Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

tampony czy podpaski

Polecane posty

Gość gość

Hej dziewczyny mam 13 lat i dostałam pierwszego okresu poszlam wiec do mamy aby dowiedzieć sie czy lepiej używać tamponów czy podpasek i moja mama powiedziała mi ze lepiej używać podpasek niż tamponów bo od tamponów można przerwać blone dziewicza i mam pytanie czy to prawda bo chciała bym używać tamponów tylko nie wiem czy sie zmieszczą bo do mojej cipki wchodzi tylko jeden paluszek pomóżcie mi co mam zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie przerwiesz, ale jak "zapomnisz" to masz przesrane więc lepiej podpaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie rzecz biorąc, dziewicą rekomenduje się podpaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od zawsze uzywalam tamponow. Nikt mi nigdy nie podal sensownego wytlumaczenia czemu jako dziewica mialam uzywac podpasek. Z tamponem wygodniej. I nie zapomnisz o nim bo przez kilka pierwszych okresow bedziesz cuagle o tym myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kiedyś oglądałam w tv dokument jak dziewczyny w usa umierały przez tampony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hciała bym używać tamponów tylko nie wiem czy sie zmieszczą bo do mojej c*pki wchodzi tylko jeden paluszek pomóżcie mi co mam zrobić. x wsadz se ogora glupia kwoko az c***icze rozerwie. Palucha wkladasz do ci/py niemytej a tampon niby jakiej jest wielkosci? Zalosny przyglup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kiedyś oglądałam w tv dokument jak dziewczyny w usa umierały przez tampony vvvv jak swinia przez 3 tyg w jednym lazila i peezdy nie myla to wiadomo, ze zdechla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też od zawsze używałam tamponów. Byłam w szkole w klubie pływackim, więc nie miałam wyjścia ;-) Podpaski używam tylko na noc do spania, a w dzień tampony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak swinia przez 3 tyg w jednym lazila i peezdy nie myla to wiadomo, ze zdechla x x nie, one umierały jakiegoś składnika tamponów uczulenie chyba czy coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak bedziesz przez rok z jedna podpacha lazic to tez zdechniesz bo c***i/zda zgnije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakim trzeba byc przyglupem, miec uczulenie, pipa jej puchnie, boli a ta dalej na chama wpycha to c**y tego tampona, na pewno nie umarla po paru dniach, tylko nagminnie musiala uzywac tych tamponow do zapuchnietej pipy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie one nagle umierały nic im nie puchło po prostu była epidemia martwych dziewczyn potem doszli że winą jest składnik tamponów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki dziewczyny chyba jednak zostanę przy podpaskach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×