Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Aniusia505

3 DAY MILITARY DIET

Polecane posty

Gość Aniusia505

zaczynam od jutra. to jest tak że dieta trwa 3 dni, potem należy jeść normalnie i zdrowo, i potem po 11 dniach można powtórzyć od nowa, aż do skutku osiągnięcia idealnej wagi. i mówią, że można w 3 dni stracić 5 kg, ale to chyba dla osób co ważą ponad 150 kcal :P normalnie można schudnąć 1 - 2 kg :) Ja mam dość dużą nadwagę, więc jestem ciekawa jak ta dieta zadziała na mnie. :) Trochę ją zmieniłam i dostosowałam do siebie :) najważniejsze jest też żeby codziennie przed każdym posiłkiem wypić 2 szklanki gotowanej wody. mój plan: dzień 1. ś: jabłko, 1 grzanka, szkl. czarnej kawy o: pół puszki tuńczyka, 1 grzanka, szkl. czarnej kawy k: 1 jajko, 2 ugotowane marchewki, zielona herbata. dzień 2. ś: jajko na twardo, 1 grzanka, pół banana, czarna kawa o: serek wiejski, 2 kr pieczywa chrupkiego, czarna kawa k: 2 parówki, 2 gotowane marchewki, zielona herbata. dzień 3. ś: cienki plaster sera żółego, 2 kr pieczywa chrupkiego, małe jabło, czarna kawa o: jajko, 1 grzanka, czarna kawa k: pół puszki tuńczyka, filiżanka buraczków, zielona herbata. i na razie przetestuje 3 dni :) może za jakiś czas powtórzę :) amerykanie chudną średnio na tej diecie od 5 do 7 lbn :) czyli nawet ponad 3 kg w 3 dni :) ja będę się cieszyć z 2 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×