Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Dwujęzyczne Przedszkole Niepubliczne Primrose Warszawa OPINIE

Polecane posty

Gość gość
ja już zapisałam córkę do Primrose ;) już nie mogę doczekać sie września, jestem ciekawa jak to będzie, jak moja córka sie zachowa, czy polubi to miejsce mam nadzieję, że będzie ok są tu jacyś rodzice, którzy też zapisują dziecko od września? :) dajcie znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiaj rodzice mają super mogą zapisać dziecko do przedszkola i sami wykonywać swoje obowiązki kilkanaście lat temu takich wygod nie było nie bylo tez takiego wyboru w placówkach córka (bo ja już jestem babcią) zapisała swoje dziecko właśnie do Primrose chwali pod niebiosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem spokojna kiedy moje dziecko jest w tym przedszkolu wierzcie mi, że nie łatwo jest trafić w dzisiejszych czasach na tak kompetentną i miłą kadrę pedagogiczną, która wie jak zająć się maluszkami indywidualne podejście do dziecka i wspaniała, rodzinna atmosfera tego szukałam dla mojego dziecka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Gumisiowe Przedszkole w Kaliszkach przy Kampinosie, na stronie www.gumisiowe-przedszkole.pl jest trochę zdjęć tego jak obiekt wygląda i powiem że na żywo to wszystko robi jeszcze lepsze wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Gumisiowe Przedszkole w Kaliszkach przy Kampinosie, na stronie www.gumisiowe-przedszkole.pl jest trochę zdjęć tego jak obiekt wygląda i powiem że na żywo to wszystko robi jeszcze lepsze wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie polecam przedszkole Primrose, bo tutaj moje dziecko odnalazało swoje miejsce na ziemi wspaniała kadra, która nie krzyczy, nie wyzywa dzieci, tylko spokojnie tłumaczy jestem pod wrażeniem empatii, cierpliwości i otwartości na dzieci takie przedszkole jest godne zaufania!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obawiałam się zapisać dziecko do przedszkola i to dwujęzycznego, ale pozytywne opinie bardzo mnie przekonywały dzis tego kroku nie żałuję moje dziecko rozwija się w sprzyjających warunkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile godzin dziennie jest w tym przedszkolu język angielski ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aabuenaa
My też psłaliśmy nasze córki do przedszkola z nauką języjów obcych tak by od najmłodszych lat miały z nim styczność :) Wybraliśmy Te Vizję na warszawskim Wawrze. Generalnie przekonały nas stosowane tam nowoczesne metody dydatktyczne, które skupiają się nie tylko na zabawie ale przede wszystkim na dużej ilości zajęć praktycznych, gier dydatktycznych czy ćwiczeń terenowych. Dzieci często robia też różnego rodzaju ekspertymenty i doświadczenia, widzę jak każdego dnia synek staje się coraz bardziej samodzielny i zainreresowany tym co dzieje się wokół niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 godzin trwa dziennie nauka języka angielskiego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
angielski jest codziennie w tym przedszkolu?? a w jakich godzinach przedszkole jest otwarte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przedszkole otwarte jest od 7:30 do 18 :) tak, angielski jest 8 godzin dziennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o kurcze.. to naprawdę dużo ... 8 godzin dziennie, atrakcyjna oferta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na jakim poziomie jest ten angielski ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola_werck
Do żadnego bo synek jest juz w wieku przedszkolnym ale młodszego planujemy niedługo zapisać do żłobka TeVizja. Bo mamy to szczęście że od września planuja jego otwarcie u nas w Wawrze. A ponieważ bardzo lubimy i jestesmy zadowoleni z naszego przedszkola Tevizja to wiemy że pociecha będzie miała dobrą opiekę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem angielski jest na wysokim poziomie, ale oczywiście wszystko dostosowują do potrzeb dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam :) nasza przygoda z Primrose już się zakończyła, ale gdybym miała ponownie wybierać, to wybrałabym bez zastanowienia Primrose :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie godne polecenia przedszkole zapewnia dzieciom swobodę, komfort i pełne bezpieczeństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie uważacie jednak, że cena jest zbyt wygórowana???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a widziałaś jaką mają ofertę w tej cenie? cena nie jest wygórowana ;) podlicz sobie to wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie się zgadzam na początku cena może przerażać, ale w praktyce okazuje się, że jest to cena naprawdę w porządku jak na wawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo się cieszę, że wybraliśmy to przedszkole. Native speaker jest tu cały dzień, i jest to osoba z USA więc profesjonalna i jak najbardziej przygotowana do nauki języka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościk9

Polecam!
Fantastyczna placówka, pełna zabawek, ciekawych zajęć, i nauki języka obcego.
Cieszę się, że native speaker jest cały dzień z dzieciakami.
OBY TAK DALEJ.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polka8

Córka ma tu nie tylko wspaniałą opiekę, ale również uczy się angielskiego przy wsparciu native speakera.
Fajnie, że są prawdziwi nauczciele z USA.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama766

Cieszę sie, że zdecydowałam się własnie na to przedszkole.
W przedszkolu bowiem pracują prawdziwi native speakerzy, którzy znają angielski bardzo dobrze.
A dzieci mogą się uczyć języka obcego od najlepszych.
Jestem zadowolona, bo widzę spektakualrne efekty.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila9

Cieszę się, że zapisałam tutaj swoje dziecko.
Nie mam żadnych uwag.
Córka uczy się angielskiego, w przedszkolu ciągle coś się dzieje.
Każdy dzień jest inny, ale zorganizowany i zaplanowany.
Fantastycznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama887

Polecam to przedszkole, szczególnie rodzicom, którzy poszukują przedszkola na poziomie, w miarę dobrej cenie, z szeroką gamą zajęć dodatkowych i angielskim na czele.

Cieszę się, że moje dziecko uczy się angielskiego każdego dnia przez cały dzień.

Dobrze też, że native speaker jest z prawdziwego zdarzenia 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka8

Jestem dumna, że mój malec chodzi do przedszkola, w którym native speakerów z krajów angloaskich. To bardzo duży atut.

Synek chętnie uczestniczy w zajęciach, w domu często mówi w języku angielskim.

Jestem pod wrażeniem efektywności zajęć.

Dziękuję

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam

ja na pewno wybiorę to przedszkole za rok

nasłuchałam sie wielu pozytywnych opinii i zdań innych mam i nie mam już żadnych wątpliwości

cena mnie trochę odpychała, ale teraz wiem, że innego wyboru nie podejme :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×