Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

lizaki na ból gardła

Polecane posty

Gość gość

czy dajecie je 3 letnim maluchom? synek tyle ma ale się trochę boje... czy one pomagają, mały narzeka że go gardło boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojej koleżanki syn też ma 3 latka i podała mu te lizaki i... żałuje. Dziecku bardzo zasmakowały i teraz ściemnia, że go boli gardło, żeby dostać lizaka. Jeżeli masz możliwość to podaj jakiś inny specyfik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem farmaceutą i odradzam takie eksperymenty. Ogólnie odradzam suplementy. Lepiej kupić lek, przynajmniej został przebadany pod kątem bezpieczeństwa i skuteczności. Ja bym dla maluszka poleciła coś do psikania, bo z tabletkami do ssania to jest zawsze ryzyko zadławienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój 2,5 latek je lizaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze i jestes farmaceuta, ale nie lekarzem, za to kazdy lekarz ci powie, ze w bolu gardla czy kaszlu chodzi o suchoc tego gardla i podraznienia z tego wynikle i nalezy gardlo po prostu nawilzyc... dlatego kupuje sie 'tabletki' do ssania, a te tabletki oprocz kilo cukru na jedna maja sladowe ilosci innych 'specyfikow' zatem rownie dobrze mozna ssac zwykla mietowke :O jesli dziecko jest male to zdecydowanie bezpieczniej jest dac lizaka niz cukierka i wygodniej ssac czy tam lizac niz popijac cly czas herbatki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jednym farmaceutą sprzeczałam się czy hydrokortyzon to antybiotyk, drugi powiedział mi, że nie ma czegoś takiego jak zatoka szczękowa. Od tego czasu nawet nie pytam ich o witaminy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sprawdziłam skład tych "super lizaków" o stwierdziłam, że nie.. żadnych lizaków na ból gardła czy na kaszel. Ale za to kupuję swojemu synkowi lizaki, które nazywają się "Zdrowy lizak Mniam-Mniam". Nie ma w składzie cukru, ani tym bardziej syropu glukozowo-fruktozowego, nie ma żadnych śmieciowych substancji itp. To bardzo fajny lizak z witaminami (są 3 smaki), ale nie każdej aptece można je kupić, są za to w auchanach, freshach (nawet tańsze niż w aptece).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podaje na ból gardła lizaków, u nas sprawdza się lactoangin. Spray jest bezpieczniejszy niż lizak, ma dobry smak, oprócz tego że szybko łagodzi ból, zakwasza również gardło co chroni przed rozwojem bakterii. Jest od 3 roku życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja i mój synek bardzo lubimy słodycze, ale lizaki natursept są nie do zjedzenia, zarówno dla mnie jak i dla niego.Tam jest kvrwa chyba pół kilo cukru. Masakra..kto to wymyślił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×