Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brokeninside87

lubicie Argena

Polecane posty

Gość gość
prawie jak muslim a z tym kandydowaniem na tron prosze: cassandra de vries 2015.05.08 Loosoer , a ty wiesz że Argen chce kandydować na prezydenta za 10 lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
go to nie jest żadna nowosc. to stary dobry komunistyczny monopol zaprowadzany nowymi metodami. juuuż o "chrześcijańskiej" moralności i "prawicowej" etyce paa k***ina nie wspomne bo to czysty marksistowski materializm oparty o kłamliwą teorie ewolucji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o oddaje rolnictw w ręce międzynarodowych koproracji x przepraszam, ale "oddawanie w czyjeś ręce" to jest jakaś dziwna pisowsko socjalistyczna narracja. nie można oddać rolnictwa, bo rolnictwo nie jest państwa, tylko prywatnych rolników. to oni o to dbają, zapiertalają, a Kaczki się na tym tylko pasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co do muslima to argen go trochę przypomina. ma brodę podobną do tej którą nosi anjem choudary tylko że nieco krótszą i ciemniejszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można konkretnymi ustawami, ulagai i doinansowaniami przekonać rolników żeby sie skazali na to co spotkało rolników w indiach czy chociazby w stanach. ale dla pana k***ina to nie probollem bo cytuje "łańcuchy dna i tak sie rozłożą w żołądku" koniec cytatu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.rmf24.pl/ekonomia/news-bedzie-zakaz-przerzucania-podatku-handlowego-na-klientow-czy,nId,2135191 x hehe a ja czekam na ustawe znoszącą bezrobocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żywności gmo sie nie znakuje co sprzyja rolnikom, którzy wyciągneli łapy po kase od monsanto a wzasadzie po nasza kase, ale to już inna historia. producenci żywnosci niemodyfikowanej sa niekonkurencyjni wobliczu dyskryminujacych ich działań państwa. przy okazji co na to pan k***in rzekomo zwolennik zdrowej konkurencji? coś mi komp szwankuje.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to z tym gmo to jest przecież osnute propagandą, już w gimnazjum musiałam robić o tym referaty:O w te weekendy, w które nie robiłam o tym, jaka to Unia jest wspaniała:O przeciw gmo protestuje wszystko co zielone i ekoterrorystyczne. żre się gmo od lat i nic się nie dzieje jednak. więc to na wyrost. jak będzie niezbity dowód, to ludzie przestaną to żreć a inni ludzie produkowac. a jeśli te korporacje mają w d***e WSZELKĄ etykę, to Kaczyński ze Schetyną I TAK CIĘ NIE OBRONIĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to powiem ci co. wg pana k***ina wygra roślinna lepsza:D przeciez ten gosc nie dość że kłamie to jescze jest tempy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy to propaganda czy nie propaganda i nie o to tu chodzi. chodzi o to, ze ktos manipuluje moim wyborem i mnie okłamuje. chce mieć mozliwosć wyboru wg własnego uznania a nie być oszukiwanym przez kapitalistycznie centralnie sterowana gospodarke unijną i zmuszany do konsumowania czegoś czego nie chce konsumować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-zakaz-przerzucania-podatku -handlowego- = bankructwa dobrych, pożytecznych firm x Kaczyński to gospodarczy lewak, paranoik:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pan k***in właśnie te najwazniejsze kwestie pomija w swoich wywodach o gmo, o którym zresztą nie masz zielonego pojęcia. nic sie nie dzieje? jestes pewna? a co wg ciebie ma sie dziać? robiono jakieś badania, testy? nie. i dlatego nie chce tego wpiertalać a musze. nie wydaje ci sie to dziwne, że państwu tak zalezy na tym żebyś sie nawpierttalała tanim kosztem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wydaje ci sie to dziwne, że państwu tak zalezy na tym żebyś sie nawpierttalała tanim kosztem? x nie wydaje, jestem dla państwa niewolnikiem, po upływie produktywności zawodowej powinnam w zasadzie szybko zdechnąć, żeby nie obciążać systemu. ale co ma Korwin do tego XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat był fajny ale ktoś musiał go osrać polityką :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co broken? też jesteś agentem. chyba czas zapolowac na cyrkowego tygrysa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem agentką tygrysiego wywiadu :classic_cool: spędzasz upojną noc ze mną, a później budzisz się sam i orientujesz się, że a) wykradłam Ci ważną tajemnicę państwową b) jestem asem i seksu nie było :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O szkodliwości GMO. http://responsibletechnology.org/10-reasons-to-avoid-gmos/ Dodam od siebie -GMO używa modyfikacji tych samych chemikaliów , które wchodziły w skład Agenta Orange, który zabił w Wietnamie 400 tysięcy osób. Chemikalia zawarte w żywnosci GMO potrafią przetrwać nawet atak nuklearny i są także przekazywane w genach dalszym pokoleniom. Związki chemiczne zawarte w GMO rozprzestrzeniają się po całym organizmie i nie są wydalane, co sprawia,że w organizmie odkłada się coraz wiecej szkodliwych substancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Broken czemu rozpowiadasz bzdury o Argenie ze ma jakiś harem? :o:o Chcesz obrzydzić go innym dziewczynom z forum żeby nikogo sobie nie znalazl? :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komuś jest na reke, że Argen jest samotny i łatwy do zmanipulowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do brokeninside
Argen - zwolennik twardego kursu wobec UE. A najlepiej wg niego by było gdyby PLexit nastąpił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×