Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aniatosia13

Rzecz o odchudzaniu z mega wagi ! zapraszam panie z wagą dużo większą niż 100 kg

Polecane posty

gaga1313 :D też staram się jesc dużo i coś tam sobie przygotować dobrego :D na jutro zaplanowałam faszerowane papryki duszone w sosiku pomidorowym :P Słodka - trzymam kciuki za Gacę - kiedyś sama dużo na nim schudłam, niestety nie wyszłam z diety dobrze :( uparta :D każdy facet jest trochę hipochondrykiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Gaga podoba mi się twoje podejście do życia uwielbiam kiedy szklanka jest zawsze do połowy pełna W życiu mamy tyle stresu i smutków :-( trzeba widzieć dobre strony :-) Zawsze to powtarzam swoim podopiecznym jeżeli tego nie robimy to łatwo popłynąć w odchłań :-( Pisz częściej bo bije od ciebie jakiś blask i radość życia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Ella wiem o tym mam ich w domu dwóch ale chyba niedługo bo młody coraz częściej przbąkuje że chciałby wrócić do poznania a że niedługo kończymy umowę wynajmu na nasze stare mieszkanie to kto wie czy się tam nie przeniesie :-( trochę mnie to przeraża chociaż chwilami mam go po cylinder :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po ćwiczeniach, fajnie popisałyście jest co poczytać Uparta poniżej Działanie morwy białej Wyciąg z liści morwy dzięki zawartym składnikom hamuje aktywność enzymów odpowiedzialnych za rozkład cukrów (sacharozy i skrobi) i ogranicza ich przemianę w glukozę. W wyniku tego procesu duża część węglowodanów pozostaje niestrawiona, co wpływa na obniżenie poziomu cukru we krwi. Napary z liści morwy są nieocenionym napojem dla diabetyków, ale również dla osób z nadwagą. Blokada rozkładu węglowodanów zmniejsza odkładanie tkanki tłuszczowej, a zatem wspomaga odchudzanie. Liść morwy białej zmniejsza trawienie cukrów złożonych i wchłanianie cukrów prostych, przez co następuje zmniejszenie ilości spożytych kalorii. Skrobia w ziemniakach, makaronach nie powoduje dużego wzrostu stężenia cukru we krwi. Reasumując morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów – zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Oznacza to, że lecznicze substancje czynne z morwy białej blokując trawienie węglowodanów znakomicie wspomagają proces odchudzania. Te cenne substancje z morwy zmniejszają również łaknienie na słodycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejsze menu: płatki owsiane na wodzie ze śliwkami i figami,migdały,orzechy włoskie( garść) omlet pulpety z indyka, warzywa gotowane zupa krem z dyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nalewka z liści morwy jest zalecana przy przeziębieniach jako środek przeciwgorączkowy, a przy anginie dzięki właściwościom ściągającym śluzówkę działa odkażająco. c.d.Substancje aktywne liści morwy obniżają także stężenie cholesterolu i trójglicerydów we krwi, dzięki czemu zmniejszają ryzyko miażdżycy. Wyciągi z liści działają przeciwzapalnie oraz chronią komórki wątroby przed uszkodzeniem. Obniżają aktywność tyrozynazy, zapobiegają tworzeniu się ciemnych plam na skórze. Wykazano również, ze regularne spożywanie konfitury z morwy chroni komórki przed uszkodzeniem oraz opóźnia ich starzenie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Alhea dzięki za informacje musze sobie to kupić :-) chociaż pragnienia na słodkie nie mam ale to dlatego że nie jem nic słodkiego :-) bo efekt byłby pewno jak u trzeźwiejącego alkoholika z mety bym popłyneła hihihi Ale z tego co piszesz to taki naturalny wspomagacz więc nawet jak nie pomoże to pewno nie zaszkodzi (a spróbować warto) :-) Ja też już po tańcach :-) Podsumowanie dnia 3 kanapki z wędliną , 1/2 papryki (o kurcze zapomniałam na jutro kupić :-( ) miseczka wczorajszej sałatki (na winie) , 1/2 pączki ryżu , trochę gotowanych warzyw , 1 udko kurczaka (gotowane) , 1 jabłko, 1 kiwi, 2 mandarynki, 1 gruszka , mały jogurt naturalny , 4 szklanki herbaty, 2 szklanki wody 1 kawa Sportowo 1 h tańca 40 przysiadów (tylko )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SlodkaZurawina
Ale poleglam hihi walczyłam żeby ustawić w laptopie mikrofon i kamerkę i przegapilam konsultacje w gaca kuzwa :( musiałam zadzwonić do obsługi technicznej żeby mi wszystko odkrecili bo kurczę połowę tego co zapłaciłam musiałabym czekać na konsultacje hehe Ale naprawilam swój błąd jutro wieczorem znów tylko muszę z tym kompem cholernym powalczyć ...Ja cały dzionek dietowo jakoś rano mieszanka śniadaniowa tzn 2 łyżki płatków owsianych 2 łyżki otrąb zytnich 2 łyżki siemienia lnianego pół banana 2 migdały 2 orzechy brazylijskie do tego mały jogurt Nat wypilam 2 kawy z mlekiem 1 l herbaty z pokrzywy 3 l wody min obiad talerz pełen zupki warzywno gulaszowej. No i teraz relaks w wannie. Kurczę żeby tak zaczęło spadać...mój ukochany leży już w łóżku mam nadzieję że nie zasnie hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Wiecie co muszę wam powiedzieć że dzisiaj tańczyłam w swoim stroju do fitnesu który kupiłam w styczniu i jestem bardzo zadowolona :-) co prawda nie wyglądam w nim jeszcze jak ta laska ze zdjęcia hihihi ale i tak już jest fajnie (to bardzo budujące ) :-) U mnie tak strasznie wieje że mam wrażenie że mi w sypialni ten wiatr hula :-) mam tylko nadzieje że uda mi się zasnąć bo przy takich wietrzyskach z reguły mam z tym problem :-) ale myślę że powyobrażam sobie że to szum fal morskich (będzie przyjemniej) prawda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i życzę udanego dietowo dnia i dobrych humorów. dziewczynki jak czytam wasze wpisy to od razu humor poprawia mi się. dzisiaj czeka mnie ciężki i stresujący dzień w pracy obym go jakoś przetrwała ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SlodkaZurawina
Hej laseczki. Miłego dnia życzę póki co zaczęłam dietkowo :) jestem już po owsiance i teraz dużo wody i dużo pokrzywy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodka pisz co jesz :) kiedyś gacę zaczynalo się 7 dniami karkówki niesolonej z pomidorem !!! Mnie boli gardło :( ale maż poszedł juz do pracy :D miłego dnia laseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SlodkaZurawina
Hej elle...mogę ci pwiedziec co zjadłam dziś Ale co na tacy to nie wiem jeszcze dziś wieczorem konsultacja bo wczorajsza nie wyrobiłam i musiałam odkrecac w dziale technicznym hihi. Dziś zjadłam na śniadanie 2 łyżki płatków owsianych 2 łyżki otab zytnich 2 łyżki siemienia pół banana mały jogurt 2 orzechy 2 migdały :) no i już wypilam dzban pokrzywy i 1.5 l wody min no i kawkę. A co mi dadzą u gacy to podam wieczorem. Ja to sie modlę o ta karkowe :) bo już byłam niby i od razu przerwalam ale 4 dni zarlam tego lososia. To dla mnie był koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alhea Słodka tego co wiem, teraz są różne tłuszczówki, możesz sobie wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SlodkaZurawina
No dziś się okaże chyba że znów coś spierdziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Dzień dobry kobietki :-) witam mało dietowo :-) coś dzisiaj mnie nosi po kuchni :-) nie jest źle ale dobrze też nie :-) Słodka jestem ciekawa tych zaleceń Gacy trzymam kciuki :-) i czekam na wieści :-) Axx jak miną dzień w pracy ?mam nadzieję że nie było tak tragicznie Ella zdrowiej szybko :-) bo wiosna za oknem hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki! Kupiłam wczoraj w aptece syrop na zaparcia Duphalac(z polecenia farmaceutki).Wzięłam przepisaną dawkę wczoraj o19.Do tej pory ani słychu,ani dychu.Boję się wyjsc do sklepu czy gdziekolwiek, bo a nuż zadziała...Nie wiem czy nie zaaplikować sobie nastepnej dawki.Raz kozie śmierć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Rany Izunia jak ty musisz się męczyć ? Nie wiem czy to jest takie do samodzielnej walki ? Może jednak skonsultuj się z lekarzem :-) Laseczki u mnie słońce za oknem iście wiosenne a ja jestem jak śnięta ryba :-( masakryczny dzień albo śpię albo jem :-( Chyba musze się zmusić do wyjścia z domu chociaż na krótki spacer po sadze :-) o i przy okazji przypomniałam sobie że mogę sobie rozmrozić wiśnie mniam :-) obłęd ponownie myślę o żarcie :-( ratunku !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
No to po spacerku :-) super to to wygląda przez okno :-( bo tak to mega nieprzyjemnie Ale obchud po ogrodzie i sądzie zaliczony :-) i jestem w szoku !! Moja jagoda kamczacka ma już listki , góra tak samo , kroku prawie kwitną tulipany już wyszły ,inne krzewy mają już takie pąki że tylko patrzeć jak to wszystko wystrzeli :-) rewelacja !!! No i żarty się skończyły :-( wiosna naprawdę za progiem :-) Hohoho !!zapomniałam moja rzodkiewki i sałata już wzeszła i lada moment będę miała swoje nowalijki :-):-) z pod foli oczywiście :-) Ale się nachwaliłam !!! No ale i naładowałam jakąś energią Tego mi trzeba było :-) Dziewczynki jest fajnie i coraz fajniej :-) i tak ma zostać :-) jesteśmy coraz szczuplejsze (bez względu na tą waszą złośliwe wagę :-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uparta, cudna jesteś :-) chyba mamy podobny poziom radości życia! Zazdroszczę Ci ogrodu (tak pozytywnie zazdroszczę) i rzodkiewek i innych wspaniałości, które będą prawdziwe i nie naszpikowane chemią. U mnie kolejny dzień na cudownej diecie, dziś synek powiedział mi, żebym wyrzuciła juz spodnie, w których ostatnio na okrągło biegałam, bo wyglądam nieelegancko, tak mi wiszą ma tyłku. No i tak jest, spodnie schodzą mi przez biodra i faktycznie nie wygląda to dobrze. A tak je lubiłam ;-) Ale pożegnam się z nimi bez żalu :-) A potem z następnymi i następnymi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, jestem nie do życia, zmaltretowana psychicznie i fizycznie w pracy jednak fajnie nie bylo, 2 tygodnie pracy poszły na marne i musze zrobic od nowa... nastapiła zmiana koncepcji. ech co za życie, mój plan wyjazdu do Zakopanego chyba się oddala... Iza często na diecie tak mam jak ty, czego ja nie próbuję i nic nie działa, żadne syropki, tabletki ani dziwne miksy spożywcze :) Uparta kobieto o czym ty piszesz jaki spacer, pogoda taka, że psa się z domu nie wygoni. Wieje jakby sie wściekło, leje kolejny dzień, ciemno, szaro a co do dietki to dzisiaj wyglądało to tak: 1. serek wiejski 2 gruszka 3 ryba pieczona 4 3/4 kostki białego sera + marmolada pomarańczowa i jeszcze w planie mam owoc jakis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
No kurcze ! Miało być obchód a nie obchud i jagody goii i krokusy mój tablet ześwirował jak mawia młodzież :-) Gaga ja od razu poczułam w tobie brat nią duszę :-) Znam to uczucie kiedy ubrania robią się coraz luźniejsze :-)jest bosko Napisała bym coś o czym marze (nie priorytetowo oczywiście !!) Ale nie mogę bo znowu mnie zlinczują za demoralizacje hihihi Po tych naocznych zwiastun ach wiosny dostałam takiego powera !!! Że musiałam odtańcze tą energię bo by mi ten wielki biust rozsadziło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Axx u mnie było fajnie ta pogoda chyba idzie w waszą stronę :-) nie martw się pracą :-) to tylko praca musisz zadbać o siebie i swój konfort psychiczny :-) żaden pracodawca tego nie zrobi :-) Nie ma rzeczy nie do zrobienia ani problemów nie dorozwiązania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uparta 51
Podsumowanie dnia 3 kanapki z wędliną 1/2 ogórka ,serek wiejski , miseczka makaronu ze szpinakiem , miseczka wiśni (okropnie kwaśne ),1 jabłko ,1 mandarynka 1 mały jogurt naturalny 5 szklanek herbaty owoc, 1 kawa , 2 szklanki wody min Sportowo 1 h 10 minut tańca 40 przysiadów Wiecie co dzisiaj tańczyłam do rytmów disco polo (koleżanka mnie namówiła ) i było super a myślałam że tak na trzeźwo to się nie da (mea culpa ) da się i jest naprawdę fajnie nawet sobie pośpiewałam :-) :-) dobrze że miałam słuchawki na uszach to nie słyszałam tego pięknego występu hihihi a mąż był na górze i chyba z grzeczności udaje że nie słyszał :-) ale po tym występie czułam się bosko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SlodkaZurawina
Dziewczyny jestem po konsultacji miałam do wyboru udało się bez łososia tzn tylko na kolację. Nie dam rady zrobić dziś zakupów już Ale od rana wystartuje do sklepu. A i zapowiada mi się znowu przymusowe wolne bo młody chory na maksa więc jedziemy jutro do lekarza . Co do postu powyżej :( może ktoś tam sobie ich poleca Ale oczywiście jako weteranka odchudzania to w sierpniu dzięki jednej z tych kompetentnych "dietetyczek" dostałam mikroudaru. No stwierdziła ze mam za dużo wody i trzeba się jej pozbyć zaserwowala mi jakiś wyciąg z karczochow no i ja oczywiście. po tyg wyladowalam w szpitalu z odwodnienie z mikroudarem itd. Na podstawie nie wiadomo czego by mnie pani do Piotra wyslala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alhea Witajcie:):) Uparta przyłączam się do pozytywnej zazdrości Gagi odnośnie nowalijek:) Czytam że uprawiasz goi, ma ta roślinka jakieś szczególne wymagania? Mam jeszcze pytanie o przysiady, mają jakieś szczególne działanie że je wykonujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem i ja! Agatka :) Jestem po ciąży przed ktorą nie bylam szczupaczkiem i teraz doszło dodatkowe 20kg... jaki masz plan na odchudzanie? ja myslę o diecie, balonie orbera (orientowałam się już w Certusie w Poznaniu, z ich klientkami - są mega zadowolone z efektów więc chyba warto zainwestować), a jakoś od kwietnia spacery z kijkami. Buziaki, damy radę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówimy a kysz !!!!!! kryptoreklamom witajcie dziewczyny :D - u mnie tak sobie :( niby nie jestem chora ale też i nie calkiem doszlam do siebie :O i tak mi sie nic nie chce 😭 czyzby jakas deprecha mnie brała ehhh...... jedyne co dobre to to że w diecie sie jeszcze jakos trzymam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SlodkaZurawina
No ja zaczęłam gacowo :) podobno w ciągu tych dwóch tyg moge schudnąć od 5 do 9 kg kurczę Ale by mnie to zmotywowalo :) witam nowe dziewczyny. Agatka to znaczy że też z Poznania jesteś ? Że szukasz w certusie :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×