Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

pierwszy samochód

Polecane posty

Gość gość

Jaki był wasz pierwszy własny samochód, który kupiliście po zdaniu prawka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w 1997 był to nissan sentra z 1986, fajne autko, zaoszczędziłem wtedy kase przez ponad rok i kupiłem sam, frajda była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość św prZemysław
škoda felicia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
jaki samochód ? po chuuj mi samochód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efie21
żeby mnie wozić tu i tam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Toyota Yaris

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość k
Yugo, wspominam go z sentymentem. Brzydki jak noc ale skrętny i łatwy w naprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
peugeot 307 2003r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już się mogę cieszyć swoim pierwszym autkiem. Nie mogłam się doczekać, kiedy wreszcie zdam prawko, bo planowałam od dawna zakup szybkiego 3-drzwiowego MINI w salonie MINI Bawaria Motors. Oczywiście nie przesadzam z tą szybką jazdą, ale wiem, że fajnie jest czasem trochę przycisnąć :) Posiada dużo niezwykłych funkcji w wyposażeniu i daje mi niesamowitą frajdę podczas podróżowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

A ja poszłam trochę po bandzie, ale chyba z nowymi trendami, bo zamiast kupowania, wzięłam sobie auto w abonamencie - śliczną Renault Clio w białym kolorze z Master1. Zawsze chciałam taką mieć. Jako świeży kierowca musiałabym zapłacić krocie za ubezpieczenie, a tak mam wszystko w cenie miesięcznego abonamentu. Przez 2 lata mam spokój, a potem wymieniam na nowszy model. No i oczywiście nic mnie interesuje w kwestii napraw, itp. Tylko tankuje i jeżdżę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KingaLoska

Ja się zdecydowałam na mazdę 3 - chciałam coś nie dużego, co sprawdzi się w mieście ale też jednak żwawego. No i tak jeździłam po salonach, pooglądałam, poszłam na jazdę próbną i w maździe Klimczak w Częstochowie się na ten model zdecydowałam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy samochód mam już za sobą, ale teraz marzy mi się coś lepszego. Może Porsche? Na pewno jakieś starsze. Wiem, że można taki samochód fajnie odrestaurować na przykład tutaj: http://aldamotorsport.pl/porsche-naprawa-serwis-renowacja/ . Może jeszcze w tym roku mi się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

sprzedam opla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

🙂

Edytowano przez Benk
kod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:))

Edytowano przez Benk
kodd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maluch

Zdałem maturę i na czas studiów kupiłem sobie Opla Astrę z Master1.pl. Oni sprzedają auta po kontraktach leasingowych. Takie używki chyba są najlepsze. Dostałem pełną historię serwisową, auto było przez ostatnie 3 lata serwisowane w ASO i na 100% ma oryginalny przebieg. Poza tym auto super się sprawdza. No i oni w tym Master1 mają mnóstwo samochodów, więc pewnie każdy wybierze coś dla siebie. Ogólnie polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Valia

Mój pierwszy to był korando III rodziców, bardzo przyjemnie się nim jeździło 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamyk

Tu już chyba ktoś napisał. Moje pierwsze auto też jest z Master1. Tylko, że ja wziąłem je sobie w abonamencie na rok. To jest mega fajna opcja, bo zawsze chciałem mieć możliwość częstej wymiany samochodów na nowsze. I teraz pojeżdżę sobie przez rok małym Fiatem 500, bo zawsze mi się podobało, a w kolejnym roku wezmę coś większego. No i dobre jest to, że nie interesują mnie żadne dodatkowe opłaty, nawet ubezpieczenie. Płacę tylko co miesiąc abonament (570 zł) i nic więcej, oprócz paliwa, mnie nie interesuje. Dla mnie to bardzo spoko opcja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gananak

Pierwszy jaki kupiłem za własne pieniądze to yaris II z silnikiem 1.4 d-4d. Lepiej nie mogłem trafić. Nie wymagał kosztownych napraw a do tego spalał niecałe 5l ropy. Jakbym nie potrzebował większego wozu to bym chyba nigdy go nie sprzedał 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jakie warto sobie zadac to czy wybrac samochod nowy czy uzywany. Ile osob, tyle bedzie opinii na ten temat. Patrzac na to co sie dzieje na rynku to nawet ze sredniej polki samochody potrafia byc niezawodne przez dlugie lata. Zawsze jednak lepiej miec gwarancje przy zakupie czegos z salonu i spac spokojnie. Nie brakuje mozliwosci finansowania poniewaz co raz wiecej marek takich jak Renault https://www.renaultfinansowanie.pl/ - ma w swojej ofercie atrakcyjne warunki. Wezcie to pod uwage gdy nastepnym razem staniecie przed tym trudnym wyborem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eryk

Jeżeli potrzebna byłaby regeneracja sprzęgła polecam firmę Avanti z Kielc. Wykonają ją szybko i profesjonalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anhelikkka22

Moim pierwszym autem było Mini, kupiłam je w salonie Bawaria Motors Mini w Jankach,  bardzo dobre wspominam to jak mi się nim jeździło. Salon ten miał dobrą obsługę i fajną ofertę, akurat była wyprzedaż więc może do nich zajrzyjcie i sprawdźcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Leasing jest super wyborem. Prócz oczywiście leasingu dla firm jest także możliwosć wzięcia leasing konsumencki, jakbyś nie miał przedsiębiorstwa. Oczywiście nie jest to tak samo opłacalne ale wciąż warunki są podobne. A poza tym polecam sprawdzić co Toyota banku oferuje przy współpracy,  jest to dobry bank kierowcy i stabilny przede wszytskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×