Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wojak z dużym mieczem

Tęksnię za pewną dziewuchą z forum...

Polecane posty

Gość gość
Masz na imię Anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie łazi za tobą szaraku o kilku wcieleniach. Wyzywasz Muchę, szydzisz i srasz z orange. Wszyscy leją z ciebie ty blyskasz ale dobre i to.Mucha jest wolna ty już nie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszka niepotrzebnie daje jej się prowokować to fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wklejki pochodzą z twojego romansu z Wilkiem idiotko 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Psychicznie lub nerwowo chora. Jakie wklejki? Wkleilas mi na temat, gdzie grzecznie rozmawialam z Inem oskarzenia, ze hejtuje Muche. Wyzywacie i robicie zadyme. Nie hejtuje Muchy. Nie jestem o nia zazdrosna. Mozesz to zrozumiec?:P Ktos wyzywa Muche od ku=rew, szmat? Niestety mnie tak. Dzis np. ;) I to, ze Muszka jest wolna nie ma znaczenia. To juz zdecydowanie teoria z,du=py. No i co, ze jest wolna? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwony smok
Nie jestes zla Agnieszko. Optyczna iluzja to jeszcze nie jest zlo. Czy znalazlas juz swoj cien...W nienaznaczonym cieniu tkwi pazur zapomnienia. W ogniu i duszy, w chaosie i w krwi, w nicosci, w istnieniu, w placzu i w radosci. To jak lampa pomiedzy dwoma lustrami dlatego tak ciezko jest schwytac owy cien ktory pelni tez funkcje szczescia i bynajmniej nie jest optyka iluzji. Wtedy wiemy kim jestesmy i jakie jaka jest nasza misja. Twoj motyl (o ktorym tocza sie zacietrzewione dyskusie) mysle, ze nie usmiecha sie do kazdego. Dbaj o niego, to Twoja bron. ;) Ja usmiecham sie do Ciebie :) i do Eve :) Moze zaglada ta panienka tu, to oslodzi se kawe. Rzeka zamarzla, trza czekac na roztopy. Z pania wiosna rzeka przestanie byc martwa, a ja plyne dali na innej fali tam gdzie ludzia nie ma. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmo, Kreska o imieniu Krzysztof. Zamieszkały woj Małopolskie, imigrant uciekajacy do Kanady, kto wie czy to prawda? Brak rodziców. Psy i koty jako towarzysze życia. Bity przez kolegów w ciemnej ulicy, bzykal panny o suchych c****h. Co odreagowywal wybijaniem głową szyb. Nienawidzi zdrady, mimo ze broni największych kuref I mezatek ero, imperium i słodko winna. Skrzywdzony hejter i spamer. Nie lubi starszych panów Ofiara pedofilii? Sprawdzimy. Zafascynowany śmiercią, profil zabójcy jak nic. Teraz spamuje olany przez Tcc. Dla waszego bezpieczeństwa omijajcie człowieka. Jest niebezpieczny i może mieć silne zaburzenia psychiczne. :-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest wolna i pasuje do Naja. Nie każda łapie faceta na gołą dupppe :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szambo masz paranoję na punkcie Muszki Bo niby jesteś taka wobec Muszki obojętna i nic cię Mucha nie obchodzi a jednak ciągle o niej piszesz. Aniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naj mający dosyć nachalnej Szamberium goni po forum przebrany w pomarańczowe gacie i wyrywa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie byl naj na pomaranczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest u Haji. Głodny jak wilk :-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy Muszka pasuje do Naja czy nie ale zachowanie Imp wobec Muszki zaczyna być żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma go tam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś paranoik matu wkleja bo nikogo nie obchodzi widmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy ma swojego matu na ogonie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naj byl wczoraj wieczorem na temacie Wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie mozna tej IMp picze przetrzepać? bo widać że sucza napalona na bydlaka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imperium jest zazdrosną wredną suką :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro suka to roochać mozna :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imp to Anna nie Agnieszka ale więcej nie powiem bo przyrzekłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale i tak wole w*****ać siebie ty pi3rtolony manipulancie :classic_cool: bawi sie konflikt kobiet i go zaostrzasz jadac z pomarańczy na konto jednej [cool[ jakim lumpem trzeba być :D:D też się zakochałeś w jakimś facecie z forum p3d3rasto *****ny przez taliba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciebie *:D:D:D:D bo siebie *****ać nie dam rady :classic_cool: epicka literówka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadna Anna debilu zdradzający priv z hotelu z Kołobrzegu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Zejdzcie ze mnie idiotki. Jesli chcecie lizac tylek Muszce wiecie gdzie ja znalezc. Konflikt z nia mnie nie interesuje. Natomiast to mnie od rana jakas idiotka obraza. Mam na was wywalone, bo wczoraj nie bawilam sie w hejt. Z prostego powodu, o ktorym wie kazdy kto mnie zna. :) Smoku. Czesc. :) Cienie i odbicia w lustrze- ciagle poszukuje w nich siebie. I ciagle jak Ty oczekuje wiosny, ktora stopi lody. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie Anna?Nie w******j mnie bo polecę dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znow wymyslasz p*****ly gosciu ?:D to nie ania a agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
To jedz debilko od Anny. :O Podejrzewam, ze jestes kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
j3bane zazsdrosne smiecie sami konflikt stworzyni i sieją ploty chooy wam w otwór który najdardziej bedzie bolał kiedy bo dooche chamy to macie rozroochane przez swoiich kolegow pederastów .. szkoda tylko kobiet bo cierpia na tym a geje wietrza i rozdmuchooooja afery na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×