Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy są tu jakieś bezdzietne?

Polecane posty

Gość gość

dlaczego nie macie dzieci ? z jakiego powodu? z wyboru czy nie możecie mieć ? czy nie macie z kim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w jakim celu bezdzietne miałyby siedzieć na dziale "ciąża, poród, macierzyństwo"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaaga83
Do mają jestem bezdzietna. Przez 6 lat po ślubie nie mieliśmy dzieci, ponieważ nie mogłam zajść w ciążę. Z moich obserwacji wynika, że sporo ludzi nie ma dzieci, ponieważ nie mogą, ale wstydzą się do tego przyznać i dla świętego spokoju mówią że nie chcą. Bezpłodność dla wielu osób jest jeszcze tematem tabu. A najgorsze jest ocenianie przez osoby trzecie. Mojej koleżanki mama zawsze gada na siostrzeńca żonę "no ta taka wygodna, zadbana, paznokcie wymalowane i nie zniży się do babrania w pieluchach". Niestety nie bierze pod uwagę że za drzwiami tej "wygodnej" kobiety może toczyć się dramat z powodu niemożności posiadania wymarzonego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owszem siedzą tutaj w tym dziale i chwalą sie ile to mają czasu dla siebie ,że podróżują itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu jeden gosc ma racje ja rowniez staram sie o dziecko juz 2 lata i mam powazny problem a takie bezmózgi tak wlasnie krytykuja mowia ze na co my czekamy. noz k***** na niepokalane poczecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego macie dzieci ? z jakiego powodu? z wyboru czy wpadlyscie i musialyscie mieć ? czy rodzina caly czas gadala o tykajacym zegarze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukaj bezdzietnych w topiki staraczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×