Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość maślana1998

Odchudzanie

Polecane posty

Gość lukaseven
no na pewno nie sam to robi, z tego co wiem, nie miałam okazji zażywać bigup, to bigup działa wspomagająco i przy ćwiczeniach ujędrnia i wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej, no ale trzeba regularnie ćwiczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć. Tak czytam sobie Wasze wpisy i pomyślałam, że napiszę. Wiecie kto mi pomógł zwalczyć otyłość? dietetyk! proste nie? Grunt to znaleźć dobrego dietetyka, który będzie chcial Wam pomóc, a nie wstawi kopiuj wklej i gotowe, gotowy szablon. Ja z moją panią dietetyk współpracuję już pół roku, schudłam już 20 kg i chcę więcej i wiem że mi się uda!!! Bardzo polecam panią dietetyk Sylwię Sobczak-Piżuch z Be Light. Nie znam lepszego. Pozdrawiam i powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukkaseven
od jazdy na rowerze robi się plaska pupa :( jak i od siedzenia na fotelu w pracy, miałam właśnie taki efekt, pomaga mi bigup, o którym pisałam wcześniej, mam widoczna poprawę wyglądu mojej pupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozaalka
ja też dostałam namiary na siłowni na bigup, no i jestem zadowolona, naprawdę razem z ćwiczeniami są super efekty ujędrniania, nie muszę już marnować czasu na wklepywanie kremów na cellulit i ujędrnianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Foreverslim to suplement diety który jako jeden z niewielu jest skuteczny.Brałam go przeszło dwa miesiące udało mi się schudnąć 10 kg.Teraz jem to co lubię a mimo tego kilogramy nie wracają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ze swoich tabletek odchudzających jestem bardzo zadowolona.Foreverslim pomógł mi pozbyć się nadwagi.Była również dieta i regularny ******le bez Foreverslimu to wszystko nie było by takie łatwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupując Slimunox myślałam sobie różne rzeczy.Że pewnie przereklamowany że może schudnę ale nie za dużo.Ale te moje gdybania na szczęście się nie sprawdziły.Slimunox sie sprawdził i to w 100%.Schudłam i to się liczy najbardziej.Więc ja jestem kolejną zadowoloną osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RenatkaWW
A próbowałyście kiedyś jagód acai? Ja początkowo byłam sceptycznie nastawiona, no ale córka kupiła w internecie i samo przyszło do domu - bez wychodzenia- więc pomyślałam: a raz się żyję - spróbuję. I efekt powalił mnie na kolana, bo po niewielkiej zmianie w odżywaniu i po suplemencie iqacai waga poszła w dół. czasem warto jest posłuchać córki, ale tylko czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia4321
Sportowy tryb życia + zdrowe nawyki żywieniowe, do tego polecam IQacai bardzo dobry suplement diety przy chęci zrzucenia kilogramów na lato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zainwestujcie w suplement Iqacai, dzięki niemu schudłam w ciągu 3 miesięcy 8 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, że sprawdzonym środkiem, przynajmniej w moim przypadku okazał się Slimunox. 2 miesiące i 6 kg mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też stosowałam Slimunox i moim zdaniem, patrząc na efektu jakie miałam przed i po zastosowaniu tego środka to obecnie odchudzanie bez wspomagania suplementem nie ma po prostu sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem straszne przemęczenie nawet po lekkim dniu roboczym. Okazało się, że mam robaki. Straszna wtopa ogólnie z diagnozą (bardzo długa) i z leczeniem. Trzeba się leczyć nie tylko standardowymi środkami na odrobaczanie, ale też ziołami i wszelkimi naturalnymi specyfikami. Teraz jestem można powiedzieć specjalistą od odrobaczania i oczyszczania :P Na mnie bardzo dobrze zadziałał specyfik Amla Slim Max. Wszystkie funkcje trawienne uregulowałem. Moje leczenie trwało niestety dość długo, więc polecam profilaktykę dla wszystkich. Nawet drobny brak w codziennej higienie jest w stanie sprowadzić na domowników robaki. Polecam zdecydowanie podejście profilaktyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Synefryna bezpieczny substytut efedryny jest w gorzkiej pomarańczy. Każdy suplement z gorzką pomarańczą polecam przy redukcji. Działa naprawdę świetnie. Przede wszystkim synefryna nie działa tak drastycznie na organizm jak efedryna. Żałuję, że o gorzkiej pomarańczy wcześniej nie wiedziałem. Jeden z suplementów o najwyższym stężeniu to AmlaSlimMax. Dla potwierdzenia odsyłam do strony www.medicalfakt.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7yyi
Powiem krótko. Brałam przez dwa lata może 10 suplementów popularnych. Schudłam najwięcej po AmlaslimMax. Około 10 kg w przeciągu dwóch miesięcy. W ogóle nie miałam chęci na podjadanie. W międzyczasie piłam dużo wody, ponad 3 litry dziennie i to tyle. Pomogło super. Szczególnie na odchudzanie działa agrest indyjski – amla. W naturalnej postaci, np. w soku dość drogi, dlatego wolałam suplement, bo taniej, a wyniki identyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A próbował ktoś Zioła Tybetańskie ? Jeśli nie, zdecydowanie polecam każdemu. Działają bardzo mocno i dobrze. Przerobiłam kilka suplementów i ten jest naprawdę najlepszy i zdecydowanie najzdrowszy. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. http://odchudzanieziolatybetanskie.pl/film/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście polecam Slimunox ;) przyspiesza przemianę materii a przy dobrej diecie i systematycznym ćwiczeniu przynosi rezultaty !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam przez 5 miesięcy Slimunox i udało mi się schudnąć 10 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Jestem Ania! Przez całe życie miałam problem, byłam troche hmm "za duża" a że jestem bardzo leniwa to ćwiczyć mi się nie chciało, wiec zostawały tylko diety... przeszukałam przez ostatnie 3 lata większość internetu, stosowałem wiele różnych diet ale bez większych efektów, ale miesiąc temu znalazłam super diete! Jest ona tutaj: http://dieta-luks.pl/44865

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Jestem Ania! Przez całe życie miałam problem, byłam troche hmm "za duża" a że jestem bardzo leniwa to ćwiczyć mi się nie chciało, wiec zostawały tylko diety... przeszukałam przez ostatnie 3 lata większość internetu, stosowałem wiele różnych diet ale bez większych efektów, ale miesiąc temu znalazłam super diete! Jest ona tutaj: http://dieta-luks.pl/44865

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam Slimunox.Do gustu przypadł mi jego skład.Podoba mi się to że w jego składzie są tylko naturalne składniki.Mimo tego że nie ma w nim chemii tabletki działają Już udało mi się na nich schudnąć 6 kg.Oby tak dalej to do lata zrzucę całą nadwagę.Po za tym zamierzam jeszcze rzucić palenie mam nadzieję żę uda mi się zrobić te dwie rzeczy jednocześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Indywidualna Dieta dla Ciebie za SMS (3,4kg w 14dni) na Redukcje lub na Masę dla Kobiety jak i mężczyzny. Dieta dostepna Tutaj http://fitprojekt.pl Pierwsza w Polsce .Schudnij zdrowo i szybko! Otrzymaj swoją indywidualną dietę dobraną do Twojego wieku w kilku prostych krokach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barto776
Ciekawe opcje na odchudzanie dajecie. Ale czy są one skuteczne ? Ja ostatnio znalazłem lek który jest mega skuteczny. https://amlanforte.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje odchudzanie wygląda tak że stosuję zbilansowaną diete do tego bardzo duża ilość ćwiczeń - minimum dwa razy w tygodniu godzina intensywnego treningu. dodatkowo wspomagam organizm dicopeg 10g który skutecznie reguluje pracę moich jelit i czuję się przez to dużo lżejsza. na razie efekty mnie zadowalają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KluseczkaQ
Ostatnio szukałam po internecie sposobów na odchudzanie. Pomysłów było wiele ale zainteresował mnie temat bielizny modelującej i antycellulitowej . Znalazłam taką w orirose http://orirose.pl/ nosze ją od 3 miesięcy i na prawdę - efekty są super. Normalnie bym schudła przez ten czas moze 2 kg a z bielizną orirose jest już 5 kg mniej :) Fajny sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego tygodnia! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagi43
Odchudzanie jest trudne i długofalowe ale można wspomagać się dobrym suplementem np. oryginalnym African Mango http://nplink.net/8VpqOqTl od producenta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×