Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość andakiel

Najlepsza pizza Marki

Polecane posty

Gość andakiel

Jest ktoś może z miasta? Wiem, że w Wawie mnóstwo dobrych lokali, ale interesuje mnie smaczna pizza na miejscu. Nasuwa się Wam coś atrakcyjnego, w miarę taniego i smacznego? Jeśli tak, to gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ustek
Pytasz tak, jakby tych lokali w okolicy było nie wiadomo ile ;-) Chyba niczego poz Gusto Dominium nie można w okolicy polecić - tam ta pizza jest dopracowana, dbają o jakość składników, ciasto zawsze cienkie i dopieczone, dużo promocji - szczególnie w tygodniu. Fajny wystrój, kącik dla dzieci - to z tych spraw, które dla nas mają znaczenie. Idźcie i oceńcie sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A był ktoś w tej małej pizzeri na Ząbkowskiej za skrzyżowaniem ze Szkolną?Z zewnątrz wygląda sympatycznie podobno jest już na rynku kilka lat co sugeruje że są klienci ale może ktoś był i coś napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andakiel
Nie odwiedziłam ani jednego, ani drugiego miejsca - a ktoś odwiedził? Które warto odwiedzić waszym zdaniem bardziej? I może dajcie jakieś przykłady najlepszej waszym zdaniem u nich pizzy. Może na tej podstawie coś wybiorę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za deeeebilna i żałosna spamerska reklama?!!! :o :o :o co za deeeebilna i żałosna spamerska reklama?!!! :o :o :o co za deeeebilna i żałosna spamerska reklama?!!! :o :o :o co za deeeebilna i żałosna spamerska reklama?!!! :o :o :o co za deeeebilna i żałosna spamerska reklama?!!! :o :o :o co za deeeebilna i żałosna spamerska reklama?!!! :o :o :o co za deeeebilna i żałosna spamerska reklama?!!! :o :o :o co za deeeebilna i żałosna spamerska reklama?!!! :o :o :o co za deeeebilna i żałosna spamerska reklama?!!! :o :o :o co za deeeebilna i żałosna spamerska reklama?!!! :o :o :o co za deeeebilna i żałosna spamerska reklama?!!! :o :o :o co za deeeebilna i żałosna spamerska reklama?!!! :o :o :o co za deeeebilna i żałosna spamerska reklama?!!! :o :o :o co za deeeebilna i żałosna spamerska reklama?!!! :o :o :o co za deeeebilna i żałosna spamerska reklama?!!! :o :o :o co za deeeebilna i żałosna spamerska reklama?!!! :o :o :o co za deeeebilna i żałosna spamerska reklama?!!! :o :o :o co za deeeebilna i żałosna spamerska reklama?!!! :o :o :o co za deeeebilna i żałosna spamerska reklama?!!! :o :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ustek
hehe... pokemony atakują ;-) Nie wiem jaką mam ci polecić. Może po prostu jakaś klasyka? Pieczarki, kiełbasa? Fajna jest też pizza z sosem śmietanowym. Mieli świetną hawajską, ale nie wiem czy jeszcze jest ona w menu. Przecież możesz zamówić pizzę z czym chcesz - weź taką jaką najczęściej zamawiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andakiel
Coś sobie wybiorę - tam widzę, że mają opcję dowolnego doboru pizzy z 4 składnikami. Nie pamiętam już ceny, ale chyba najlepiej będzie dobrać takie produkty, które mi odpowiadają i jakie jem najczęściej. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić www.sushiwesola.pl na ulicy Zwycięzców 4. Bardzo dobre obiady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli jesteście z okolic Grunwaldu to polecam http://magicpizza.pl/. Przeeepyszne ciasto, mnóstwo dodatków, mógłbym ją jeść nawet w święta zamiast tradycyjnych dań!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×