Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Dwujęzyczne Przedszkole Niepubliczne Primrose Warszawa OPINIE

Polecane posty

Gość gość

Co sądzicie o tym przedszkolu? Kto z was zapisał tam malucha? Jakie macie wrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zapisałam we wrześniu i uważam, że to była jedna z lepszych decyzji jaką podjąłem w swoim życiu. Moje dziecko jest zadowolone, radosne, chętnie chodzi do przedszkola. Co prawda czesne nie jest niskie, ale wg mnie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście nie mogę złego słowa powiedzieć. Dużo uczą się języków, moja mała chętnie chodzi do przedszkola. Placówka na poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie najbardziej na początku martwiła cena, ale z czasem ta wada przestała być wadą , kiedy zobaczyłam że moje dziecko jest w tym przedszkolu po prostu szczęśliwe i radosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie przekonała nauka języka angielskiego aż 8 godzin dziennie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w mnie się podoba to, że w tym przedszkolu nie tylko opiekują sie maluchami, ale uczą.. uczą życia, uczą kultury, tradycji, szacunki... wspaniale jest patrzeć na małe dzieci, które grzecznie się zachwują, bawią się i poznają świat polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś wie jakie jest czesne w tym przedszkolu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no czesne jest trochę wysokie... my płacimy 1150zł, ale dziecko ma wszystko zapewnione,więc o nic nie musimy się martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fakt, faktem... czesne też mnie nie przekonuje, ale patrząc na to, że dziecko ma wszystko do dyspozycji, że jest tyle atrakcji, znakomite jedzenie.. mega!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja wam powiem, że też miałam obiekcje dotyczące czesnego, ale dziś tego nie żałuję dla mnie najważniejsze jest dziecko,a nie pieniadze.. zresztą.. suma sumarum , to w innych przedszkolach w okolicy zapłacicie podobnie tylko, że nie za tak bogatą ofertę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aktywnie, zdrowo i szczęśliwe - faktycznie mogę podpisać pod pozytywnymi opiniami powyżej moje dziecko jest tutaj radosne i z chęcią pozostaje w przedszkolu każdego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akademia rozwoju Malucha w Warszawie. Przedszkole prywatne, mniej dzieci w grupach powoduje, że poświęca się im więcej uwagi. Placówka jest dobrze wyposażona a zajęcia bardzo fajnie prowadzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Primrose jest lepsze :) Przejrzałam wiele ofert placówek, ale żadna nie okazała się lepsza niż Primrose

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również sądzę iż przedszkole Primrose jest dobre. Daje niemałe możliwości dzieciakom, nie jest tanie, ale dzieci mają tutaj profesjonalną opiekę i nie nudzą się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim skromnym zdaniem przedszkole primrose daje dzieciom nie tylko bezpieczeństwo i doskonałe warunki do rozwoju, ale również miejsce, w którym mogą przeżywać swoje dzieciństwo na poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zesrajcie się z tymi reklamami przedszszkoli i innych badziewii. :D Moje dziecko chodziło do zwykłego przedszkola, również miało angielski i również było uśmiechnięte i radosne,a nie musiałam za to płacić 1200 zł. :D No ale dzisiejszym rodzicom można wmówić wszystko,byle by kasą sypnęli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale bajer1
Zgadzam się z gościem z godziny 10,28 Mnóstwo tu reklamujących przedszkola prywatne.Nie potrzeba sypać kasą,żeby dziecko uczęszczało do przedszkola państwowego z nauką języka obcego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaRyba
Witam, a gdzie w Warszawie jest państwowe przedszkole z systemem dwujęzycznym (i nie mam na mysli 1 h dziennie z jezykim obcym a raczej cały dzień). Podsyłajcie propozycje, z chęcią zapiszę tam moje dzieci. Pozdrawiam, MR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My tez mamy fajne przedszkole http://www.promyk.szczecin.pl/ - ijest naprawde swietne, dzieciaki cuzja sie tam jak w domu, opiekunowie super. Bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niestety te przedszkola państwowe wcale nie są dobre, macie wgląd na wszystko co dzieje się w przedszkolu? nie, a Primrose jest nowoczesną placówką może i nie jest to tanie przedszkole, ale z tyloma atrakcjami i zajęciami w takiej cenie trudno jest znaleźć podobno ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja „przerobiłam” już wiele okolicznych przedszkoli i z pełną odpowiedzialnością polecam Ci placówkę w Kaliszkach. Z ofertą możesz zapoznać się na stronie pod adresem www.gumisiowe-przedszkole.pl Moje dzieci uwielbiają tam chodzić, nie przeżywają traumy przy rozstaniu i bardzo dużo się uczą. Chodzą na zajęcia dodatkowe i przyswajają sobie język angielski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wierzcie mi, że aby znaleźć dobre przedszkole trzeba naprawdę przejść długą drogę , ale ja tez postawiłam na Primrose, nikt nie zaoferował tak bogatej oferty i tak wspanialej kadry pedagogicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym przedszkolu dzieci nigdy nie są pozostawiane bez opieki, przez co czuję się pewna i spokojna, że mojemu dziecku nic nie grozi poza tym wszystkie zabawki, akcesoria są bezpieczne, atestowane i zgodne z polskimi normami jestem zadowolona z przedszkola i dlatego z chęcią zapiszę w przyszłości tu swoje kolejne dziecko pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedzcie mi, kiedy trwa rekrutacja? czy można już zapisać dziecko na wrzesień? no i chciałabym wiedzieć, czy któraś z was ma zamiar od września zapisać tu swoje dziecko? i pytanie do rodziców, którzy już mają kontakt z tym przedszkole... czy naprawdę warto? jaki poziom nauczania języka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zenujaca reklama, ale zdaje sie ze skuteczna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni chyba mają wyznaczoną rekrutacje, ale nie powiem dokładnie jak to wygląda w przedszkolu panuje rodzinna atmosfera, poziom języka jest wystarczający to nie są zajęcie bez zaangażowania, tylko naprawdę profesjonalna nauka języka, co chwali się i widzi po efektach opiekunki mają zdrowe podejście do dzieci ja jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My jeździmy do Piaseczna do przedszkola Ala i kot - http://www.alaikot.pl Kiedyś to była prywatna placówka od 2015 jest publiczna ale poziom opieki i zajęć dodatkowych bardzo wysoki :) mają mnóstwo zabaw dzieci, dobre jedzenie a to bardzo ważne no i super budynek zadbany z ogródkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przedszkole Ala i Kot nie ma co porównywać do Primrose tu jest światowy poziom prestiż zrozumienie dziecka wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom dziecka wspieranie jego pasji, zainteresowań w przedszkolu Ala i Kot nie ma tak nowoczesnych warunków lokalowych i tak przyjemnej kadry pedagogicznej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już nie mogę doczekać się kiedy moje dziecko będzie chodziło do tego przedszkole :) jestem ciekawa jak to będzie przedszkole mnie się podoba, widzę , że opinie też są ok, nie ma żadnych negatywów,więc to jest najważniejsze zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×