Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam małe dziecko i nie potrafię znaleźć pracy!

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Poza tym już dziecko ma 13 mcy- w takim okresie kończy się urlop macierzyński i wiele kobiet wraca do pracy!! x Wracają te, które mają opiekę do dziecka. Wracają te, które mają pracę w godzinach 8-16 i miejsce w żłobku. Ja pracuję na 3 zmiany. Zdarza się, że pracują u nas małżeństwa i po powrocie do pracy matki, jedno z małżonków zmienia zmianę, aby dziecko było bez opieki tylko 2 godziny dziennie. Autorka nie ma ani żłobka, ani opieki. Na partnera tez liczyć nie może, bo nigdy nie wie, kiedy on będzie w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś pracowalaś w cc? U mnie w cc było bardzo przyjemnie, bardzo dobrze wspominam samą pracę jak i atmosferę. Więc nie ma co do siebie porównywać. Warto spróbować i przekonać sie na własnej skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A te, które nie spełniają wymienionych przez ciebie kryteriów i równocześnie nie mają pieniędzy co robią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś czy wy nie rozumiecie, że większość kobiet wraca po urlopie macierzyńskim do pracy? x Sama napisałaś. Większość. Autorka jest w grupie, co zrobię to i tak będzie źle. Aby oddać do żłobka, musi mieć pracę w odpowiednich godzinach, a tego żłobka nie ma. Pracy w tych godzinach też nie ma. Kiedy zatrudni nianię, to jeszcze dopłaci, bo więcej jak najniższą krajową nie dostanie. Kiedy ja poszłam do pracy, to zostało mi z wypłaty 100zł. Może się okazać, że najlepszym jeszcze wyjściem będzie nie podejmowanie pracy, lub podjęcie pracy typu sprzątanie, opieka, aż do 3rż dziecka, kiedy będzie mogło iść do przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro 5 lat za granica to niemozesz isc na telegon/ klepacza faktur docentrum usług wspòlnych zatrudniajacych odob z biegla znajomosvia jezyka obcego? Nie wiem w jakim kraju bylas ale moja siostra w kayowicach, po 3 latach w Szwecji, pracuje w takim centrum, z jezykiem ma ponad 3k na reke. A grafik elastyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sie przejmujesz. Niech chlop mysli i z********a na rodzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej to ja od multimedii. mial wolne w tygodniu to nianai tez miala wolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że kiedy człowiek chcę być sprawiedliwy to najgorzej na tym wychodzi. W Polsce trzeba poprostu ściemniać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość go5858
Darmowa wyszukiwarka opiekunek, niań, personelu domowego! Na tej witrynie szybko i łatwo znajdziesz nianie lub opiekunkę, która pracuje w interesującej Cię okolicy. Zapraszam, www.naszaopiekunka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to sprobuj ejszcze poszukac na przyklad na gowork, tam sa tez oferty dotyczace pracy w domu, moze cos sie znajdzie ciekawego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w podobnej do Twojej sytuacji (nawet mój syn był w tym samym wieku), ewentualne oferty były takie, że zostawało 200 zł po opłaceniu wszystkiego, a nie byłoby mnie w domu 10 godzin. Ostatecznie zrobiłam tak, jak ktoś tutaj już zaproponował - dałam ogłoszenie, że zajmę się dzieckiem. I po dwóch tygodniach był odzew - przez rok, zanim przeprowadziłam się do innego miasta, opiekowałam się chłopcem 5 miesięcy młodszym od mojego. Plusy - ogromne. Swojego syna nie musiałam nigdzie oddawać, strat i wydatków związanych z pracą żadnych, a dodatkowa wypłata jak znalazł na opłaty. Wtedy to było 800 zł za osiem godzin dziennie. Minęło już 5 lat, więc teraz mogłabyś więcej zaproponować, jeśli mieszkasz w dużym mieście. I nie martw się, pewnie, że to tymczasowe. Teraz mam dwójkę dzieci i jestem w o wiele lepszej sytuacji materialnej. Słowami o tym, jakoby to tylko Twój mąż powinien zarabiać, wcale się nie przejmuj. Bardzo mądrze i trafnie odpisałaś na to - ujęło mnie to. Fajnie się wspierać w teorii, ale praktyka "na dobre i na złe" wygląda właśnie tak, jak robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to jest jak dajecie sobie zrobic dziecko gołodupcowi, ktory nie potrafi zarobic na rodzine...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie. Bierzecie byle co. A potem problem bo facet nie potrafi zarobic na wlasne dziecko i dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys to bylo nie do pomyslenia zeby facet nie potrafil utrzymac domu rodziny i zony. I wszystkie problemy na glowie kobiety. Wygodny ten twoj facet. Wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylas 5 lat zagranica a w Katowicach szukaja ludzi ze znajomscia jezykow do call center czy klepania fakur. Czy moze zagranica przebywalas z Polakami a jezyka sie nie nauczylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×