Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc kinomaniak wieczorowapora

Polećcie dobre filmy,po których krwawi serce i oczy,a beret jest zryty please!:)

Polecane posty

Gość gość
Ze starszych filmów to Cannibal Holocaust z 1980 roku. Polski tytuł to Nadzy i Rozszarpani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no zadnych canibali i porąbanych :D mialo nie byc wymiotów tylko wstrząs emocjonalny :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogladalam przed chwila "musimy porozmawiac o kevinie" : o szokens! wezcie dajcie cos podobnego prosszeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie z was cootassy i sciery :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podbijam, dzieki temu tematowi obejrzalam " musimy porozmawiac o kevinie " i chce wiecej. nie musze byc o identycznej tematyce, ale dajcie jakies podobnie mocne filmy. tylko nie zadne flaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ojciec Pio"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej beret zryl mi film "megan is messing" autentyk magrania i scena jak facet zakopuje żywcem dziewczynę w beczce w której jest trup jej przyjaciółki. Film dostępny na zalukaj . Oglądajcie szybko bo film zakazany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćśćć
jest taki duński film Festyn, dla mnie świetny ale ja uwielbiam duńskie kino :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćśćć
"Festen" a nie festyn :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialam ogladac Mulholland drive, ale chyba obejrze Megan... dlaczego taka niska ocena na filmwebie? 5,7 . dawać tytuły kochani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za debilna kafeteria, chcialam o cos spytac, a tresc zostala uznana za spam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Inland Empire widziałeś? Ten film ryje beret jak stado dzików łąkę na wiosnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ogladalam :p wstyd przyznac, ale Lyncha nie widzialam nic. nadrabiam :) mam 28 lat, dopiero sie wzielam za top 500 filmwebu i bardziej ambitne produkcje :p mam faceta, ktory jest fanem Marvela etc, a ja za to ogladalam komedie i horrory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oooo dzieki Ci Panie za ten temat :D Bede tu zagladac! Prosze piszcie swoje propozycje. Uwielbiam popsute filmy :p Na bank czegos jeszcze nie zalukalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Głowa do wycierania" Lyncha bardziej ryje mózg POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obejrze :D na bank Mulholland, Głowe, Zaginiona i Inland...co jeszcze DL koniecznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z DL to jeszcze krotki metraż Króliki (Rabbits) ale to dla cierpliwych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dogville Kids

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo z filmami D. Lyncha to jest tak że trzeba obejrzeć wszystkie żeby zrozumieć każdy z osobna. Także te krótkometrażowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale co w nich takiego fajnego? powiedzcie... ps. obejrzalam wlasnie Nieodwracalne z belucci. Bardziej zszokowalo mnie rozwalanie geby gasnica niz sama scena g****u. jestem jakas inna? dajcie cos mocniejszego :D ale flaki i krew jak w cannibalach i innych snuffach. cos co mi wjedzie na psyche rowno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ucielo mi zdanie, mialo byc, zeby flaki i krew sobie darowac :D ma byc dobre psychologiczne kino :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podbijam. ktos cos? kolejny dzien, czas na kolejny film :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudne sprawy Dlaczego ja? Szkoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehehhehehe czarne komedie odpuszczam :D chociaz ostatnio oglądałam Dzikie historie - praaawie ten sam poziom hehehehehhe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A widzieliście scenę masakrowania zwłok Adolfa Hitlera w filmie "Bękarty wojny" ? Tyle że jak dla mnie ta scena jest prześmieszna:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz "fajnego" filmu przepełnionego drastycznymi scenami to odpuść sobie DL....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja właśnie nie szukam drastycznego. ma być coś zepsutego, coś z zagadką, coś poruszającego, wstrząsającego, dającego bardzo do myślenia. wjeżdżającego na psyche. nie ruszają mnie rozdzierane flaki (c.holocaust) i gwałcenie w doope (nieodwracalne). takie przykłady. przez ostatnie kilka dni obejrzałam m.p.o kevinie, pogorzelisko, 12 gniewnych ludzi, gwiazd naszych wina, furie (wojenny), kieł, dom zły i emocjonalnie mną potargały, każdy na swój sposób :) dlatego proszę o wiecej! :) oo ostatnio oglądałam "let us prey" - myslalam, ze to bedzie niskobudzetowy horror klasy B, ocena niecale 6 na filmwebie, ale naprawde zapadł mi w pamięci i był dobry (niektóre sceny i ukazanie natury ludzkiej miażdzy )... jestem otwarta na wszelkie propozycje, piszcie, Lyncha na pewno obejrze kilka x. Von triera zniosłam, to juz cos :p (ogladalam Antychrysta, Nimfomanke 1i2, Melancholie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostawilam sobie na pozniej von triela dog.. przelam... tanczac.. bo sa dlugie, a zanim poloze mlodziez spac nie chcialabym zasnac w polowie filmu :)piszcie piszcie, podzielcie sie tytulami. zagladam tu codziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do bekartow... sorry, ale jak dla mnie wiekszosc filmow Tarantino ociera sie o komedie i z wiekszosci (niby powaznych) scen mozna sie smiac. niektorzy sie zachwycaja, mnie doopy nie urywają :) lubie, ok, ale bez ochów i achów. obejrzalem wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×