Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak dobrze w*****ać żonę.

Polecane posty

Gość gość
Jak się tak naprawdę Kocha to dopiero wtedy można zacząć spełniać swoje fantazje bo jest się pewnym że robi się to tylko dla zabawy x co za bzdury w związku to nie przejdzie jezeli naprawde kogoś kochasz :D. Za mlodu siedzieć w szafie zamiast sie wyszaleć i robić coś dla zabawy... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba ze masz nasrane w głowie i tak naprawde nie szanujesz swojej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli co? Uprawiałaś seks z cynikiem, a on podniecony tym faktem walnął wielbiący ciebie temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli kim jest w końcu Lalkarz? Schizofrenikiem na przepustce? Mam wrażenie, graniczące z pewnością, że jesteś niezłą wichrzycielką Wachlarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki 4Imperium, Ty tez jestes bardzo fajna! Gratulacje 5 orgazmów, szkoda, ze mnie przy was nie było... Kafemen@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok1
celem związku rozumianego jako małżeństwo jest doskonałość ,punktem wyjścia zaś z reguły marne poznanie swojego partnera, w momencie kiedy zaczynasz kogoś kochać widzisz jakie są jego oczekiwania ,jakie pragnienia ,jakie spełnienie najlepsze. Jeżeli zadajesz pytanie , takie jakie zadałeś to znaczy że nie rozumiesz co to znaczy być z kimś , co to znaczy go kochać. Scenariusz to może być w filmie a to jest życie i można przeżywać orgazm za orgazmem ale tylko pod warunkiem miłości tej osoby. Jeżeli myślicie że jest inaczej to wpadacie albo już wpadliście w pułapkę kolejnego związku i zmieniając partnerów jak rękawiczki ,dopuszczając jakieś trójkąty czy inne układy erotyczne szukacie tylko kolejnego zmiennego bodźca który was tylko jeszcze bardziej sfrustruje nawet jeśli akurat będziecie mieli fajny seks. To wielka pułapka i odejście od podstawowych norm współżycia które zastosowane sprawiają że ludzie są szczęśliwi i żyją wedle Bożego planu przygotowanego dla ludzi -planu który zastosowany w życiu da szczęście i pełną realizację człowieczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszcz71
Proponuję coś takiego; Na początku całuski, potem lizanko az do cipki, wylizanie cipki i pupci, wkładania paluszków do srodeczka, potem k***sek miedzy stopy jej, potem danie k***ska do buzi, lizanie jajek i gra końcowa, ostre zerzniecie od tyłu, z boku, na pieska, za jeźdźca, szarpanie za włosy i spust na dupkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój najwspanialszy seks jaki miałem po powrocie do kraju to kiedy wszedłem do domu i zastałem w łóżku żonę z kochankiem i Ona wyprosiła abym doszedł do nich i Jej dogodził razem z kochankiem.Jej prośba:Miśku proszę chcę was obu na raz,teraz już...był tak podniecajacy ze zapomniałem być zazdrosnym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jg t
Nie wiem ja się nie znam ale jedno wiem że rady o trójkącie to czysta bzdura i jeśli nie dążycie do rozwodu dajcie sobie spokój. Trójkąty to trzeba było za kawalerki urządzać na imprezach a wy kobitki jak byliście pannami to dziewice udawaliście trzebo było zaprosić kilku kolegów i niech by cię rżneli we wszystkie dziury a nie teraz mężatka myśląca o trójkącie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciemno wlosa monika
Kutas do buzi to podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×