą..to sama Wiesz..."te rozmowy z siostra na kafe";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sami nie teges
No widzisz;) A czy Cię mam? No nie...jeszcze:D Żartuje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sami nie teges
Mnie się bać nie musisz;) Dobra, bo zaraz wyjdzie, ze biorę Cię na forumowy podryw:) A ja tylko porozmawiać o seksie chcialam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sami nie teges
Nie lubisz, kiedy kobieta jest zbyt smiala, próbując Cię poderwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zdarzyło mi się, bo przeważnie byłem pierwszy ;) Bylem mistrzem pierwszego kroku (nie bokserskiego) ;) Co innego flirtowanie czy przejęcie inicjatywy w łóżku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sami nie teges
Czyli podryw z Twojej inicjatywy zawsze kończył się ...dobrze?:) Mistrz podrywu i pierwszego uderzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, uwiem więcej robić niż tylko dobre wrażenie. Tylko nie praktykuje ostatnio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sami nie teges
Ty też uważasz, ze Lato bardziej sprzyja flirtom , podrywom i seksie w kepach trawy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sami nie teges
Och:) ale ważne jak zaczynasz, a to jak konczysz. .to coz. Bywa. Człowiek nie jest niezawodny nawet w seksie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie! U mnie zdecydowane pobudzenie zaczyna już się w marcu ;) I trwa do listopada. A z sexem to nie mam problemów. Bardziej chodziło mi o spowodowanie, żeby do nogi doszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość30stka
zdecydowanie to facet powinien podrywać i wyrywać i przyjmować inicjatywę w łożku co nie znaczy oczywiście ze kobieta ma być bierna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sami nie teges
W marcu. .Jak kociak?:) A łóżko jest wspólne To dlaczego seks ma być tylko z jednej strony.? ..choć czasami mi się nie chce wymyślać to... (może to zabrzmi brutalnie) się wypinam i niech się męczy. .:( Okropne co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość30stka
Bardziej mi chodziło o to ze lubie jak nieco dominuje ☺ a generalnie to musi mieć to coś bo inaczej nic z tego nie będzie ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sami nie teges
Taki trochę Gray?:) Jezu jak On ja bosko po duupie okladal paskiem. .. 😭 Też tak chcesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×