Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mmm77

trojkat... powraca

Polecane posty

Gość mmm77

kobiety pomozcie. moja zona raz chce, raz nieche. jestesmy po slubie 8 lat. od roku podejmuje przygotowania do tego wydarzenia. w trakcie sexu jak jej otym mowie to jest duzobardziej mokra niz normalnie. do tego szybciej przezywa orgazm. jak jej sie zpytalem czy sprobujemy odp ze tak. a teraz znowu nichce chociarz przygotowywalem jej niespodzianke urodzinowa w hotelu. dlugo mi zajelo szukanie faceta realnego ze sprzetem 20+ a teraz znowu ona niechce wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale osobiście sprawdzałeś czy sprzęt jejst sprawny czy tak na pałe, że tak sie wyraże?|:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również ty powinieneś się przygotować do nowej sytuacji gdy obcy facet będzie penetrował pochwę twojej ukochanej.Meża mam podczas badań ginekologicznych widzi penetrację pochwy i nie zaskoczyło go gdy we mnie wchodził kochanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
deeeebiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiillllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może zamiast mężczyzny pomyślcie o parze i seksie równoległym lub wspólnych pieszczotach. Stopniowo podnosić poprzeczkę a nie od razu sam facet. Warto też np iść na imprezę dla par, sporo jest różnych domówek, swingers klubów itp. Nie trzeba od razu ze wszystkimi bzykać się, można bawić się we dwoje obok i to już podgrzewa atmosferę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×