Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy też czulibyscie się lepsi

Polecane posty

Gość gość

I dawali odczuc innym ze nie są was godni w takiej sytuacji , moja koleżanka taka jest i zastanawiam się czy mi też by odbiło ale chyba nie. Dziewczyna ma dzianych rodziców ojciec oficjalnie pracuje za granica nieoficjalnie jest gangsterem, mega przystojny, matka tez piękna, tylko leży i pachnie, mają piękny dom w sercu miasta, już jako dziecko jeździła za granicę, ojciec s*******n ale córkę i zone kocha do szaleństwa , pomaga swojej rodzinie - rodzicom , rodzenstwu i ich dzieciom, bezdomnym też pomaga, ma jakieś odruchy serca . Ma dobre kontakty z rodzicami wrecz idealne. Zawsze miała ładne ciuchy , w ogóle jest przepiekna, teraz wynajmuje kawalerkę w Warszawie i zaraz dostanie nowiutki piękny apartament za ponad milion zł, na koncie oszczędnościowym ma drugie ponad milion zl, jest strasznie inteligentna i towarzyska, ludzie ja uwielbiają a ona często nawet przyjaciółmi sie wysluguje, taka pusta lala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu pusta? Zazdrościsz jej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę zazdroszczę ale to taka pozytywna zazdrość bez zawiści, mi też nigdy niczego nie brakowało , a strasznie drażnią mnie puści ludzie. Ona jest inteligentna ale wartości nie ma żadnych, zero empatii..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×