Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniatosia13

Rzecz o odchudzaniu z mega wagi ! zapraszam panie z wagą dużo większą niż 100 kg

Polecane posty

Gość ahea
Jerta wszystkiego najlepszego!!! Ulcia też zamierzam ci najmniej tyle schudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze wylogowało mnie, zjadam literkę i nie chciało wkleić kwiatków, musiałam edytować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
No kobiety to mamy weekend z głowy :-) i całe szczęście ;-) wole jednak normalne dni tygodnia choćby miały być bardzo zapracowane :-) łatwiej pilnować się przed pokusami Jerta jeszcze raz gratulacje 24 to też piękny wynik :-) Dobrze podsumowanie dnia 4 kanapki z różnościami 1/2 papryki , ziemniaki szynka pieczona sałatka ogórka kiszone go i pomidora z jogurtem naturalnym, 3 kieszonki z ciasta francuskiego z wędliną cebula i ogórkiem kiszone no i papryką ( to polane keczapem) 2 gruszki 1 pomarańcza 1 mały jogurt naturalny 6 szklanek herbaty owoc 2 kawy 3 szklanki wody Sportowo 1 h tańca 20 przysiadów , 1 h grabienia trawnika (tylko 20 przysiadów bo mi się coś zadziała i strasznie mnie zaczęły swędzieć dłonie i stopy :-( do tego stopnia że musiałam przerwać ćwiczenia i natychmiast iść do wanny ) nie wiem co się stało wypiłam już dwa wapna i już jest troszeczkę lepiej ale nadal mam stado mrówek w dłoniach i stopach :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitavitella
Podsumowanie dnia: Śniadanie: Jajecznica, dwie kromki chleba Obiad: Mieso duszona szynka, buraczki, gasolka szparagowa Kolacja: Dwie kromki chleba z wędlina i pomidorem Aktywność Skalpel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
No kobietki wstajemy ! Wstajemy :-) poniedziałek za oknami :-) niestety ponury :-( ale do dzieła !!! Zaczynamy kolejny tydzień walki ! Z tym paskudnym tłuszczem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Kobiety zrobiłam diametralnie błąd :-( zjadłam śniadanie przed wymyślenie obiadu i teraz mam z tym problem ( trudno być kreatywną w kwestii jedzenia mając pełen brzuch :-) ) pomocy !!! Mam w lodówce mielone macie pomysł ? To musi być szybko ponieważ później mam masę zajęć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieczeń rzymska albo pulpeciki na patelnie, jak sie podsmażą to do tego puszka pomidorów i troche pokrojonego pora, przykryć pokrywką, dusić 15 minut i gotowe :) uparta narobiłas mi smaka, co przy mojej diecie jest raczej nie wskazane :( jerta - pieknej rocznicy 🌻 gratulacje dla ciebie i męza :D a gdzie sie podziala axxk :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Elle dzięki :-) tylko ja chyba to zmodyfikuje bo smażone go nie jemy :-) więc zrobię gotowane w sosie chszanowym mniam i do tego ryż będzie pycha i szybko :-) dzięki za inspiracje :-) No właśnie gdzie są wszystkie dziewczyny ? Nie poddawać się "w kupie siła " razem możemy więcej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SlodkaZurawina
Melduję się :) idę niedługo do stomatologa bo cały weekend wycierpialam z tym zębem ale przynajmniej nie zarlam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alhea brrrr mam nadzieję, że to ostatnie zimowe dni. Uparta narobiłaś mi smaka, ja dzisiaj bezmięsnie:) Elle też jestem ciekawa co u axx jak tam waga po kopenhaskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja tylko melduje ze jestem i dietka jako tako, chorowałam przez ostatnie dni i miałam takie zawroty głowy że nie mogłam nawet czytać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Witaj Axx przykro mi że źle się czułaś :-( mam nadzieje że już jest lepiej :-) trzymam kciuki :-) wracaj do zdrowia no i do wspólnej walki :-) No to dziewczynki wiecie co mi wyszło z tych koncepcji na mielone ? Zupa chszanowa z jajkiem i pulpecikami hihi widzicie jak to od pomysłu do realizacji wiele rzeczy się zmienia ? A mimo to będzie sukces :-) bo pysznie dietowo i szybko :-) no i łatwe do odgrzania !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chikkita
Najważniejsze w diecie jest nabranie nowych nawyków dietetycznych. Na przykład zamienianie niezdrowych produktów lżejszymi odpowiednikami. Zamiast cukru i chemicznych słodzików, polecam wszystkim Susaron - moje odkrycie z zeszłego miesiąca ;) Wygląda i smakuje trochę jak miód, a można go dodać do wszystkiego - od herbaty po ciasto. Mniej kalorii i sztuczności, a do tego dobry smak. Nie potrafiłabym całkowicie odmówić sobie słodzeania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elle gdzie mieszkasz, bo spacer nad morzem mnie zaintrygował. Ja tez znad morza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedze pije kawe i nadrabiam zaległości w czytaniu. kurcze zapomniałam się przez to wszystko zważyć w piątek ale zato znalazłam w pracy metr i mogę sie zmierzyc, szkoda tylko, że na początku się nie zmierzyłam ciii ide sie mierzyć mam tylko nadzieje, że nikt nie wejdzie mi tu Talia 106 Udo...70 Biodra..118 Biust......113 o matko masakrycznie to wygląda o włąśnie - w którym miejscu mierzycie udo? bo ja w tym najszerszym prawie w pachwinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SlodkaZurawina
Właśnie był kurier zamówiłam sobie pas neoprenowy czy jakoś tak hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Axx nie tak masakrycznie :-) mamy bardzo zbliżone wyniki :-) co dowodzi tego że powinnyśmy się trzymać razem :-) Zobaczysz do lata zostanie połowa tych centymetrów hihi głową do góry i nie poddawać się !!! Co do słodkości nie ma nic bardziej naturalnego niż stewia to taka roślinka która ją Sade co roku w ziołowniku listki zjada się jak cukierki (tylko nie tuczą) a suszonymi i roztartymi można wszystko słodziak jeśli ktoś lubi słodzone :-) ja z reguły nie mam co suszyć bo wszyscy uwielbiają śruba te listki i do jesieni mam tylko kikutki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Słodka ten pas jest super !!! Mam go w domu tylko nie mogę używać :-( po przebytych operacjach takie wibracje nie są wskazane :-( o czym nie wiedziałam i narobił sobie kłopotów :-( ale jeśli masz zdrowy żołądek i całą resztę to to jest super urządzenie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie mogę się zabrać za robotę, dalej mi jakoś obraz lata i nie mogę się skupić, ale to nic zaraz biorę się a wiecie moja koleżanka stosowała diete 3d chili i schudła w miesiac 8 kg a jedzenai na tej diecie jest dużo i do tego rzeczy które lubię więc zastanawiam sie nad nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SlodkaZurawina
Uparta ten pas nic nie wibruje on rozgrzewa i ma spalac tluszczyk hihi :) fajna sprawa od momentu założenia jest bardzo ciepło w brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Słodka sorry w takim razie ja mam inny ale pod taką nazwą :-) tylko że mój ma zwykły taki gumowy który zakłada się na siłownię w miejsca które chce się wyszczupli ć i to jest zwykła taka guma która obcisłe i przyspiesza pocenie w tym miejscu ( przynajmniej wygląda jak guma) i drugi pas który jest na baterie i one wiruje czy drgań i razem z takim żelem rozbija celulit i tłuszcz (ponoć) no niestety nie mogę go stosować (szkoda) :-) A ten zwykły gumowy działa pewno tak jak zwykła folia spożywcza :-) Ja tego nie potrzebuje bo przy moim tańcu i przysiadach wylewa hektolitry potu :-) No a ty nie możesz ćwiczyć to to może być całkiem fajny pomysł :-) trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Słuchajcie moja zupka już gotowa :-) cudnie pachnie Na wrzątkiem wrzuciłam malutkie pulpeciki z mielonego pokrojoną paprykę żółtą i czerwona po pół 5 jajek ugotowany h na twardo i trochę ryżu ( wegeta pieprz) i zaciagnełam to słoiczkiem chszanu (pycha) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że chwalimy sie w piatek ale mam juz szósty kg na minusie i to dodaje mi skrzydeł :D a powiem wam, że mi sie ostatnio dieta "zaczęła mocno rozłazić" dlatego spinam sie i do roboty czyt. do gotowania zrobie zupe dyniową i jakąs kapuchę :D jerta - jestem z Trójmiasta a spacer był w sopocie - jeszcze jest darmowe molo :P axxk - zamelduj czy Ci sie ta dietka spodoba !!! zdrowiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Ella gratulacje !!! Tak trzymaj :-) i motywuje nas kochana Jak ja ci zazdroszczę tego morza na codzień :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elle, ja jestem urodzona w Gdańsku, ale mieszkam w Koszalinie. W Gdańsku często bywam. :). Gratuluje 6 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SlodkaZurawina
A ja właśnie drugi posilek. Muszę wam powiedzieć że tak jak gaca zaleca 4 razy co 4 godziny to mi to odpowiada nie mogę i niegdyś nie mogłam tych 5 żeby co chwilę myśleć o tym że trzeba jedzenie zrobić czy zjeść. A to tak i godzinowo mi odpowiada. Jeśli chodzi o jedzenie to szału nie ma bo przez te dwa tyg mam wyciszyć kubki smakowe. No ciężko bo wolałabym tego nie jeść niż jeść ale dam radę będzie lepiej. Od dziś wchodzę w dietę na 100% bo te kilka dni mi nie wyszlo. Robię wszystko w tym pasie trzeba się wspomagać a jeszcze trochę obolala po tej plombie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćulcia
hej dziewczyny,nie poddałam się ,miałam taki dzień zabiegany że nie miałam kiedy pisać.Wagi nie kupiłam więc dalej nie wiem ile ważę.Podsumowanie dnia;1.kawałek kiełbaski na ciepło i pół papryki.2.2 parówki cienkie ,ogórek ,3.2 łyżki ziemniaków ,2 jajka smażone,sałatka z pomidorów.4.1 kanapka z wędliną z chlebem żytnim pełnoziarnistym,5 żodkiewek.Wypiłam ze 3 litry herbatek różnych.sport- 6 km spacer.Oglądałam wczoraj taki program taboo o kobietach otyłych-niektóre ważyły więcej niż 300 kg.Okropne.Dało mi to kopa dużego bo nie chcę tak wyglądać ,choć do takiej wagi mi jeszcze daleko i niech tak zostanie.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczynki! A ja dzisiaj rozrywkowo!Dzisiaj mija rok jak nie pracuję i koleżanki namówiły mnie do zorganizowania 1 rocznicy.Było słodko i były %.No cóż ,raz nie zawsze.Było dużo śmiechu i wspomnień.Mam nadzieję że taki ostry wyskok dopiero za rok.Oczywiście nie obyło się bez ochów i achów na temat mojej nowej figury.Niektóre koleżanki widziały mnie rok temu.No i wreszcie nie byłam najgrubsza!!!Bardzo mnie to zmotywowało do dalszej walki. Nie rozpisuję się za bardzo bo mój stan wskazuje,mam nadzieję ze jutro obejdzie sie bez bólu głowy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×