Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Deredeska

Fajne, nowoczesne meble które wybrać?

Polecane posty

Gość Tanitata
Czy ktoś wie, na jaki czas jest dawana gwarancja na kanapę w tym sklepie? Chciałam kupić mebel w tym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupowałam meble w http://www.meblesosnowe.eu/ i jestem z nich bardzo zadowolona. Jestem wielką fanką jasnych i klasycznych mebli, więc to był strzał w dziesiatkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haszagala
Nie możemy podejmować decyzji za Ciebie. Sama musisz wybrać bo to Ty będziesz korzystać z mebla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dokładnie. Ja mogę tylko powiedzieć, że swoje kupowałam w http://www.33meble.pl/ i jestem z nich bardzo zadowolona. Jednak decyzja należy do ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karizema
Wybrać musisz sama. A może też inny model kanapy jeszcze Cię zainteresuje?Wiesz, wszędzie duży wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie zdecydowanie bardziej podoba się opcja pierwsza. Bardziej praktyczna jak dla mnie. Ja te znalazłam bardzo fajne nowoczesne meble na http://www.aaaameble.pl/ Te meble bardzo mi sie podobają jeśłi chodzi o te do salonu :) zakupiłam ostatnio komplet i wyglądają super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kijaneczka1
Fajne te kanapy obie chociaż mi bardziej podoba się druga kanapa, no ale ja lubię mebelki w klimacie nowoczesnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kela333
Zdecydowanie kanapę nr 2. Jest fajna i wydaje się taka mięciutka chociaż nie wiem bo nie miałam okazji na niej usiąść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dermesaka
Meble już wybrane? Mi się bardziej podoba druga kanapa (ta biała). Jest bardziej funkcjonalna ale też i moim zdaniem ładniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz ładnych, nowoczesnych mebli, to zdecydowanie polecam salon http://meble-wojcik.com/ , kupiłam u nich sporo rzeczy i jestem jak najbardziej zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to za sklep? Nie znam... jak masz w okolicy salon agaty to lepiej tam sprawdź , nie ufam nie znanym firmom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W agacie sporo jest fajnych mebli właśnie w nowoczesnym stylu, lubię tam kupować bo mam z czego wybrać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowoczesne, dobrej jakości tez znajdziesz w sieciówce i to bardzo dobrej jakości, w agacie swoje meble ma mnóstwo dobrych producentów, ceny tak na prawdę są tam na każdą kieszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie tam jest wielki wybór takich mebli, to jest też zdecydowanie mój styl i wiele rzeczy podoba mi się u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milexica
Słuchajcie, tak się składa, że ja również szukam teraz mebli, szczególnie sofy do salonu. Fajną widziałam w sklepie http://www.vieridivani.pl ale przyznam, że całkowicie nie znam tej firmy i trochę się boję, czy warto. Zależy mi na cenie, ale nie kosztem jakości. Czy zna któraś z Was tą firmę? Jakie macie opinie o tych meblach? Będę wdzięczna za jakiekolwiek wskazówki, bo naprawdę bardzo mi się podobają a nie mam jak zobaczyć ich na żywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w agacie jest pełno narożników, chyba tylko tam widziałam taki wybór i co drugi mi się podobał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze w takich wnętrzach są odpowiednie meble, dla mnie najlepiej sprawdzają się te o nowoczesnych kształtach, np. z elementami stalowymi i szklanymi, takie które kupiliśmy w agacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karli70
Rynek mebli jest baardzo duży. Od Ikei po BFM. Sama poświęciłam dużo czasu na znalezienie czegoś fajnego. Ostatecznie wybrałem ofertę www.meblelukpol.pl okazało się że mają salon niedaleko Poznania konkretnie w Gnieźnie. Jesli ktoś ma trochę miejsca w pokoju to polecam model Monza. Wygodny elegancki super. Taki mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wega77
Karli70 - Gdzie konkretnie mieści się ich salon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karli70
Cww Goja ul. Kiszkowska w Gnieźnie tam ich znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ronnie

Super wygodne i niedrogie kanapy znajdziesz w Unia meble. Mnie nie zawiedli a korzystam z ich asortymentu już od dawna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelkaa

Ja znalazłam bardzo fajne designerskie kanapy w unia meble. Moja kolezanka zamawiala od nich i sprawdzają się podobno bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zajrzyj do puszmana 🙂 znajdziesz tam wiele super sof o ciekawym wyglądzie 🙂 myślę, że może Ci się spodobać model royal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super meble wypoczynkowe posiada w swojej ofercie puszman 🙂 Nie dość, że piękne i nowoczesne to w dodatku bardzo solidnie wykonane 🙂 Kilka miesięcy temu nabyłam sofę york i ani trochę nie żałuję zakupu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×