Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

konsultant ślubny

Polecane posty

Gość gość

czy ktoś z was przy okazji własnego ślubu korzytsał z usług konsultanta? warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj sama skorzystałabym z konsultanta ślubnego, bo sporo czasu zajmują wszelkie formalności i w sumie do samego wesela mieliśmy cały czas coś do załatwienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkrótceżona
Mój ślub już za miesiąc <3 i dzięki Diamentowemu Blaskowi wiem, że będzie niezapomniany... Oni wszystko za mnie robią i widać, że to szczere, a nie tylko z chęci zysku! Starają się i wiedzą, jak wszystko zaplanować. Zobacz sobie na czym polega ich praca: http://diamentowy-blask.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SabinaW
Sama nie korzystałam, bo moje wesele dopiero w 2018, ale planuję skorzystać chociażby z pomocy takiego konsultanta w dniu ślubu i wesela. Narazie przyglądam się dwóm takim agencjom: www.slubnakreacja.pl oraz www.konsultantslubny.wroclaw.pl Jeszcze mam trochę czasu na wybór odpowiedniej firmy. Pozdrowienia z Trzebnicy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MET BUD Konstrukcje Stalowe
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesia45
Każdy ma inne zdanie na temat konsultantów ślubnych, ja jestem jednak na TAK. Taki konsultant ślubny Warszawa http://tobedziepieknyslub.pl/oferta , pomoże w doborze wszystkiego na wesele, zorganizuje nawet wieczór kawalerski czy panieński , czy podróż poślubną. Mają tyle pomysłów dla każdej pary, że na pewno impreza będzie udana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×