Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ciekawska i zaintrygowana

Przytul Misia :)

Polecane posty

Gość gość
wadera69 dziś Intrygujaca stopka, Evespioch.gifMusze sie z nia przespac, by pojac wszystkie wymiaryoczko.gifxIdę z Tobą (przesuń się i zrób miejsce ;) ).Dobranoc słit ciocie (i misie też) 😘 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmiś
Cześć Cioteczki😘 nie wystarczy Wam tych otworów które Wam natura dała?:) misiowi wystarczają;) dzisiaj bez żadnego piersingu poproszę:) jak wrócę to mogę Wam zrobić naturalny jeśli którejś jakaś dziurka zarosła;) kiedy nagrałyście te fajne filmiki? a misia to nie łaska zaprosić?:D herbatkę poproszę wieczorem koniecznie z miodkiem:) i kolejną porcją przytulania:) miłego dnia i przyjemnych kwadransów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny i Misiu, teraz to już Cię poznaję gałganie Ty jeden. Pewnie się nieźle bawiłeś, że Cię nie poznawałam ? ;) A gość całuśny to też Ty? CiZia Ty zadzioro, dwie dziurki w jednym uszku? :classic_cool: Miałyście nie ujawniać filmów z naszych five o'clock 😡 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muszka śmierdziuszka dziś Miałyście nie ujawniać filmów z naszych five o'clock wsciekly.gifoczko.gifxTak jakoś wyszło! 😭xNiedzielnie 😘Lecę na śniadanie (omlet) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popchnę przedśniadaniowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przytulam przed śniadaniem wszystkie ciocie i misie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I popycham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to trzecia strona 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej, no... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No! ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadera69
Miałyście nie ujawniać filmów z naszych five o'clock wsciekly.gifoczko.gif X To wszystko Eve wina. Namawia, przekonuje i powtarza 'prosze' 120 razy na minute, bez przerwy przez godzine:( [Przytulam z macankiem]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Po pierwsze wszystko ze mną jest nie tak, ale to jeszcze nic. To forum to całe moje życie i nie mam czasu na znalezienie realnego misia smutas.gif" Czemu nigdy nie odpowiecie normalnie tylko ciagle ta ironia? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo mają ten nooo emmmm dystans. I tylko podczas tego ehemm kwadransa pchają i nie mają czasu na odpowiedź bo yyyy no pchają? Wiesz ile czasu pochłania przepchania stron i niby robienie tego samego jeszcze na tym fantastycznym drugim ich forume? Hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupotą przebijacie śp Wilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, post gościa wcale nie był ironiczny, ani złośliwy ;) Myślę, że CiZia zapomniała jeszcze dodać, że jest brzydka jak noc listopadowa i dlatego nie da rady znaleźć misia ;) ( :D ).Muszko, zakładanie nowego tematu od razu nic nie da, wejdzie czuwający wiecznie, zostawi swoje odchody, a jak posprzątają, to spieprzy się licznik postów i strony od nowa się zapchają :) Pchanie to część kolorytu widocznie (nie jednego na tym forum) ;)Wadi, kiedy to ja Cię niby proszę przez tę godzinę, hę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bawią mnie posty osób, spędzających tu czas pod gościem, po to tylko, żeby dawać nam lekcje dystansu i wygrywu życiowego :) Jesteśmy wdzięczne :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawska i zaintrygowana dziś Eve, pytałaś "gdzie czwarta", przecież ktoś musiał robić za fotografa oczko.gif .xCiekawe, która wybrała rolę biernej obserwatorki... ;) A może ciągnęłyśmy zapałki? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_z_ptakiem
Czesc wszystkim :) Co slychac? @Mid, ladna filizanka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muchy stanowisko ws spamerki
muszka śmierdziuszka 2015.02.08 Dzień dobry, Moje zdanie na temat tego, czy Tabasko jest spamerką. Nie wiem. Nie mam dowodów, adresu IP, maili i zdjęć Tabasko wklejającej ósemki nam na topik. Nie utrzymuję również z wilkiem kontaktu mailowego. Nie prosiłam go o interwencję. Nie miałam nigdy również zamiaru ujawniać swoich przemyśleń na forum publicznym, ale postanowiłam się podzielić nimi, skoro wilk robi to w naszej obronie i żeby zamknąć usta wszystkim prowokatorom i hejterom. Natomiast Ciebie wilku proszę żebyś zaprzestał już swojego postępowania w stos. do Tabasko, jeżeli robisz to żeby nas bronić. Nie wnikam już, w to jakie masz informacje, czy masz dowody itp. Pamiętacie moją wielką kłótnię na Morzu Grzechu z pewną trollicą? To był czas, w którym hejterzy zakładali topiki, że ciotki są winne wszystkiemu, że niszczyłyśmy Magdę, Słodką i wszyscy przez nas po kolei od nas odchodzą, ale jeżeli dobrze pamiętam, to nie miałyśmy zalewu spamu tylko u siebie. „Rzygi” i „Chomiki” były rozsiane równomiernie po całym forum. Któregoś razu obserwowalam hejterski topik założony przeciwko ‘Ciotkom’, gdzie jakaś kobieta napisała, że ona też zaczyna mieć ochotę nas trollować. A po godzinie przylazły na nasz topik trolle i ona też. Ja już wiedziałam, że to ona i się zaczęłam z nią kłócić. To był czas dzień, lub dzień po, w którym po forum szalał ‘chomik’ i w kłótni ze mną krzyknęła, że ona nie jest chomikiem i że ona na SWOIM temacie też miała chomika. Wtedy od razu kłócąc się z nią zaczęłam obserwować forum. Wszystkie główne topiki szły swoim rytmem za wyj. tabasko, która zniknęła: koło 19, jak tamta kobieta zaczęla mówić, że też chce nas trollować. A potem po zakończeniu rozmowy ze mną, kiedy ja jeszcze tam pokrzykiwałam, ona przestała się odzywać, a u siebie na topiku pojawiła się natychmiast nasza sąsiadka Tabasko. Ostatnio na topiku skierowanym do spamera/ki w naszej obronie pojawił się Twój wpis Tabasko: gość dziś hiihhiih, i "naaagle" ciotki nie piszą, a tu zamieszanie, jakie to płytkie Zalogujcie się, będzie weselej Tabasko dziś 12:22 autoryzuję. Trudno. x Co tam jeszcze? Nie mam nowego nicka ale mogę mieć Mam nowy seksowny avatar i mogę mieć nowy temat. Nie przywiązuję się do postaci Za co ja bym mogła "Ciotki" ukarać 888? Kocham Nową, spędzam z Nią w łóżku bardzo dużo czasu i jak idzie na babski comber to we mnie zazdrość się wzbiera "..o myszołowa szfendacza cynika nierealnego wilka?" Pozdrawiam serdecznie wymienionych Panów Do Bacówki nie chodzę, Ciotką nie jestem, bo nie posiadam stosownych dokumentów, zamiast poezji wolę prozę, Ciacha nie mam, a na karuzeli kręci mi się w głowie (to przez zaburzony błędnik). Nie świadczy on o sympatii do nas. Okej, możesz nas nawet nie lubić, ale daje mi to do myślenia, zwłaszcza, po tym jak ostatnio Nówka przyszła na topik i skonsternowana pytała, czy to prawda, że została wypisana z ‘ciotkowania’. Kiedy zapytałam, kto takie rzeczy jej opowiada, nic nie odpowiedziała. Wiem, że Cię lubi i jesteście blisko. W świetle powyższych obserwacji od razu pomyślałam, że to Ty ją nastawiasz przeciwko nam. Ja nie mam dowodów, mogę tylko domniemywać, czy jesteś spamerką, czy nie. Kiedyś myślałam, że to był jednorazowy wyskok, ewentualnie raz na jakiś czas wklejasz coś. Natomiast o tym, że to z Tobą wtedy rozmawiałam jestem przekonana. W tej sprawie staję po stronie Wilka, ale proszę Cię wilku o zakończenie tego. Dziękuję za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość_z_ptakiem dziś @Mid, ladna filizanka usmiech.gifxPatrz: stopka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_z_ptakiem
Muszko, wierze :) Mid, wiem wiem... i bez stopki to widac :) Herbata z takiej filizanki lepiej smakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×