Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość maślana1998

Odchudzanie

Polecane posty

Gość gość
U mnie efekt po zastosowaniu Foreverslim jest rewelacyjny. Wreszcie pozbyłam się całej nadwagi. 15 kilo mniej na wadze to jednak wielka różanca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam osób, które chcą sobie w prosty sposób zarobić 500-1500zł przy komputerze bez wychodzenia z domu. Praca jest bardzo prosta i przyjemna, pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz W moim programie nie inwestujesz ani złotówki! W każdej chwili możesz zrezygnować - Tutaj nic nie tracisz, jednie możesz zyskać, a uwierz naprawdę warto! Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą, wejdź na poniższą stronie i zapisz się http://lukaszpawlowski.getleads.pl/jakzarobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie pijcie żadnych pigułek i nie stresujcie swój organizm głodowaniem nic to nie da i waga wróci. Wypróbujcie metodę detox i odchudzanie od Teekanne http://www.teekanne.pl/pl/herbata-i-ty/detoxplan Skutecznie, szybko i łagodnie działa! Dwa razy trzymałam ta dietę i poprawiło mi się zdrowie, stan włosów i paznokci, dużo czystszą mam cerę i nie wróciły moje kilogramy którym z dietą i detoxem od Teekanne zrzuciłam łatwo i przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://www.miastokobiet.pl/ziola-tybetanskie/ No właśnie próbował ktoś kuracji TibetanHerbs? Jeśli nie, zdecydowanie polecam każdemu. www.odchudzanieziolatybetanskie.pl Przerobiłam kilka suplementów i ten jest naprawdę najlepszy a zdecydowanie najzdrowszy bo naturalny bez chemii. Naprawdę jestem zaskoczona ich skutecznością http://odchudzanieziolatybetanskie.pl/film/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówiłam Foreverslim ze względu na to że potrzebowałam czegoś co ruszy moją przemianę materii. Trafiłam na Foreverslim i stosowałam go przez 3 miesiące. Przez ten czas schudłam blisko 12kg co było dla mnie szokiem, że suplement diety może tyle mi dać w procesie odchudzania. Od tego momentu wszystkim polecam Foreverslim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja piłam białko dietetyczne na śniadanie plus l-karnityna w płynnie z tej firmy https://www.appliednutrition.pl/ Powoli schodziło , jestem zadowolna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy sposób na odchudzanie to aktywność fizyczna i sport. Niestety, jestem typem leniucha dla którego zorganizowane takich aktywności na własną rękę jest bardzo trudne. Tym sposobem postawiłam na pakiet odchudzający, zaoferowany przez Hotel Zalesie Mazury. Tam mogłam liczyć na szereg sportowych zajęć, dzięki którym udało mi się poprawić formę i sylwetkę. Idealna kompozycja – wypoczynek i sport. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście polecam treningi z Mel B, a do tego racjonalne odżywanie. Do niedawna nie potrafiłam rozplanować sobie prawidłowo posiłku, ale postanowiłam pójść na KURS DIETETYKI i ODCHUDZANIA. Kurs ukończyłam w NOVA CE w Bydgoszczy (http://novakursy.pl/kursy-dietetyka) i powiem wam, że dowiedziałam się sporo praktycznych rzeczy. Mogę teraz sama układać sobie jadłospis i doradzać znajomym. Bo jak to wszędzie powtarzają klucze do sukcesu polega w 80% na racjonalnym odżywianiu. I nie przejmujcie się, że waga stoi w miejscu, najważniejsze by gubić centymetry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senna

kochane posiadam 2 opakowania Adipex 75 od ankafitness ( jedyna uczciwa osoba moim zdaniem), zostało mi po kuracji- po co ma leżeć jak może komuś pomóc? chętne zapraszam na maila

senna.jesienna@gmail.com

posiadam też 10 listków T3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treedda

Wylicz sobie zapotrzebowanie kaloryczne, odejmij około 200kcal i obserwuj organizm. Do tego dodaj trochę ruchu i suplementy a nie ma opcji, że Ci się uda. Skoro u mnie poleciało 18kg to dlaczego Ty miałabyś nie schudnąć? Jak zaczynałam to nie miałam o tym zielonego pojęcia. Poszłam do Elite Sport Food i tam doradzili mi w co sie zaopatrzyć na początek oraz jak stosować aby faktycznie były efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga

Innym wartym uwagi suplementem na odchudzanie jest z pewnością Slimunox. Sama nie stosowałam, wiem jak działa bo stosowała koleżanka która od dawna miała problem z nadwagą. Ile schudła mi nie powiedziała ale widzę po niej że na prawdę sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

zraziłam się do suplementów, po jednym to u lekarza wylądowałam, ale dobrze mi idzie zrzucanie wagi na diecie pudełkowej od "Wygodnej diety", przynajmniej smacznie i zdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

stosowałam rozne i efekt był na chwile. ale wzielam się w garść i przeszłam na diete nie jest to takie straszne jak się może wydawac. zamawiam pudelka od wygodnadieta i jem dosłownie wszystko a kg sukcesywnie spadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila

dziewczyno przeciez Ty jestes choda, wygladasz pewnie jak patyk przy tym wzroscie i tej wadze! nie odchudzaj sie a raczej zdrowow odzywaiaj i wazne jest bardzo abys jadla 5 zbilansowanych posilkow a nie tylko 3 i to takie srednie. mieso rowniez jest wazne w zdrowym stylu zycia. ja jako ze nie lubie gotowac to zamawialm pudelka od wygodnej diety i sa smacze, mam 5 posilkow dziennie dobrze sie po nich czuje i sa smaczne,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Możesz zerknąć sobie na kurena.pl. Tobatony oskładnikach w pełni naturalnych i odpowiednich dla tych osób, które chcą się odchudzać. Producent twierdzi, że mają zbilansowany zestaw składników, które mają dostarczać odpowiednią dawkę składników odżywczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja również polecam te batony kurena bo u mnie zadziałały rzeczywiście i na swoim przykładzie mogę je polecać. Dzięki nim 5 kilo w duł 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakka

ja wlasnie odchudzałam się i mi pomogły soki sportfood.pl - smaczne i pożywne i szczerze mówiąc na prawdę wiele mi pomogły w walce z głodem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja stosowałam i zachęcam wszystkich aby spróbować kuracji ziołami Tybetańskimi

a myślę że już nic innego nie będziecie stosować.

Najważniejsze jest odchudzanie zdrowe, skuteczne i bez późniejszego efektu jo-jo.

Z autopsji bardzo polecam zioła Tybetańskie na odchudzanie.

Sprawdzone. Kupuję na odchudzanieziolatybetanskie.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×