Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak dobrze w*****ać żonę.

Polecane posty

Gość gość

Jak dobrze w*****ać żonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedługo wracam z 3 tygodniowego wyjazdu i mam zamiar dogodzić mojej małżonce, ale chciałbym to zrobić w inny sposób niż zwykle tak nie po swojemu :). Więc może ktoś pomoże ułożyć scenariusz takiego sexu. Krótko opisze żonkę i gadżety jakimi dysponujemy. Żona: Czarne długie włosy, 167cm, niecałe 60 kg, po twarzy wyjątkowo ładna kobieta, delikatne rysy twarzy, szerokie biodra, piersi w sam raz, bardziej w kierunku dużych, jędrne. Nie lubi analu i nie akceptuje wytrysku na twarz oraz nie przepada za wytryskiem na nią. Zabawki: wibrator, dildo na przylepiec, pompki na sutki i na muszelkę, klamerki na sutki, pierścień erekcyjny z wibracjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalnie ważna jest gra wstępna, chyba ze żona ma akurat chęć przejść do dymanka. Jesli tak, to trzeba ostro ją wydymac jak zwierzak (tu akurat nie ma specjalnie miejsca na myślenie, tylko trzeba działać). Najlepiej ru/chac długo i intensywnie lub (jesli sie nie uda) dojść samemu i potem jak najszybciej ponowić rzniecie w takim czasie, aby żona nie ostygła (mozna ja w międzyczasie stymulować ręcznie lub lizać). Mozna tez zrobic sobie samemu dobrze przed seksem, aby potem moc o wiele dłużej dymac ostro i mocno zonę. W ostrym dymaniu nie ma wielkiej filozofii, trzeba wyczuć tylko potrzeby zony i tempo. Najlepiej nie zwalniać, bo wiekszosc kobiet nie lubi przerw np. na opóznienie wytrysku. Wiem, ze zazwyczaj z tym trudno, ale warto wtedy (jak zbliża sie finał) pomysleć o czymś bardzo stresującym. Najważniejsze, aby dać zonie tyle orgazmów ile akurat ona potrzebuje i w pewnym momencie powie, ze jest zaspokojona i ma dość... Rozmowa i komunikacja w związku to podstawa, wiec najlepiej tak poznać potrzeby zony, a potem podczas seksu pamietać o tych wskazówkach. Kafemen@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kafemen doradca i kradziej danych z artykułow i opowiada erotycznych :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tkwij w swoim przekonaniu gościu 17:03 :-) Frustrat/ka z ciebie, bo tylko cos napisze i zaraz sie pojawiasz. Współczuje takiego zawistnego i podłego charakteru. Trudne musiałeś/las mieć dzieciństwo i życie. Bili cię w piaskownicy, a potem tez? ;-) Kafemen@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubi grę wstępną więc zacznę od rozmowy, opowiem jej o fantazjach erotycznych może o trójkąciku, swojego czasu mieliśmy takie zboczenie aby spróbować z jakąś parą lub kolegą i co dalej lub wcześniej byście jeszcze doradzili ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem wlasnie jeszcze napisac o trojkącie lub układzie w większym gronie. Nie mam akurat w tym doświadczenia, ale to dopiero musi byc przeżycie, jesli obydwoje partnerzy tego pragną... Kafemen@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kafemen pyyzdo w zwiazku jesli sie kocha to sie nie dzieli :P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odezwał sie wieczny frustrat i moralista. ;-) Uśmiechnij sie czasem do ludzi i choć jeden dzień nie s/raj ogniem. ;-) Kafemen@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się tak naprawdę Kocha to dopiero wtedy można zacząć spełniać swoje fantazje bo jest się pewnym że robi się to tylko dla zabawy, ufając swemu partnerowi. Jak się jest tylko zauroczonym to wtedy bywa różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wracając do tematu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Załóżmy inny wariant, będzie ciekawiej, to ty odwiedzasz moją żonę przed moim powrotem a ona jest mega napalona, jak byś ją nakręcił i dogodził ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli wiem, ze zgadzasz sie na wariant zdrady kontrolowanej, to przechodzę do punktu pierwszego (juz opisanego). :-) Ty widze chciałbys mieć jakis scenariusz, zeby aktorzy zagrali pewne role i najlepiej sie najpierw przebrali... ;-) Kafemen@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka mała dygresja - jak jest juz mega napalona, to po co jeszcze ją nakręcać? Chyba lepiej przejść do działania ;-) Kafemen@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeby była jeszcze bardziej napalona im bardziej się nakręci kobiete tym więcej z siebie da, już nie będzie się chciała kochać tylko rżnąć. To chyba oczywiste, zawsze można wejść wyżej, przekroczyć kolejną granice. Jeśli jest ona mega napalona to tylko zachęca i motywuje samym widokiem do tego aby jeszcze podkręcić atmosferę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Nie rozumiem planów jak dobrze... :( To się planuje? :( Pieprz ją po prostu, całuj tak żeby oddać jej pół miliona swoich drobnoustrojów i ćwierć miliona bakterii. :P Wkładaj jej stanowczo rękę w majtki. Z językiem krążącym po jej szyi i uchu, odchylając jej głowę, ciągnąc ją za włosy, powiedz: A teraz pan wrócił, będę cię rżnął na wszystkie sposoby. Nie obchodzi mnie co lubisz, a czego nie. Jak będę chciał spuszczę się w tobie. Zerżnę ci tyłek, cip=kę i usta. Będziesz mi lizała, ssała i obciągała. Za każdy bunt dostaniesz lanie po tyłku, cyckach i ci=pce. Na potwierdzenie wsadź jej dwa palce i powiedz: jak będziesz grzeczna dostaniesz w nagrodę mojego ku=tasa tam gdzie sobie sama wsadzisz. :P I weź się po prostu do roboty chłopie. Zerżnij ją. Bądź mężczyzną. Pokaż kto tu rządzi. :P Pewnie i tak ona. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetny plan na pewno coś z tego wykorzystam, szkoda że nie wszystko ale jesteśmy już ze sobą 9 lat i wiem, że nie wszystko jej się spodoba a szkoda bo było by ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będziecie w piekle się smażyć za to co piszecie i robicie. Już nie ma moralności małżeńskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4imp, dobrze napisane. Wlasnie od takich planów, kobietom chęci odchodzą. Trzeba działać, a nie planować. Dymac, a nie planować strategie... Kafemen@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jak już zaczniesz żonę obracać to pomyśl sobiee, że ktoś już tam był i zrobił to lepiej od ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Miała tutaj już dwóch domniemanych mężów. 😴 Dziś poprosiłam na priv kolejnego żeby mi się oświadczył. Obiecał, że to przemyśli. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cynik cos zagnial w akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to jest nasz bogini seksu, ze facet pisze z uwagami do innego faceta jako twoj maz, a podobno nim nie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos wkleja jakieś bzdety o 4imp, Władcy lalek i Cyniku, po to, zeby ktos to łykał jak pelikan. Te wszystkie teorie spiskowe na forum świadczą, ze komuś sie bardzo nudzi, a jesli sam w nie wierzy, to znaczy, ze ma ograniczona inteligencje (ludzie wierzący w teorie spiskowe słabo przetwarzają rzeczywistość ich otaczająca). Kafemen@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lalkarz sam to napisal, podal swojego maila Cynikowi, cytat jest autentyczny a temat zniknal w pol godziny. Zatem daj sobie spokoj z lansowaniem sie pod publiczke dam kafemanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę że klimaty macie tu fajne, myślałem że może zaczerpnę od innych osób jakiegoś doświadczenia, nowe gierki, ale okazuje się że większość niewiele wnosi do tego tematu, nie dorasta doświadczeniem albo inteligencją, a inni wolą się bawić w moralizatorów. Chciałem tylko poznać wasze doświadczenia ale póki co widzę ich brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To cos wyrozumialego ma meza Imp skoro po takiej akcji dalej tu pisze, watpie aby jakis maz pozwolil na to chyba, ze jakis sado-macho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Tak mój mąż pisze sobie na forum i na wszystko pozwala. :D W tym czasie, przysięgam, ja uprawiałam naprawdę gorrrrący seks z najbardziej gorącym, najlepszym,najwspanialszym kochankiem na świecie (przynajmniej na tym forum :P ) Dobranoc. 🖐️ P.S. Miałam 5 orgazmów tej nocy, przysięgam. Nie pozwolił mi komentować co tu się działo. Bo kogo to obchodzi, kiedy się możesz popieprzyć w realu. :classic_cool: Kafemen jesteś fajny. ;) pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po kiego c***a odwalacie takie szopki? Macie frajde ze zmontujecie jakas dziecinna scene? Ja prdl chyba rzeczywiscie za duzo macie forum. Cynik tez byl wtajemniczony w intryge? Czy tylko lalkarz jest poyebem? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imperium, twój dobry forumowy fumfel nagle stwierdza, że jest twoim mężem, i jeszcze strzela pogadankę Cynikowi. A Ty tu o jakichś nocnych seksach z innym ogierem. Czy wy jestescie wszyscy p******i? Kto tu kręci? Ty, Lalkarz czy może biedny Cynik? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×